انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-08-2016، 0:07)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جیییییییییغز !
عرررررررررررررررر ررر !
شادی کجایی؟ بیا باهم گریه کنیم...من 5و6 W رو دیدم!
نمیتونم تا هفته بعد صب کنم!!!!! قلبم داره میاد تو دهنمo_o
تازه دارم میفهمم چیا میگفتی اون موقع D:
فقط یه چیزی! احساس کردم ک برا تو عجیب میومد اتفاقی ک برای دختره افتاد... ولی بنظرم خیلی منطقیه!
من اصن فکرشو نمیکردم اینطوری وبتون ادامه پیدا کنه...
ولی خیلی طبیعی هان جو به وبتون کشیده شد.. بنظرم نویسنده این تیکه خیلی مغزشو به کار انداختهD:

ب صورت اون قاتلم توجه کردمااا ! راس میگی نسبت ب دفعات قبل تغییر کرده بود! و سوال من اینجاست ک از کامپیوتر باباهه چطور پرید ب صحنه ای ک قاتله دم رود وایساده ..! بنظرم اینم یه ربطی باید داشته باشه به وبتون و واقعیت... چون بعد از ورود چول ب واقعیت، وبتون متوقف شده! ولی قاتله درحال حرکته... پس این نشون دهنده ی اینه ک قاتله هم با چول به دنیای واقعی اومده|:
(عجب نتیجه گیری ای!!! خودمم نفهمیدم چی گفتم._.*)

همه چی درکل عالی بود... به غیر یه چیزی... ._.*
من هیچوقت دو ثانیه ی اخرو نمیبینم (صحنه های قسمت بعد) تا تحریک نشم!
ولی ایندفه از بس هیجان داشتم تیکه های قسمت بعدو دیدم O_O و فک نکنم تا جلسه بعدش دووم بیارم! دیواااانه میشم اخرش-.-*
صحنه ی حساسی داره قسمت بعد گویا .. !
حالا حال اون روز منو میفهمی ^_^
تا هفته ی دیگه چیه عشقم تو دیر دیدی این دو قسمتو . امروز چهارشنبه ست تا فردا زیرنویسای قسمت 7 هم میان !
فقط نمیدونم که 8 رو فردا پخش میکنن یا نه بخاطر المپیک ._.
اره قسمت بعدی خیلی حساسه !! این قاتله هم انگاری واقعی شده از دنیای وبتون درومده ..
ولی من نفهمیدم که یون جو چیکار کرد دوباره برگشت به وبتون و دنیای اونجا زنده شد !؟
دوس داشتم وقتی از دسشویی میفته رود هان اونجا چولو نجات بده اینجوری جالب ار میشد و احساسی تر !! ~♡
(10-08-2016، 8:18)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2016، 19:25)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2016، 19:17)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه :| اعضای اکسو تویه to the beautiful you مهمون بودن ؟ میخواستم بخاطر بودنشون ببینم ولی الان بیخیال شدم :|

+ شادی اوه ونوس من رو2 قسمت دیدم . خیلی خوشم اومد . خیلیییییییی متفاوته .

دکترها امشب تموم میشه . مثل اینکه بجاش میخوان سریال بکهیونو بزارن (دربارش خبر ندارم زیاد )

بی صبرانه منتظر قسمت 11 عشق بی پروام :|
اگه اکسو رو دوس داری همسایه بغلی اکسو رو ببین ! محشره و مخصوص اکسوال هاس دیگه فقط .
خوشحالم که ونوسو دوس داری ^^ تازه قشنگترم میشه .. هنوز به جاهای قشنگش نرسیدی ..
چه خوب که دکترها تموم میشه اخه منتظر سریال بکیم ! (قلب سرخ)
دکترها رو دو قسمتشو دیدم ادامه ندادم اخه خیلی جذاب نبود فقط بازی شین هه قشنگ بود بقیه چیزا عادی بود . بنظر من !

همسایه بغلی اکسو رو دیدم . خیلی کوتاه بود :|
واقعا  یعنی قشنگتر میشه ؟
دکتر ها قشنگه . باید بری یه ذره جلوتر تا خوشت بیاد ..
آقا من اشتباه میکردم . دکترها 20 قسمته :| 16 قسمت نی .. فک میکردم دیشب تموم میشد ..

