انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(04-10-2021، 9:46)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عوارض بسم الله (امينم به كمكت نياز دارم)
تب و لرز
سر درد
دست درد
بدن درد
بيحالي
استفراغ و حالت تهوع
استخوان درد
كمر درد
پا درد -_-
همه جات خلاصه درد ميكنه ديگTelegh_01

نه اقا چخبرههه
من واکسن زدم پارسال درسته خیلی کبود شده بود دستم. ولی در این حد نبود دیگه -_-
فقط تب و لرز داشتم و دستم درد میکرد
اینم مث همون میشه دیگه ._.*
(04-10-2021، 9:54)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 9:46)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تب و لرز
سر درد
دست درد
بدن درد
بيحالي
استفراغ و حالت تهوع
استخوان درد
كمر درد
پا درد -_-

نه اقا چخبرههه

این کروناعه
اون چیز دیگست
(04-10-2021، 9:46)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 9:43)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درون 25r3025r3025r30

سر كلاس تاريخ ايرانم درك كن Telegh_01

قشنگ بخون که خیلی شیرینه vvv:
منم الان فلسفه م شروع میشه
(04-10-2021، 9:54)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
تب و لرز
سر درد
دست درد
بدن درد
بيحالي
استفراغ و حالت تهوع
استخوان درد
كمر درد
پا درد -_-

نه اقا چخبرههه

بستگي به بدنت داره
هر چقدر ضعيف تر عوارضش بيشتر
من خودم فقط تب و دست درد و بيحالي بود(:
(04-10-2021، 9:55)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 9:46)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سر كلاس تاريخ ايرانم درك كن Telegh_01

قشنگ بخون که خیلی شیرینه vvv:
منم الان فلسفه م شروع میشه

فلیسوووووف:vvv
خداروشکر من هنوز نزدم Blush
(04-10-2021، 9:35)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 9:33)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از همون موقع که زدم تا الان میسوزههه -_-
تو زدی؟

بلييي چهار روزه-_-
تازه امروز تموم شد عوارضش -_-
ذستت نبضشو حس ميكني منم داشتم يني همه داررناااTelegh_01

اصلا هم عوارض نداشت چرا الکی میگین
(04-10-2021، 9:59)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 9:35)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بلييي چهار روزه-_-
تازه امروز تموم شد عوارضش -_-
ذستت نبضشو حس ميكني منم داشتم يني همه داررناااTelegh_01

-_- بابا قوي
بزن به تخته بدنت قوي بوده خو
ميگم عوارضش بستگي به بدنتون داره-_-
(04-10-2021، 10:00)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 9:59)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

-_- بابا قوي

آسترازنکا باز عوارض داره ولی سینوفارم ندیدم کسی بگه عوارض داره :/ من اصن زدم درد هم حتی نداشت
(04-10-2021، 10:02)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-10-2021، 10:00)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
-_- بابا قوي

آسترازنکا باز عوارض داره ولی سینوفارم ندیدم کسی بگه عوارض داره :/ من اصن زدم درد هم حتی نداشت

منم استرا زدم عوارض نداشت خانواده سینوفارم زدن عوارض داشتن شدیدبستگی ب بدن داره ، کجا الکی میگیم؟