انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-09-2021، 13:24)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 13:21)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اين چيزا رو من تاثير نداره:v
پاچه خواریم بلدم عسیسم

نع بابا;v
(28-09-2021، 13:27)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 13:06)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تابستون که عین جنازه افتاده بودم الانم تو کلاس دارن چرت و پرت میگن حوصلم سر رفته
خوبم مادر مرسی^•^
حال و احوال خودت خوبه؟
الحمدالله عزیزم
کلاس چندمی؟

شکر
هشتم•-•
سنم همیشه دست و پامو میبنده:^
(28-09-2021، 13:22)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 13:18)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من خودم یه خدام... گناه برام معنی نداره
برو باو اگه عمه نداشتی پارسال میکوبیدی توو صورتم D;
عاو توو بخش پروفایل کنترل پنلته!

اهمیت نمیدهم..دست پرورده کیم سوکجین
شاید میخواستم بعنوان سلاح مخفی استفاده کنم مث تو رو نکنم بله
دستت طلا، فقط اونجا اطلاعات اکانتمو میاره با تایپیکام چیو بزنم بعد؟
به آرنجم
نع نع تو از اینکارا بلد نیستی اگه توو تنگنا باشی همه چیتو فریاد میزنی... البته منظورم پارسالته
فقط باید گذرواژه قبلیو بنویسی و جدیدو دوبار تکرار کنی همین

(28-09-2021، 13:27)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 13:24)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پاچه خواریم بلدم عسیسم

نع بابا;v
بله چش قشنگ :v
(28-09-2021، 13:31)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 13:22)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به آرنجم
نع نع تو از اینکارا بلد نیستی اگه توو تنگنا باشی همه چیتو فریاد میزنی... البته منظورم پارسالته

(28-09-2021، 13:27)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نع بابا;v
هاهااها خنديدم:v
(28-09-2021، 13:33)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 13:31)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به آرنجم

رو دل نکنی یه وقت :v
(28-09-2021، 13:35)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 13:33)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رو دل نکنی یه وقت :v

رودل كردم ميگم ببريم بيمارستان:V
[ -> ]
[ -> ]
به آرنجم

[ -> ]
نع بابا;v

به کتفم که به آرنجت
قبول دارم ولی همونطور ک گفتی الان اینجوری نیستم، تازه هیچوقتم اینجا همه چیمو فریاد نزدم.__. تا جایی که یادمه
می‌دونم باکا ولی اصن همچین چیزی نیس...وایس
پیدا کردم دستت درد نکنه:>>
dit
(28-09-2021، 12:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2021، 12:34)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب بیا باهم بریم بمیریم

چرا دیگه مدیر نیستی؟

چون جای من اونجا نیست ^^

اها

خاک تو سرت کنن

پرههه پرر
(28-09-2021، 13:09)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تعریفی نداره!
شما چی؟
دیگ نمیتونم چپ نگاتون کنمTelegh_49