انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-09-2021، 15:15)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آپولو بودم
عه آپولویی
خوندم ویژگی هاش رو. اما چون نقل قول طولانی میشد پاک کردم اینجا

(26-09-2021، 15:39)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آتنا. 3cy
من عاااشق آتناعم یعنی *-*

(26-09-2021، 15:46)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همه رو زدم اصلا درست نیست شد آپولو
خودت بنظرت کدومی؟ D:

+ اگه گفتین من کدومم؟ o_O
(26-09-2021، 19:28)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 19:24)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-۲۰۲۱۰۹۲۶-۱۹۲۶۵۹-polarr-1-_95e7f.jpg
میشه منو تو همین حالت رها کنید :ngh:
جورابامو مسخره کنین جوراباتونو مسخره میکنم-__-

جوارارو میخوام 4fvf

اونا به جونم بنده به هیشکی نمیدمD:
(26-09-2021، 19:31)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 19:28)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جوارارو میخوام 4fvf

اَلسَّخىُّ قَريبٌ مِنَ اللّه ، قَريبٌ مِنَ النّاسِ ، قَريبٌ مِنَ الجَنَّةِ؛
سخاوتمند به خدا، مردم و بهشت نزديك است

بده vv:
(26-09-2021، 19:30)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 15:46)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همه رو زدم اصلا درست نیست شد آپولو
خودت بنظرت کدومی؟ D:

نمیدونم. حوصله ندارم اونهمه رو جواب بدم

البته الان شاید حوصله داشته باشم بذار امتحان کنم دوباره عین آدم جواب بدم
(26-09-2021، 19:34)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 19:30)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودت بنظرت کدومی؟ D:

نمیدونم. حوصله ندارم اونهمه رو جواب بدم

البته الان شاید حوصله داشته باشم بذار امتحان کنم دوباره عین آدم جواب بدم

حوصله داشته باش دیگه Telegh_49

افرین افرین بدو بزن D:
۱۴ صفحه سسس عاااح
(26-09-2021، 19:33)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 19:31)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اَلسَّخىُّ قَريبٌ مِنَ اللّه ، قَريبٌ مِنَ النّاسِ ، قَريبٌ مِنَ الجَنَّةِ؛
سخاوتمند به خدا، مردم و بهشت نزديك است

بده vv:

داری بین منو خدا تفرقه میندازی سرجوراب؟

اینا رو بهت بدم موجبات خنده مردم رو فراهم میکنی گفته باشم Sleepy
من فک کنم دوباره همون آپولو شه چون همه رو با وجود خوندن دارم میزنم اصلا درست نیست :|
(26-09-2021، 19:43)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من فک کنم دوباره همون آپولو شه چون همه رو با وجود خوندن دارم میزنم اصلا درست نیست :|

اینجوری نمیشه -_-
تو یه چنل توضیح داده بود در مورد هر کدوم
میفرستم برات بخون اونا رو ، خودت نتیجه بگیر بیشتر شبیه کدومی. *اموجی که با دست میزنه رو صورتش*
ولی فعلا جاواب وررر گورخ نو اولِی
هادس :| این الکیهههههه

خدای جهان زیرین
خدای دنیای ارواح و مردگان
فرمانروای ناخودآگاه
اعماق دریا و زمین
معناگرا
درون گرا
تودار
دارای تعمق فراوان
بدون عواطف و احساسات
عجیب و غریب
همیشه در سکوت
مزاج خشک و سرد
ناخودآگاه جمعی
فیلسوف
حس بی ارزشی دنیا
افسرده
تنها، منزوی و گوشه گیر
دور از اجتماع
ارتباط با ناشناخته ها و متافیزیک
قدرت شهود اتفاقات قبل از وقوع
سنگدل و بی رحم
عادل و منصف
مهیب، ترسناک و وحشتناك

همه اینایی که گفت خودتونین من اون نیستم

هادس خدای مردگان و دنیای زیرین است که هر دو نمادی از ناخودآگاه درون آدمی است. بنابراین بارزترین توصیف در مورد هادس عمق و سردی شخصیت اوست. شاید دردهای درون هادس از عمیق بودنش ناشی می شود. در واقع درک عمیقی از زندگی دارد. بیشتر فلاسفه و عرفا هادس بالایی دارند. نماد هادس غم، غصه، سوگ و تنهایی است. او انزوا طلب و گاهی از دنیا بریده است. فضای هادس بسیار سنگین و پایین است. فضا، تاریک و تیره و خشک و مشخصاً سیاه است

بابا برو بابا. خودتی تیره و تاریک