اره منم گفتم چرا آنیتا میگه دکترها تموم شد اخه هنوز مونده ازش !
اره بابا ونوس خیلی قشنگتر میشه .. اولا هنوز اینا عاشق هم نشدن . دوما تیکه های طنز فیلم مونده .. سوما واقعا سریال جالبیه ! همینجور برو جلو و حالشو ببر ! D:
راستش دکترها که فلش بکش مدرسه ای بود و من از مدرسه ای مدتیه متنفر شدم .
زمان عادیش هم پزشکی و عشقی میشد که مدتیه زیاد دارم این ژانرو میبینم اگه هی ادامش بدم زده میشم !
الان من حال و هوام توی همین دبلیو و کیلمیه .. و ان شاء الله بعدش هیلر ^^ (:
خب پس تا چن روز دیگه ک برم مجدد خونه دوستمD:

واااای!
من بیشتر از منتظر بودن برا قسمت 7 دبلیو ، منتظر قسمت 11 عشق بی پروام....الانم دارم عرررر میزنم بخاطرش!
شادی بنظرم قبل از هیلر عشق بی پروا رو ببین ! خیلی گریه دار و قشنــــــگه لامصب...!
من اخرم نفهمیدم اسم دقیقش چیه ... ._.
عشق بی پروا ...
اشتیاق مهار نشدنی ...
غیر قابل پیشبینی ..
غیر قابل پیدا شدن...
آنکنترولابلی فوند ؟!

راستی شادی !
فیلمای مدرسه ای ک اکثرا قشنگن...کاری با دکترها ندارمااا در کل میگم..
مثلا چیر آپ یا انگری مام خیلی قشنگن... خصوصا چیر آپ
از زمان پخشش تا الان من چهار بار سریالو دیدم 10 ، 20 بارم تیکه های طنز یا خاصشو...
ینی قشنگ دیالوگارو با زیرنویسشون حفظ شدم D:
چیر آپ رو نمیدونم ولی مامان عصبانی رو خودم دیدم . مدرسه ای زیاد دیدم درحقیقت برای همین دیگه زده شدم :|
مامان عصبانی ، مدرسه 2015 ، پسران فراتر از گل تا حدودی و ..
همین الان قسمت پنج دبلیو رو دان کردم.-.
انشالله امروز می ترکونم.-.
هم دبلیو هم کیل می می بینم
+
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جدول پخش این هفته
اولملجو کی درامرز؟._.(کره ای:کجایین کی درامرها؟)
من هیجان زده م
دبلیو رو پنج و شش رو دیدم
فوق العاده بود
عالی(:
قسمت۷اومده ولی زیرنویس نه
قسمت ۸هم که نامعلومه
آهنگ دبلیو خیلی قشنگ بود ولی آروم و غمگینه
ریتینگ قسمت پنج از همه قسمتا بالاتر بوده(۱۷بوده)
شما هم مثل من دوست دارین یه رمان باحال بخونین و برین توش؟(مثلا دارن شانD: وای فکر کن من عاشقش شم^_^...خل شدم رفت:|)
یا مثلا بری تو سریالی که می بینی(مثلا دبلیوD: )
(10-08-2016، 11:44)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2016، 0:07)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جیییییییییغز !
عرررررررررررررررر ررر !
فقط یه چیزی! احساس کردم ک برا تو عجیب میومد اتفاقی ک برای دختره افتاد... ولی بنظرم خیلی منطقیه!
ولی خیلی طبیعی هان جو به وبتون کشیده شد.. بنظرم نویسنده این تیکه خیلی مغزشو به کار انداختهD:

ب صورت اون قاتلم توجه کردمااا ! راس میگی نسبت ب دفعات قبل تغییر کرده بود! و سوال من اینجاست ک از کامپیوتر باباهه چطور پرید ب صحنه ای ک قاتله دم رود وایساده ..! بنظرم اینم یه ربطی باید داشته باشه به وبتون و واقعیت... چون بعد از ورود چول ب واقعیت، وبتون متوقف شده! ولی قاتله درحال حرکته... پس این نشون دهنده ی اینه ک قاتله هم با چول به دنیای واقعی اومده|:

