انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-09-2021، 20:05)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 19:56)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چررررت نیست.

خیلیم چرته. به من گفت عاجز از رابطه عمیق و ناتوان در ارتباط با احساسات و عواطف.

اها دیدییی همشش چرت و پرتههه. آخه من کجا از کشتن آدما لذت میبرم -_-
(26-09-2021، 20:04)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 20:01)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبه که . خیلی خفنه.

اگه این کارارو بکنی هادس میشیTelegh_01

در برقراری ارتباط با اطرافیانت، غریزی، عاطفی، احساسی، ذهنی و منطقی نباش و فقط بر مبنای انسانیت و محتوای انسانی با آنها ارتباط برقرار کن.
به غرایزت مثل خوردن، خوابیدن، شهوت و ... فقط در حد رفع نیاز و زنده ماندن رسیدگی کن.
احساسات خود در مورد مرگ، مردن و حتی شغل غسالی و شستن مرده ها را مرور کن و بدان مرگ پایان کبوتر نیست.
هنگامی که مرده ای را می بینی، خودت را جای آن بگذار و حس و حال خود را بررسی کن.
پشمام،حرفایی که همیشه به خودم میگم. .____.
(26-09-2021، 20:05)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 19:56)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چررررت نیست.

شوخی کرد نیکی،ناراحت نشو.
(26-09-2021، 20:06)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

بیخود نیست تینا هم فکر می‌کرد شبیه راسکولنیکوفی.
(26-09-2021، 20:12)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 20:04)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه این کارارو بکنی هادس میشیTelegh_01

در برقراری ارتباط با اطرافیانت، غریزی، عاطفی، احساسی، ذهنی و منطقی نباش و فقط بر مبنای انسانیت و محتوای انسانی با آنها ارتباط برقرار کن.
به غرایزت مثل خوردن، خوابیدن، شهوت و ... فقط در حد رفع نیاز و زنده ماندن رسیدگی کن.
احساسات خود در مورد مرگ، مردن و حتی شغل غسالی و شستن مرده ها را مرور کن و بدان مرگ پایان کبوتر نیست.
هنگامی که مرده ای را می بینی، خودت را جای آن بگذار و حس و حال خود را بررسی کن.
پشمام،حرفایی که همیشه به خودم میگم. .____.

اها پس خودت هادسی. من نهایتا از اون بچه ها باشم که با تیرکمون قلب میزنن.

(26-09-2021، 20:12)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 20:06)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نخیرم. تو که منو میشناسی میدونی همه اینا شایعسTelegh_46 منم تورو میشناسم و میدونم اون چیزای بد بد درباره تو درست نیست. اینا همش زیر سر مهساعه تا بین کاربرا اختلاف ایجاد کنهTelegh_43
(26-09-2021، 20:12)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

شوخی کرد نیکی، ناراحت نشو.

زیاده روی کرد. اینا دیگه خط قرمزه. 

(26-09-2021، 20:13)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نخیرم. تو که منو میشناسی میدونی همه اینا شایعسTelegh_46 منم تورو میشناسم و میدونم اون چیزای بد بد درباره تو درست نیست. اینا همش زیر سر مهساعه تا بین کاربرا اختلاف ایجاد کنهTelegh_43

می‌دونم. برای قاتل سریالی بودن زیادی بوجی‌موجی‌ای. 

بیچاره مهسا. حالا فقطم که چیزای بد بد نبود. خیلی چیزای خوب و درست هم داشت.
برای من ولی کاملا درست بود ..

اما سوالاش چیز بود ، دو نوع سوال بود مثلا بخش اول یک سوال میگفت ادمی با احساسات قوی اما ضعیف در برقراری ارتباط ، اصلا این درست نیست این دو نوع سواله
(26-09-2021، 19:24)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-۲۰۲۱۰۹۲۶-۱۹۲۶۵۹-polarr-1-_95e7f.jpg
میشه منو تو همین حالت رها کنید :ngh:
جورابامو مسخره کنین جوراباتونو مسخره میکنم-__-

به به چه کتابیه؟
(26-09-2021، 19:38)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 19:33)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اَلسَّخىُّ قَريبٌ مِنَ اللّه ، قَريبٌ مِنَ النّاسِ ، قَريبٌ مِنَ الجَنَّةِ؛
سخاوتمند به خدا، مردم و بهشت نزديك است

بده vv:

داری بین منو خدا تفرقه میندازی سرجوراب؟

اینا رو بهت بدم موجبات خنده مردم رو فراهم میکنی گفته باشم Sleepy
عا شیطان رجیمم

مَن أدخَلَ عَلى مُؤمِنٍ سُروراً فَرَّحَ اللَّهُ قَلبَهُ یومَ القیامَةِ؛ هر کس مؤمنى را شاد کند، خداوند در روز رستاخیز، او را بسیار دلشاد خواهد کرد.
بده پس v:
(26-09-2021، 20:12)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

حال کردی شخصیت شناسیو؟
(26-09-2021، 19:56)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 10:23)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اولللل

یه پیام دارم برای کامنت اول عزیز

هام؟