انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [460]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(05-10-2021، 14:50)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 14:47)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بازیگر مورد علاقه دوستت؟ هانده ارچل

هرچی زور زدم اسمش تو ذهنم نیومد-_-مرسی  grou

خنگیییی خنگگگگ
تارخ تولدمو اشتباه میزنی ها؟؟؟-_-
(05-10-2021، 14:48)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 14:46)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخای بری جایی از پیاده رو برو که اگه ماشین بهت بزنه ما کسی رو از دست دادیم که رامبد جوان تو وصفش گفت: تو خیلی باحالی خداییش فازت چیه؟
خوب صب کن تا یه دیس واست بزارم دیگه نتونی بیای فلشخور نه ولش درحدی نیستی که واست دیس بزارم
همین شماهاید گند زدید به فلشخور دیگه

اووو ننه ترسیدم(:
نه که شماها دستی نداشتید؟
همتون تغییر کردید (: منی که 6 ماهه میشناسم شماها رو میفهمم دیگه وای به حال بقیه

گربه هام مگه میترسن؟
اتفاقا اولی من گند زدم
خوب معلومه که تغییر میکنم بعدشم تو هیچوقت نمیتونی منو بشناسی
چرا سکوت نمیکنی تا از بارون لذت ببرم؟
(05-10-2021، 14:51)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 14:50)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هرچی زور زدم اسمش تو ذهنم نیومد-_-مرسی  grou

خنگیییی خنگگگگ
بهمن 8 نبود مگه؟._.
(05-10-2021، 14:52)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 14:51)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خنگیییی خنگگگگ
بهمن 8 نبود مگه؟._.
۸ ابانه-_-
بهمن ۱۱ عهههههه
(05-10-2021، 14:53)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 14:52)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بهمن 8 نبود مگه؟._.
۸ ابانه-_-
بهمن ۱۱ عهههههه
وایی من دوبار حساب کردم شد 8._.خدامرگم بده._.
(05-10-2021، 14:52)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 14:48)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اووو ننه ترسیدم(:
نه که شماها دستی نداشتید؟
همتون تغییر کردید (: منی که 6 ماهه میشناسم شماها رو میفهمم دیگه وای به حال بقیه

گربه هام مگه میترسن؟
اتفاقا اولی من گند زدم

نه (:
خب؟
من خواستم بشناسمت؟من علاقه ایم از اول نداشتم به شناختنت
خودت از اول شروع کردی بشر...(:
(05-10-2021، 14:54)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 14:53)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
۸ ابانه-_-
بهمن ۱۱ عهههههه

Telegh_01Telegh_01
چه طوری اخه ؟
خنگ
(05-10-2021، 14:54)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 14:52)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گربه هام مگه میترسن؟
اتفاقا اولی من گند زدم

نه (:
خب؟

من با مهدکودک ها کاری ندارم
تموم شد؟
پس لطف کن دیگ ریپ نزن
فلان فلان شده اول تو ریپ زدی بعد من شروع کردم؟ ای خدااااا آخرش یه دعوا راه میندازی
(05-10-2021، 14:57)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 14:54)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

Telegh_01Telegh_01
چه طوری اخه ؟
خنگ
من فصل بهارو خیر سرم حساب نکردم-_-حس شرمساری میکنم اصن
(05-10-2021، 14:58)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2021، 14:54)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه (:
خب؟

من با مهدکودک ها کاری ندارم
تموم شد؟
پس لطف کن دیگ ریپ نزن
فلان فلان شده اول تو ریپ زدی بعد من شروع کردم؟ ای خدااااا آخرش یه دعوا راه میندازی

عع(:
خیلی تاثیر گذار بود
تو سه بار منو ریپ زدی -_-

فلان فلان شده چرا بگو (: نه من ادم دعوا ای نیستم.