ولی ایندفه از بس هیجان داشتم تیکه های قسمت بعدو دیدم O_O و فک نکنم تا جلسه بعدش دووم بیارم! دیواااانه میشم اخرش-.-*
تا هفته ی دیگه چیه عشقم تو دیر دیدی این دو قسمتو . امروز چهارشنبه ست تا فردا زیرنویسای قسمت 7 هم میان !
اره قسمت بعدی خیلی حساسه !! این قاتله هم انگاری واقعی شده از دنیای وبتون درومده ..
ولی من نفهمیدم که یون جو چیکار کرد دوباره برگشت به وبتون و دنیای اونجا زنده شد !؟
دوس داشتم وقتی از دسشویی میفته رود هان اونجا چولو نجات بده اینجوری جالب ار میشد و احساسی تر !! ~♡

(10-08-2016، 8:18)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2016، 19:25)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2016، 19:17)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه :| اعضای اکسو تویه to the beautiful you مهمون بودن ؟ میخواستم بخاطر بودنشون ببینم ولی الان بیخیال شدم :|

دکترها امشب تموم میشه . مثل اینکه بجاش میخوان سریال بکهیونو بزارن (دربارش خبر ندارم زیاد )

اگه اکسو رو دوس داری همسایه بغلی اکسو رو ببین ! محشره و مخصوص اکسوال هاس دیگه فقط .
دکترها رو دو قسمتشو دیدم ادامه ندادم اخه خیلی جذاب نبود فقط بازی شین هه قشنگ بود بقیه چیزا عادی بود . بنظر من !

آقا من اشتباه میکردم . دکترها 20 قسمته :| 16 قسمت نی .. فک میکردم دیشب تموم میشد ..

اره بابا ونوس خیلی قشنگتر میشه .. اولا هنوز اینا عاشق هم نشدن . دوما تیکه های طنز فیلم مونده .. سوما واقعا سریال جالبیه ! همینجور برو جلو و حالشو ببر ! D:
زمان عادیش هم پزشکی و عشقی میشد که مدتیه زیاد دارم این ژانرو میبینم اگه هی ادامش بدم زده میشم !

ونوس رو یه ساعت دیگه قسمت 4 هم میبینم .. تا اینجاش که واقعا عالی بود Smile راستی مثل ونوس فیلمی کمدیو قشنگ بازم هست ؟

دکتر ها فقط 2 یا 3 قسمت اولش مدرسه ایه که گذشته رو نشون میده . بعدش سریع میره تو داستان زمان حال ..

بنظرم زود قضاوت نکنُ و ببین .

دبلیو هم چون تعریف زیاد ازش شنیدم میخوام بعد دکترها ببینم .

+ عشق بی پروا اینقدر حساس شُده که هنوزم تو شوکم :| باورم نمیشه ..
(11-08-2016، 15:31)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2016، 11:44)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
جیییییییییغز !
عرررررررررررررررر ررر !

[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

ونوس رو یه ساعت دیگه قسمت 4 هم میبینم .. تا اینجاش که واقعا عالی بود Smile راستی مثل ونوس فیلمی کمدیو قشنگ بازم هست ؟

دکتر ها فقط 2 یا 3 قسمت اولش مدرسه ایه که گذشته رو نشون میده . بعدش سریع میره تو داستان زمان حال ..

بنظرم زود قضاوت نکنُ و ببین .

دبلیو هم چون تعریف زیاد ازش شنیدم میخوام بعد دکترها ببینم .

+ عشق بی پروا اینقدر حساس شُده که هنوزم تو شوکم :| باورم نمیشه ..

طنزای دیگه کیلمی هیلمی، دوست دخترم روباهه، او زیبا بود!
من این سه تا رو پیشنهاد میکنم(:
چون واقعا قشنگن!

