انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-09-2021، 18:02)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-09-2021، 17:58)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه بابا؟خب از بقیه شخصیتتم بگو245
منم دارم از درد میمیرم ولی گشنمه|:

نمی‌گم دیگه اصلا ایشششش
سرت درد میکنه؟
هارهارهار
اون ک هیچ...هعی هعی بگم دردت میاد
(29-09-2021، 14:20)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-09-2021، 13:40)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درباره جنس مخالف واقعا نمیدونم..
شاید اوتاکو و آرمی باشه؟•-•
از پسرای کتاب خون و عاقل خوشم میاد
همینطور سلیقه موسیقی خوبی داشته باشه و هنرمند باشه!
درباره همجنس
تامبوی باشه*-*(تا وقتی که جذب ۳-۴ دخترای تامبوی باشگاه نشده بودم اصلا بهش فکر نمیکردم، ولی اونا واقعا خوبن*خون دماغ)
درباره استایل نظری ندارم خب چون تامبوی مشخصه، ولی خب یه دختر تامبوی یا استایل گرانج واقعا قشنگه*^*
چون خودم گرانج و کژوال میپوشم..نمیدونم._.
اگه خارجیم گیر بیاد نژاد و ملیت فرقی نمیکنه
درمورد چهره، همه زیبان و برام اهمیت نداره
من باید زیبایی هاش رو ببینم!
ایده دیگه ای ندارم واقعا، درباره اخلاق‌م نظری ندارم چون بستگی داره، خوشم بیاد یا نیاد‌و نمیدونم
+
اینم بی تاثیر نیس ک برای فکر کردن بهش واسه سنم زوده:^(؟)

خیلی تاثیرگزار بود
یک نفر رو بخاطر سبک کسای دیگه دوس داری

باشه
(29-09-2021، 18:11)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-09-2021، 18:02)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمی‌گم دیگه اصلا ایشششش
سرت درد میکنه؟
هارهارهار
اون ک هیچ...هعی هعی بگم دردت میاد
/:
بگو ببینم
=/
...
(29-09-2021، 18:33)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-09-2021، 18:19)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه اصطلاحه عزیز
۱۳
از نظر من هنوز برای سنم زوده این چیزا، وگرنه عقلم به اندازه ای میرسه که بدونم بیشتر باید دربارش فکر کنم.
تازه تا چند سال دیگه خیلی چیزا تغییر میکنه، از جمله علایق و سلایقم-

میدونم اصطلاحه ولی آخه به سنت نمیخوره همچین چیزی بگی.
عجیب بود

نمیدونم
از من کوچکترم نظرشونو گفتن، ایده ای ندارم کجاش غیرقابل باوره(؟)
(29-09-2021، 18:37)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-09-2021، 18:33)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونم اصطلاحه ولی آخه به سنت نمیخوره همچین چیزی بگی.
عجیب بود

نمیدونم

نمیدونم
(29-09-2021، 18:45)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-09-2021، 18:37)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونم

نمیدونم

معنی اون اصطلاحه یعنی چی؟
Shame on me
(29-09-2021، 18:46)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-09-2021، 18:45)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونم

Shame on me

تو فندوممون برای گفتن اینکه کسی تایپ ایده آل، کراش و...کلا ازش خوشت میاد اصطلاحا میگیم طرفو میبینم خون دماغ میشم.
-On your enemy
عه منم واکسن زدم
(29-09-2021، 18:46)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
نمیدونم

Shame on me
in anime, nosebleed mostly happens to a character being sexually aroused.