انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(30-09-2021، 18:50)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2021، 18:47)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این واقعا سوال سختیه
نمیتونم انتخاب کنم
بنظرم هر انیمه ای ممکنه تو ژانر خودش بهترین باشه
یا مثلا هر کدوم یه نکته طلایی داره
مثلا یه انیمه ای خط داستانی بهتری داره یه انیمه ای گرافیکش و..

کجاش سخته ناموصن؟
خیلی سادس ک
خوب تو هر ژانرش بگو یا اجمالی بگو من خودم اگ بخوام اجمالا بگم میگم دفترچه مرگ (دیث نوت ب قول شماها)
آره واقعا اما نصفشون خصوصا عاشقانه هاشششش کلا شررررره
پس کدوماشون؟
چرا از همه یه سوال می پرسی بعد میگی خیلی سادس که؟
(30-09-2021، 15:07)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2021، 14:41)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تحقیر کردم؟

نمیگم تحقیر کردی نوشتی تحقیرت نمیکنم پرسیدم مگه بوده تحقیرم کنی؟

اهانD:

(30-09-2021، 19:01)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا هوا سردد نمیشه
اینجا صبح خیلی زود و شب یخه
(30-09-2021، 19:17)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2021، 18:50)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کجاش سخته ناموصن؟
خیلی سادس ک
خوب تو هر ژانرش بگو یا اجمالی بگو من خودم اگ بخوام اجمالا بگم میگم دفترچه مرگ (دیث نوت ب قول شماها)
آره واقعا اما نصفشون خصوصا عاشقانه هاشششش کلا شررررره
پس کدوماشون؟

سوالا سادس
اما همه توش گیر میکنن
(30-09-2021، 19:05)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2021، 18:52)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نخوندمش.

نمیدونم، برای خیلیا سخته شاید شما از یه انیمه تو یه ژانر بخصوص خوشتون میاد
سرچ کن انیمه های ژانر مورد علاقتو پیدا میکنی.

حاجی من خودم تقریبا اوتاکوم -_- ن بابا چرت گفتم
میخوام بدونم خودت بیشتر از همه کدومشو دوست داری یا حداقل کدوم ژانر

بعضیا همه ژانر پسندن
مثلا میگم من اولین انیمه هایی که دیدم عاشقانه بود،
و خداروشکر با بهترین هاش هم آشنا شدم
کاگویا ساما عشق جنگه، مبصر کلاس ما پیشخدمته، تورادورا، دروغ تو در آوریل و...
الان بیشتر اکشن میبینم، مثلا واقعا از بلک باتلر نوراگامی اتک شیطان کش و‌..خوشم میاد
هنوز وقت نکردم دث نوت رو ببینم چون بیشتر درگیر مانگا و مانهوا و وبتون شدم.
همینطور فوجوشی هم هستم و انیمه های تو سبک یائویی هم برام جذابن.

(30-09-2021، 19:12)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2021، 18:52)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نخوندمش.

میدونم Telegh_40

خوبه
پس لطفا دیگه اسپویل نکن و بیخودی خودتو زحمت نده._.
(30-09-2021، 19:20)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2021، 19:17)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سوالا سادس
اما همه توش گیر میکنن

عع جم نبند ._. من میگم
91
.

چطوری میتونبد برید برای یکی یه تصور یه صفحه بنویسید و چطوری حوصلتون میکشه وقتی یکی براتون یه تصور یه صفحه ای میفرسته بخونیدش و بهش دو صفحه جواب بدید؟
(30-09-2021، 19:57)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
91
.

چطوری میتونبد برید برای یکی یه تصور یه صفحه بنویسید و چطوری حوصلتون میکشه وقتی یکی براتون یه تصور یه صفحه ای میفرسته بخونیدش و بهش دو صفحه جواب بدید؟

همه ک مث جناب آلو نیستن
(30-09-2021، 20:10)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2021، 19:57)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
91
.

همه ک مث جناب آلو نیستن
آلو چیه؟
چیز بدیه؟ فحشه الان؟
+
من کلا وقتی موضوع زیاد میشه حوصلم میره به سر
(30-09-2021، 19:18)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2021، 15:07)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیگم تحقیر کردی نوشتی تحقیرت نمیکنم پرسیدم مگه بوده تحقیرم کنی؟

اهانD:

(30-09-2021، 19:01)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا هوا سردد نمیشه
اینجا صبح خیلی زود و شب یخه

عهه کجایید شما؟
(30-09-2021، 19:41)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2021، 19:20)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوالا سادس
اما همه توش گیر میکنن

عع جم نبند ._. من میگم

پس ی سوال ساده دیگ:
خوشبختی چیع؟

(30-09-2021، 19:20)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2021، 19:05)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حاجی من خودم تقریبا اوتاکوم -_- ن بابا چرت گفتم
میخوام بدونم خودت بیشتر از همه کدومشو دوست داری یا حداقل کدوم ژانر

بعضیا همه ژانر پسندن
مثلا میگم من اولین انیمه هایی که دیدم عاشقانه بود،
و خداروشکر با بهترین هاش هم آشنا شدم
کاگویا ساما عشق جنگه، مبصر کلاس ما پیشخدمته، تورادورا، دروغ تو در آوریل و...
الان بیشتر اکشن میبینم، مثلا واقعا از بلک باتلر نوراگامی اتک شیطان کش و‌..خوشم میاد
هنوز وقت نکردم دث نوت رو ببینم چون بیشتر درگیر مانگا و مانهوا و وبتون شدم.
همینطور فوجوشی هم هستم و انیمه های تو سبک یائویی هم برام جذابن.

الان شما همه ژانر پسندی؟ آخه بعضی ژانر ها واقعن چرتن
انیمه ها عاشقانه هاشون فوق العاده مزخرفه
اولین باره اینارو میشنوم
ژاپنی بلدی؟
واااااااو فوجوشی چیه دیگ؟ سبک یائویی؟ چی هس حالا؟