+خوش ب حالت._.!
منم عشق بی پروا میخوام! ولی فعلا نمیتونم -.-*
سلام .
خب من کیلمی هیلمی رو تموم کردم ..
واقعا نمیدونم باید چی بگم . چیزی که در حد و اندازه های کیلمی باشه ، واقعا سراغ ندارم ! ..
انقدر گریه کردم فک کنم اشکام ته کشید ._.
4 قسمته اخر کیلمی همشون بهترین اپیزودهای سریال بودن .
من به کیلمی درکل 9 از 10 میدم . احساسی ترین سریالی بود که تا بحال دیدم .
قسمت اخر رو دوس نداشتم چون همه شخصیتا رفتن >.< ولی انصافا خدافظی پری پارک از همشون گریه دار تر بود ..
و خدافظی شین سه گی ! وای یعنی من مردم سره اون صحنه (:
ریجین بدبختم جز اون هدیه واقعا چیزی نمیتونست به سه گی بده .. خیلی سه گی رو دوس دارم .. اون صحنه که دوهیون به سه گی گفت من توئم و سه گی هم به دوهیون گفت تو منی یکی از قشنگترین سکانسهای کل سریال بود ♡
و واقعا باید به خالق سریال افرین گفت که تا اخرین لحظات مارو گول میزنه و یهو میفهمیم داستان از چه قرار بوده .. حتی اسم و سرگذشت هرکدوم از 7 شخصیت وقتی مشخص شد متوجه شدم واقعا این سریال لولش از بقیه بالاتره .. به همه چیز توجه شده !
چون جز ریحانه کسی ندیده اینو هنوز و فاطی هم وسطاشه چیزی نمیگم دیگه ..
فقط اگه ندیدین حتما ببینین ! حتما ..
+ اینکه ریحانه جون میگه کیلمی به عنوان سریال طنز .. تیکه های طنز زیاد داره اره ولی درکل یه سریال گریه داره . خیلی خیلی غمگین و گریه دار ..
(11-08-2016، 17:34)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام .
خب من کیلمی هیلمی رو تموم کردم ..
واقعا نمیدونم باید چی بگم . چیزی که در حد و اندازه های کیلمی باشه ، واقعا سراغ ندارم ! ..
انقدر گریه کردم فک کنم اشکام ته کشید ._.
4 قسمته اخر کیلمی همشون بهترین اپیزودهای سریال بودن .
من به کیلمی درکل 9 از 10 میدم . احساسی ترین سریالی بود که تا بحال دیدم .
قسمت اخر رو دوس نداشتم چون همه شخصیتا رفتن >.< ولی انصافا خدافظی پری پارک از همشون گریه دار تر بود ..
و خدافظی شین سه گی ! وای یعنی من مردم سره اون صحنه (:
ریجین بدبختم جز اون هدیه واقعا چیزی نمیتونست به سه گی بده .. خیلی سه گی رو دوس دارم .. اون صحنه که دوهیون به سه گی گفت من توئم و سه گی هم به دوهیون گفت تو منی یکی از قشنگترین سکانسهای کل سریال بود ♡
و واقعا باید به خالق سریال افرین گفت که تا اخرین لحظات مارو گول میزنه و یهو میفهمیم داستان از چه قرار بوده .. حتی اسم و سرگذشت هرکدوم از 7 شخصیت وقتی مشخص شد متوجه شدم واقعا این سریال لولش از بقیه بالاتره .. به همه چیز توجه شده !
چون جز ریحانه کسی ندیده اینو هنوز و فاطی هم وسطاشه چیزی نمیگم دیگه ..
فقط اگه ندیدین حتما ببینین ! حتما ..
+ اینکه ریحانه جون میگه کیلمی به عنوان سریال طنز .. تیکه های طنز زیاد داره اره ولی درکل یه سریال گریه داره . خیلی خیلی غمگین و گریه دار ..

اتفاقا من قسمت اخر سکانس اخرو خیلی دوس دارم^^
تو یه جمله پنج شخصیت رو جا میده!
واقعا بازیگر ماهریه(:
بنظرم او زیبا بود و اینترتینر و عشق مخفی هم ارزش وقت گذاشتن روشونو دارن! بخاطر بازیگراشون! قبلا هم اشاره کرده بودم بهشون(:
+
منظورمن ب یکی از ژانرهاش بود(:
عشق مخفی و او زیبا بود رو که حتما میبینم .. هنرمندان هم همونی بود که گفتی ost هاش خیلی قشنگن ریحانه ؟ خب پس اونم میبینم ^^
ولی اول باید سریالایی که دارمو تموم کنم بعد اینارو بخرم .
بابامم حالاحالاها برام چیزی نمیخره :/
فعلا نمیخوام جز دبلیو چیزی ببینم .. توی حال و هوای کیلمی موندگار شدم ._. ♡
ولی احتمالا یه مدت دیگه هیلر رو شروع میکنم .