انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(05-10-2021، 14:58)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 14:57)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_01Telegh_01
چه طوری اخه ؟
خنگ
من فصل بهارو خیر سرم حساب نکردم-_-حس شرمساری میکنم اصن

دیگه نگو
هیچی نگوTelegh_01
(05-10-2021، 14:59)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 14:58)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من با مهدکودک ها کاری ندارم
تموم شد؟
پس لطف کن دیگ ریپ نزن
فلان فلان شده اول تو ریپ زدی بعد من شروع کردم؟ ای خدااااا آخرش یه دعوا راه میندازی

عع(:
خیلی تاثیر گذار بود
تو سه بار منو ریپ زدی -_-

فلان فلان شده چرا بگو (: نه من ادم دعوا ای نیستم.

-_-
بشدت تاثیر گذار بود
دوس داشتم مشکلیہ؟
آدمی نیستم ک توھین کنم
دعوایی نیستی؟ دروغ نگو
(:

خانوم زیبا پ.خ بستس چرا؟(:
(05-10-2021، 15:01)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 14:58)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من فصل بهارو خیر سرم حساب نکردم-_-حس شرمساری میکنم اصن

دیگه نگو
هیچی نگوTelegh_01
ike
(05-10-2021، 15:07)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 14:59)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عع(:
خیلی تاثیر گذار بود
تو سه بار منو ریپ زدی -_-

فلان فلان شده چرا بگو (: نه من ادم دعوا ای نیستم.

-_-
بشدت تاثیر گذار بود
دوس داشتم مشکلیہ؟
آدمی نیستم ک توھین کنم
دعوایی نیستی؟ دروغ نگو
-_-
میدونم
پ منم دوس داشتم (:
خب؟
بمولا اما اگ طرف دلش دعوا بخواد محترمانه جوابشو میدم(:
(05-10-2021، 15:09)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 15:01)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیگه نگو
هیچی نگوTelegh_01
ike
کجا میری حالا؟
(05-10-2021، 15:10)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 15:09)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ike
کجا میری حالا؟
میرم تو افق محو شم دیگه منو نبینی
بازگشت همه به سوی فلش است
(05-10-2021، 15:09)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 15:07)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
-_-
بشدت تاثیر گذار بود
دوس داشتم مشکلیہ؟
آدمی نیستم ک توھین کنم
دعوایی نیستی؟ دروغ نگو
-_-
میدونم
پ منم دوس داشتم (:
خب؟
بمولا اما اگ طرف دلش دعوا بخواد محترمانه جوابشو میدم(:

دیگ واجب شد واست دیس بزارم