انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ماهان و تینا بدون من چه گرم گرفتین :|
نامردا ._.
پزشک غریبه چه باحال بید ^_^
من دارمش پس در اولین فرصت میرم ببینمش !
+ نگهبان شبو هرچه زودتر شروع کن .. بخوره هم به مدارس عیب نداره اونقدر جذبش میشی که زود تمومش میکنی ..
خوبیش اینه قسمت های اول و دومش هیجانی اغاز میشه برخلاف بقیه فیلما که قسمتای اولی حوصله سر برن و قسمتای اخر باحال میشن ..
نگهبان شب هم شروع عالی ای داره هم قسمتای اخرش محشرن .. فقط یه کوچولو ( خیلی کوشولو !! ) قسمتای سه و چهار به بعد روالشون اروم میشه که البته طبیعیه ولی چن قسمت بعد دوباره هیجانی میشه و ماجراهاش شروع و جالب میشن ..
من میگم یا زود بخر یا دان کن تینا =)
ماهان توئم اگه ندیدی ببین ..

راستی شوهر من اول کیم سو هیونه عشق اولم سوهیونه
من یک سال بعد هزینکه عاشق سوهیون شدم عاشق مینهو شدم =)
خودمم موندم بین اینا ..
خیلی خائنم خودم میدونم . 2تا شوهر همزمان .. !
خب اینم یکم اطلاعات دیگه راجع به نگهبان شب ! ؛

نام انگلیسی : The night watchman's Journal

نام فارسی : نگهبان شب

سال تولید : 2014

با بازی : جونگ ایل وو ، یونهو (خواننده) ، کیم سونگ اوه ، یون ته یونگ ، کو چانگ سوک ، یی سوک سو و کو سانگ هی .

■ کو سانگ هی بازیگر جدید 25 ساله بخاطر بازی در این درام در سال 2014 برنده ی جایزه ی بهترین بازیگر جدید سال شد .

■ یونهو خواننده ی گروه tvxq  هست .

ژانر سریال : تاریخی ، رمانس ، فانتزی ، درام

شبکه ی پخش : MBC

تعداد قسمت : 24

تاریخ پخش : از چهارم اگوست تا بیست و یکم اکتبر 2014 ، دوشنبه ها و سه شنبه ها ساعت 22:00

جوایز سریال در mbc drama awards 2014 :

بهترین بازیگر سریال های درام --> جونگ ایل وو ( یونهو هم نامزد این جایزه شد ولی بهش نرسید )

بهترین بازیگر جدید --> کو سانگ هی ( از دیگر نامزدها میشه به سو یه جی اشاره کرد )

و همچنین جونگ ایل وو و کو سانگ هی نامزد دریافت جایزه ی best couple award شدن که البته این بار دیگه اینو دریافت نکردند .

همچنین نگهبان شب در ژاپن و تایلند هم پخش شد .

پر طرفدار ترین قسمت این درام طبق آرای مردم و ریتینگ ها ، قسمت 6 این سریال بود .
اغفال شدم !!  ike:ngh: برم دان کنم نگهبان شبو  ( :
من دارم به زیبایی تو رو میبینم ._.

اونم قشنگه ، برید ببینید ^_^

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 14

خلاصه داستان :
گو هی جو، دخترکره ای که درایالات متحده زندگی میکندیکروز،نمایشرقابتی در تلویزیونمی بیند، و جذب آن می شود و مجذوب یکی از بازیگرانش بنام،کانگ تائه جون شده. علاقه او به این ورزشکار جوان بحد پرستش رسیده و در نهایت او به همان مدرسه که تائه جون در کره مشغول است, انتقال پیدا میکند.بااین حال جون تائه برای حضور در میان همه پسران دبیرستان وجائه هی باید خودش را به عنوان یک پسر نمایان و به صورت سری عمل نماید

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 14
این فیلمه خدایی عالیه...
بازیگراشم فوق العاده خوب بازی میکنن...
(((:::::
من مربای پرتغال رو استارت زدم ؛  اولش خیلی جالب و پر محتوا بود به خصوص اینکه تخیلی هم بود ( از اونجایی که من به فیلمای تخیلی خیلی علاقه دارم اینو گفتم ) از قسمت 5 به بعد فیلم بک زد رفت به قرن 17 :| 
همون بازیگرای حاضر امروزی که از قسمت یک تا پنج بازی کردن همونا رفتن ب قرن هفدهم ..  حالا نمیدونم جدشونه یا چی .. تاریخی دوست دارم مثه همین نگهبان شب ولی اگه ادمو جذب کنه ،  مثه ایمان یا افسانه خورشید و ماه !!  این اصن معلوم نیست چی ب چیه  هر قسمتی که مربوط به اون زمان بود رو رد کردم ..  اگه تا قسمت آخر همین باشه ترجیه میدم نبینم !!  :| 
نه نه نه حتما بببین ^_^

