انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(30-09-2021، 18:02)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2021، 16:56)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

داش
اگه میشه این استیکرارو به همون قبلی برگردون
تقریبا هیشکی ازین جدیدیا خوشش نمیاد خیلی رو مخه
دمت گرم

تازه کیفیتشونم چندان خوب نیست 
مثلا اینا خیلی حس بدی میدن :
Telegh_43 Telegh_59 Telegh_09 Telegh_25 Telegh_55 Telegh_36 Telegh_20 Telegh_41

اگرم ایموجی های عمومی رو نداری بگو واست پیدا کنم همشو

من خیلی خوشم میاد. کوچیکن میشه استفاده کردTelegh_42 فقط اگه بیشتر شن عالی میشه
ببین کیفیتش پایینه
لااقل اگه بهتر سه کیفیتش خیلی بهتره
(30-09-2021، 18:40)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2021، 18:34)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منظورم اسپویل نبود منظورم چت کردن بود-_-

آها

وقتمو واسه آدمای اینجا تلف نمیکنم

اوه (: مگر چه کردن با تو؟
(30-09-2021، 18:35)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2021، 18:28)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعدش جرت میده

خوبه که اینو میدونی-

الان اسپویلش میکنم

قسمتای آخر باکوگو با دکو با اون کله دو رنگیه که اسمشو یادم نیست به جنگ قهرمان کش میرن و شکستش میدن بعدش رئیس پلیس میگه شما قوانین رو دور زدید و باید مجازات بشید و ....

(30-09-2021، 18:43)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2021، 18:40)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آها

وقتمو واسه آدمای اینجا تلف نمیکنم

به آدمایی که بهم اهمیت نمیدن اهمیت نمیدم

مشکلش چیه الان؟
(30-09-2021، 18:42)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2021، 18:35)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبه که اینو میدونی-

بهترین انیمه ای که دیدی چی بوده؟

این واقعا سوال سختیه
نمیتونم انتخاب کنم
بنظرم هر انیمه ای ممکنه تو ژانر خودش بهترین باشه
یا مثلا هر کدوم یه نکته طلایی داره
مثلا یه انیمه ای خط داستانی بهتری داره یه انیمه ای گرافیکش و..
(30-09-2021، 18:47)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2021، 18:42)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بهترین انیمه ای که دیدی چی بوده؟

این واقعا سوال سختیه
نمیتونم انتخاب کنم

کجاش سخته ناموصن؟
خیلی سادس ک
خوب تو هر ژانرش بگو یا اجمالی بگو من خودم اگ بخوام اجمالا بگم میگم دفترچه مرگ (دیث نوت ب قول شماها)
آره واقعا اما نصفشون خصوصا عاشقانه هاشششش کلا شررررره
پس کدوماشون؟
(30-09-2021، 18:44)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
خوبه که اینو میدونی-

الان اسپویلش میکنم

قسمتای آخر باکوگو با دکو با اون کله دو رنگیه که اسمشو یادم نیست به جنگ قهرمان کش میرن و شکستش میدن بعدش رئیس پلیس میگه شما قوانین رو دور زدید و باید مجازات بشید و ....

(30-09-2021، 18:43)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

به آدمایی که بهم اهمیت نمیدن اهمیت نمیدم

مشکلش چیه الان؟

اوم (:
خیلی حرف قشنگی بود

هیچ چی تو مجبور نیستی

نخوندمش.

(30-09-2021، 18:50)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-09-2021، 18:47)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این واقعا سوال سختیه
نمیتونم انتخاب کنم

کجاش سخته ناموصن؟
خیلی سادس ک
خوب تو هر ژانرش بگو یا اجمالی بگو من خودم اگ بخوام اجمالا بگم میگم دفترچه مرگ (دیث نوت ب قول شماها)
پس کدوماشون؟

نمیدونم، برای خیلیا سخته شاید شما از یه انیمه تو یه ژانر بخصوص خوشتون میاد
سرچ کن انیمه های ژانر مورد علاقتو پیدا میکنی.
چرا هوا سردد نمیشه
(30-09-2021، 18:52)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نخوندمش.

(30-09-2021، 18:50)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کجاش سخته ناموصن؟
خیلی سادس ک
پس کدوماشون؟

نمیدونم، برای خیلیا سخته شاید شما از یه انیمه تو یه ژانر بخصوص خوشتون میاد
سرچ کن انیمه های ژانر مورد علاقتو پیدا میکنی.

حاجی من خودم تقریبا اوتاکوم -_- ن بابا چرت گفتم
میخوام بدونم خودت بیشتر از همه کدومشو دوست داری یا حداقل کدوم ژانر
(30-09-2021، 18:52)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نخوندمش.

میدونم Telegh_40

(30-09-2021، 19:01)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا هوا سردد نمیشه

اطلاعی ندارم