انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-10-2021، 22:47)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 22:42)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخوام بهشون واقعیت رو بگم از محرومیت بدتره زخمش بزرگتر نیس ولی با چسب زخم خوب نمیشه ببخشید دیگه
چی ازش میدونی؟؟
چجور آدمیه؟
ادمی نیس که شما میبینید
هیچ کس حرف منو باور نمیکنه
شما ها همتون گول خوردین
چیزی نمیبینید که بد باشه چون خوبی رو بهانه کردین
(02-10-2021، 22:32)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 22:28)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون آدمِ خوبیه. برعکس تو. 

تو هم مث همونایی
به اخلاق و رفتار سست ادما واسته ای

هاشششششش.
(02-10-2021، 22:51)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 22:50)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینم بگو ک من کراشای متعدد دارم میخام چند شوهری رو رواج بدم
ای ملعون
ای psd
ای عضو گروهک تروریستی هشدار
ای مخالف حزب نازی

نه من EDF هستم فعلا معروف نیست رهبرشون خودمم
(02-10-2021، 22:48)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 22:45)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از کی تا حالا دیکتاتوری کشیش زن صلح خواه استخدام کرده

داداش حقیقتا نمیخواستم اینجوری بت بگم
ولی خب اینارو یادمه از سه ماه قبل بم میگفتی
تو فلش یه گروه همجنسگرا وحود داره
اونا میخوان همرو بکشن تو خودشون
فاطمه نمیخواد دخترا با پسرا حرف بزنن
ملیکا حسینو کشونده تا دامنشون و ازین چیزا
حقیقتا بنظرم بهتره تمومش کنی
هر روز میای یه چرت و پرت میبافی به هم که چی

اینا چکیدس که باید همه شو میاوردی
من اسم همه رو اوردم
اسم همه توی لیست سیاه سهند بود
همه چی شده بچه بازی خاله زنک بازی(:
آب میخوری حرف درمیارن
نمیخوری یه حرفِ دیگه
جالب اینجاست توقعشونم زیاده
عجب..
(02-10-2021، 22:53)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 22:51)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای ملعون
ای psd
ای عضو گروهک تروریستی هشدار
ای مخالف حزب نازی

نه من EDF هستم فعلا معروف نیست رهبرشون خودمم
عههه؟؟؟ اینجوریاس ؟ اصن منم یه حزب میزنم واس خودم و امیرو هیپنوتیزم میکنم 4fvf
(02-10-2021، 22:33)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 22:05)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من داشتم توکوچه قدم میزدم.
همین!
ب حشین بگو برگرده

حشین بات قهره.
(02-10-2021، 22:53)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 22:32)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو هم مث همونایی
به اخلاق و رفتار سست ادما واسته ای

هاشششششش.

خیلی تاثیرگزار بود
(02-10-2021، 22:53)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 22:48)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داداش حقیقتا نمیخواستم اینجوری بت بگم
ولی خب اینارو یادمه از سه ماه قبل بم میگفتی
تو فلش یه گروه همجنسگرا وحود داره
اونا میخوان همرو بکشن تو خودشون
فاطمه نمیخواد دخترا با پسرا حرف بزنن
ملیکا حسینو کشونده تا دامنشون و ازین چیزا
حقیقتا بنظرم بهتره تمومش کنی
هر روز میای یه چرت و پرت میبافی به هم که چی

اینا چکیدس که باید همه شو میاوردی
من اسم همه رو اوردم
اسم همه توی لیست سیاه سهند بود
لیست سیاه سهند ؟
(02-10-2021، 22:54)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2021، 22:33)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ب حشین بگو برگرده

حشین بات قهره.
حشین با مامانش قهر نمیکنه
میدونم بچمو دزدیدی بیا برو بگو بیاد