انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(05-10-2021، 15:32)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 15:30)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ru1ike
دنبالم نیا میخوام تنها باشمTelegh_01
یه ساعته نشستم ارمی پیام بدهTelegh_59
گفتم گمشو پ.خ نگفتم ک گم میشم پ.خ عشقم
(05-10-2021، 15:32)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 15:26)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه.حال ندارم.

آخہ ھرسیس چی بت بگم؟
حقیقتو بگم یا ن؟

هرسیس چیه؟

کیه؟ :|

بگو جون دل.

(05-10-2021، 15:35)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 15:32)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

#حق
(05-10-2021، 15:29)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 15:25)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه نمیشه چون نخندم بی حسو حال میشم افسرده میشم(:

فقط مهدی به من می مهد کودک ککه دیگ نمتونی سوژم کنی!
(:
راستشو بخوای منم دلم برا خرجای شهرمون تنگ شده-_-

ھیچکسی با نخندیدن افسردگی نگرفتہ
معلوم نیس چی میگی؟
خوب؟ منظور؟

من میگیرم(:
هیچ چی ولش
بی منظور

(05-10-2021، 15:30)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دوست داری توی یک سریال توی چه نقشی باشی؟

Telegh_01
اگه مافیاییه رئییس مافیا-_-
(05-10-2021، 15:36)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 15:32)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آخہ ھرسیس چی بت بگم؟
حقیقتو بگم یا ن؟

هرسیس چیه؟

کیه؟ :|

بگو جون دل.

(05-10-2021، 15:35)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

#حق

نمیدونی؟ پس چی میدونی؟

جنابعالی

برم بش بگم؟ جدن میرم بش میگما
هنوزم برا نسخه زوده؟-_-
[ -> ]
[ -> ]

اه حالا چه فرقی میکنه مگه منوتو داریم؟
(05-10-2021، 15:37)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 15:29)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ھیچکسی با نخندیدن افسردگی نگرفتہ
معلوم نیس چی میگی؟
خوب؟ منظور؟

من میگیرم(:
هیچ چی ولش
بی منظور

(05-10-2021، 15:30)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

:telegh_01:

پس بگو چرا اینقد سادہ ای
ن_ن
ھمون اول حالیم شد چی میگی اما خب جواب من سکوتہ
بیا با ھم سکوت کنیم شاید بارون دوبارہ ببارہ
(05-10-2021، 15:36)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

#حق
2mo5
(05-10-2021، 15:40)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

شما بزرگترید بهتون احترام خاصی قائلم
(05-10-2021، 15:37)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

Telegh_01
:|
چی چی مافیا خودم دارم میسازم ای بابا
(05-10-2021، 15:43)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
#حق
2mo5

(05-10-2021، 15:40)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما بزرگترید بهتون احترام خاصی قائلم

اره احترام های خاصتون رو دیدم بانو