انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خب بغیر از اینایی که گفتی ،  تاریخی نظری ندارم ولی High End Crush رو بگیر ..  ایل وو بازی کرده و چند تا تیزر و ویدئو ازش دیدم بنظرم خوبه .  
خودم تو این دوهفته اگه نشد بعد از امتحانای خرداد دانلود میکنم . اولین فیلمی که بی صبـرانه منتظر دیدنش هستم . 
فک کنم شماها کی پاپری هم باشین دیگه... اگه یه موضوع معرفی و بررسی موزیک ویدیو های کره ایو بزارم شرکت میکنین؟!
بزارم یا نه؟!
(28-04-2016، 18:56)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فک کنم شماها کی پاپری هم باشین دیگه... اگه یه موضوع معرفی و بررسی موزیک ویدیو های کره ایو بزارم شرکت میکنین؟!
بزارم یا نه؟!

اینجا جاش نیست عزیز ..  اینجا مخصوص kdramer هاست .. 
با شادی هماهنگ کن اگه اوکی داد پیج جدا بزن من صد در صد شرکت میکنم ! 
(28-04-2016، 19:28)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-04-2016، 18:56)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بزارم یا نه؟!

اینجا جاش نیست عزیز ..  اینجا مخصوص kdramer هاست .. 
با شادی هماهنگ کن اگه اوکی داد پیج جدا بزن من صد در صد شرکت میکنم ! 

اوپس ...ببخشید ._.
پس میزنم همتونم شرکت کنین لطفا
بازم ببخشید و ممنون(:
مرسی از تینا جان .. ایل وو بازی کرده حتما چیز قشنگیه !
تو از ستاره ها اومدی رو دیدی یا نه ؟ اگه ندیدی اونم یادت باشه حتما ببینی ها .. چون بهترین سریالیه که من تا حالا دیدم ، عالیه .

و ریحانه جان .. مرسی از نظرت حتما She was Pretty هم تو برنامه هام قرار میدم .. البته به این آسونیام نیست :|
اروز تماما بیرون بودم با بابام کل تهرانو گشتیم اخرم سریال کره ای پیدا نکردیم . اگه جایی کسی سراغ داره لطفا بگه !!
و اینکه راجع به کی پاپ ، تاپیکت رو تو انجمن " موسیقی کره بزن .. که یکی از زیر انجمن های اهنگ و موسیقی هست . تو انجمن نزن چون اینجا فقط مخصوص کی درامه نه کی پاپ .
نقل قول: تو از ستاره ها اومدی رو دیدی یا نه ؟ اگه ندیدی اونم یادت باشه حتما ببینی ها .. چون بهترین سریالیه که من تا حالا دیدم ، عالیه .
نه متاسفانه ..  هنوز وقت نکردم ! اره اونم فوق العاده س .. مگه میشه سوهیون باشه و بد باشه ؟ ._. 
نقل قول: تماما بیرون بودم با بابام کل تهرانو گشتیم اخرم سریال کره ای پیدا نکردیم . اگه جایی کسی سراغ داره لطفا بگه !
به پدرت بگو نت نامحدود بگیره هرچی فیلم میخای دانلود کن  :p
دور از شوخی ،  تو اینستا پیج فروش سریال کره ای زیاده اونارم تست کن ! 
بابام اساسا با دانلود مشکل داره :|
حالا بش میگم هرچند میدونم میگه نه .. پیجای اینستا رو خودم در جریان هستم ، منتها بابام قبول نمیکنه ._. من همیشه از یه وبسایته خاصی سریال میخریدم از وقتی اون سایته ف*ر شده بابام گفته دیگه از فضای مجازی چیزی نمیخریم :||
خب ب بابات بگو اگه از فضای مجازی نمیخرین پس کلا دیگه بیخیال خرید فیلم کره ای بشین
چون پیدا کردن مغازه ی اینجور فیلما تو تهران خعیلی سخته>_<

+شرکت کنین تو موضووووووم
سلام . میخوام یکی از سریالای 2016 که به زودی پخشش شروع میشه رو معرفی کنم ..

اسم : Doctors , دکترها
سال : 2016
شبکه ی پخش : SBS
بعد از : Jackpot ( قمارباز سلطنتی )
با بازی : پارک شین هه ، کیم ره ون ، هونگ جی هونگ ، های جونگ
ژانر : پزشکی - رمانتیک
تعداد قسمت : 16
داستان : وقتی هی جونگ جوانتر بود زندگی سختی داشت . اما اون مبارز خوب و همینطور دانش اموز زرنگی بود . با غلبه بر مشکلاتش ، اون حالا یک دکتره !

- به نظر سریال بدی نمیاد .. باید منتظر بمونیم ببینیم چیه !
سلام(:
من در حال حاضر دارم سریال یادآوری رو می بینم و پیشنهاد میدم ببینین

مشخصات

عنوان :  یاد آوری – Remember  -리멤버

ژانر: عاشقانه ، سیاسی ، خانوادگی

تعداد قسمت: 20

تاریخ پخش: (18 آذر 94)Dec 9, 2015

روز های پخش: چهارشنبه و پنج شنبه

شبکه پخش: sbs

جایگزین سریال: The Village: Achiara's Secret

بازیگران :

Yoo Seung Ho

Park Min Young

Park Sung Woong

Nam Gung Min

Jun Kwang Ryul

Lee Shi Eon
خلاصه داستان:

سئو جین وو ویژگی خاصی رو داره که این اجازه رو به اون میده که همه ی روزها رو با جزئیات کامل به یاد بیاره(تو روانشناسی میگن حافظه مطلق یا تصویری)

جین وو برای اثبات بی گناهی پدرش وکیل میشه

اون در کش مکشه تا بیگناهی پدرشو ثابت کنه اما اون شروع به از دست دادن حافظش به علت آلزایمر میکنه...

خب توضیحات خودم:
_بابای سو جین وو همون امپراطور گوموآ توی جومونگه
و بازیگر نقش مقابل پسره که اسمش لی این آ هس همون کیم ناناست
من روند داستان رو دوست دارم
اگه علاقه به سریال ماجرایی دارین و میخواین انتظار اتفاقات غیرقابل پیش بینی رو بکشین سریال خوبیه
راستی همه آدما و ماجراها به هم مربوطن
هنوز تا آخرشو ندیدم ولی تا اینجا خوب بود