4 قسمت فقط اونجوریه بعد جالب میشه ، در واقع این زندگی قبلی دختره و پسرست ..
(01-04-2016، 8:32)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من مربای پرتغال رو استارت زدم ؛  اولش خیلی جالب و پر محتوا بود به خصوص اینکه تخیلی هم بود ( از اونجایی که من به فیلمای تخیلی خیلی علاقه دارم اینو گفتم ) از قسمت 5 به بعد فیلم بک زد رفت به قرن 17 :| 
همون بازیگرای حاضر امروزی که از قسمت یک تا پنج بازی کردن همونا رفتن ب قرن هفدهم ..  حالا نمیدونم جدشونه یا چی .. تاریخی دوست دارم مثه همین نگهبان شب ولی اگه ادمو جذب کنه ،  مثه ایمان یا افسانه خورشید و ماه !!  این اصن معلوم نیست چی ب چیه  هر قسمتی که مربوط به اون زمان بود رو رد کردم ..  اگه تا قسمت آخر همین باشه ترجیه میدم نبینم !!  :| 
یه نکته ای هست که فک کنم باید بگم ..
ببین اکثر سریالای کره ای اولش خیلی نامفهوم پیش میرن یعنی ممکنه هیچی نفهمی از داستان !
مثلا همین نگهبان شب از قسمت سوم چهارم یهو همه چی عوض شد و من خودم به شخصه فقط دهنم وا مونده بود چون هیچی نمیفهمیدم و ناراحت بودم چون فک میکردم فقط خودمم هیچی نمیفهمم . فک کردم خنگم :|
ولی با گذر قسمتها متوجه شدم اونقدرام خنگ نیستم ، چون راز های داستان به تدریج مشخص میشن . فقط باید حوصله داشته باشی ، صبر کنی و به قسمتای بهتر امیدوار باشی .
فقطم راجع به نگهبان شب نیس ، خیلی سریالا اینطورن حتی مامان عصبانی هم بنظرم اینطور بود .
یا مثلا تو از ستاره ها اومدی محور اصلی داستان بوجود اومدن رابطه ی عاشقانه بین دو کاراکتر اول داستان بود ولی باید بر پایه ی یه چیزی این رابطه بوجود می اومد ، و این پایه دقیقا همون قسمت راز آلودی داستانه که به مرور واضح میشه ..
یعنی اگه سریالی این نامفهومی رو نداشته باشه غیر طبیعیه ! ما داریم یه سریال میبینیم ، سریال باید جدا از اتفاق های هر اپیزود یه داستان ثابت داشته باشه ! خب اگه این داستان همون اول کاری برای بیننده واضح بشه که دیگه سریال ارزش ادامه دادن نداره !!
باید برات یه چیزایی نامعلوم باشن که مشتاق بشی ادامه بدی .. و مهارت یه نویسنده و کارگردان تو همینه که بتونه جوری رمز و رازهای داستان رو تو چند قسمت سریالش در بیاره که کنجکاو بشی و علاقه به فهمیدنش پیدا کنی ؛ حالا این مسئله ممکنه حتی خیلی کوچیک باشه که ادم فک کنه تقصیر خودشه نفهمیده ولی اخر داستان میفهمه نه ، حتی موضوعی به این ریزی هم یه ماجرا داشته ..
به نظرم مربای پرتغال رو ادامه بده . اگه متوجه داستان نشدی قطعا هنوز وقتش نرسیده که بفهمی . پس زود نا امید مشو فرزندم ^^ ♡
ولی در رابطه با انتخابت .. مگه من نگفتم نگهبانو شروع کن ؟ -.-
حالا این شروع کردی .. ولی نگهبان رو زوتر ببین ! چون متفاوته و با دیدن درام های تخیلی دیگه ممکنه جذابیت و تازگی این سریال از دست بره برات .. البته خون اشامی نیست و طبعا این 2 سریال ربطی بهم ندارن .. ولی خب اینجور که میگی سفر در زمان داره ، شبیه تو از ستاره ها اومدی میشه . این کاملا معلومه که تو از ستاره ها اومدی خیلی سرتره نسبت به مربا ( با یه سرچ ساده میفهمی خودت )
پس برای همینه میگم بین سریالایی که موضوعشون شباهت داره به هم ، اونی روزودتر ببین که بهتره و معروف تره . تا تازگیش از بین نره . من مربا رو ندیدم برای همین نمیتونم قاطعانه راجع بهش حرف بزنم ولی مطمئنم که به پای تو از ستاره ها اومدی نمیرسه . ( در مورد تخیلی بودنش نه خون اشامی بودن )
به هرحال موفق باشی !
(01-04-2016، 12:55)Tɪɢʜᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه نه نه حتما بببین ^_^

4 قسمت فقط اونجوریه بعد جالب میشه ، در واقع این زندگی قبلی دختره و پسرست ..

کلا زده شدم راستش ..  با اخرشم حال نکردم ! دختره باید با هان شی میرفت ..  اونم دوسش داشت و درحقش ظلم شد .  از طرفی دوتاشون خون آشام بودن ..  دوتا خون اشام به از یه خون اشام و آدم :| 
میخام یه سریال دیگه شروع کنم ترجیه میدم تو از ستاره ها اومدی یا نگهبان شبُ ببینم بعدش که تنوع شد بیام این قسمت وسطای مربا رو ببینم . 
راجب این حرفت؛  ینی چی زندگی گذشتشونه  :| ؟   میشه بیشتر توضیح بدی ؟؟  شاید انگیزه دیدن پیدا کردم قبل از اینکه سریال دان کنم  (  :
نقل قول: مگه من نگفتم نگهبانو شروع کن ؟ -.-
شادی جون اولش باید ازت تشکر کنم واسه وقتی که گذاشتی و این توضیحاتُ دادی ..  حق باتوعه!  من خیلی عجولم و اینو باور دارم !  :/ سریال دیدنم چیز الکی ای نیست ..  صبر و حوصله شرط اوله !!!!  الان که فک میکنم میبینم واقن  اشتباه کردم ! :\  
استارت میزنم نگهبان شبو !  بین جونگ ایل وو و کیم سو هیون موندم -_- دوتا عشق تو دوتا سریال ..  اول کدومو شروع کنم!!! عشقم اهل ستاره هاست یا نگهبان شب ... -___-
میدونی ک خارجی آ به زندگی گذشته اعتقاد دارن ...

این زندگی قبلی ایناست که قبل این که دختره بمیره به پسره میگه تو زندگی بعدیم امیدوارم بهت برسم ._.

که بهم میرسن ...