انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-09-2021، 22:14)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 22:08)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ارههه باش
یه لیست کتاب دارم
ولی خوب فعلا روم نمیشه به بابام بگم بگیره برام

راجع به یه چوپانه که خیلی علاقه داره بفهمه و کتاب بخونه
از این نوع کتاباس که کلی تکست ازش درمیاد

اوه
پس به لیست کتابام اضافش کنم Telegh_41
مترجم کتابت کیه؟
اره حتما حتما

آرش حجازی
انتشاراتش نشر کاروانه خوب نیست خیلی غلط املایی داره
(26-09-2021، 22:33)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 22:14)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوه
پس به لیست کتابام اضافش کنم Telegh_41
مترجم کتابت کیه؟
اره حتما حتما

آرش حجازی

کدوم نسخش خوبه؟
(26-09-2021، 22:42)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 22:33)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره حتما حتما

آرش حجازی

کدوم نسخش خوبه؟

نمیدونم والا
من همینو گرفتم
راجع به بقیه نسخه هاش نمیدونم
(26-09-2021، 22:42)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اره حتما حتما

آرش حجازی

کدوم نسخش خوبه؟

من ترجمه ی دل ارا قهرمان رو دارم از نشر فرزان خیلی خوبه D:
(26-09-2021، 22:08)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 22:06)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شرمنده نباش دختر و بخون عالیه(::::
ارههه باش
یه لیست کتاب دارم

کتابا انقد گرون شدن):
(26-09-2021، 22:49)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
ارههه باش
یه لیست کتاب دارم

کتابا انقد گرون شدن):

ارههه خیلییی
کلا منم خرج زیاد میزارم دست بابام
الان دیگه روم نمیشه-_-
(26-09-2021، 22:52)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 22:49)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کتابا انقد گرون شدن):

ارههه خیلییی
الان دیگه روم نمیشه-_-

از کتاب خونه بگیر خب
دو تا کتاب گرفتم شد صد و یازده هزار -_-
بابام میگه دیگه حق نداری بخری/:
منتظرم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16294070130802
(26-09-2021، 22:56)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2021، 22:52)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ارههه خیلییی
الان دیگه روم نمیشه-_-

از کتاب خونه بگیر خب
دو تا کتاب گرفتم شد صد و یازده هزار -_-
بابام میگه دیگه حق نداری بخری/:

من خیلی چیزم/:
دوست دارم مال خودم باشه
بعضی قسمتاشو هایلایت میکنم
ارهه ایش):
(26-09-2021، 22:47)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
کدوم نسخش خوبه؟

من ترجمه ی دل ارا قهرمان رو دارم از نشر فرزان خیلی خوبه D:

راضی هستی؟