انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(27-05-2016، 10:36)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ..
شاید باورتون نشه ولی من دیشب خواب مینهو رو دیدم که اومده بود خونمون !
خیلی خوش گذشت ♡ ^^
بچه ها میشه She was pretty رو تعریف کنید ؟ =))

کم کم باید خودمو برا یه تایپ حسابی دهن سرویس کن اماده کنم._.!

خب طبق همون خلاصه ادامه میدم..
سونگ جون پسر بچه ی تپل و زشتیه ک با همسایشون ینی هی جین ک دختری خرپول._. و خوشگله دوسته!
درهمون بچگی سونگ جون و خانوادش مجبور به نقل مکان میشن و کلا از کره میرن!تو ابن مدتی ک این دودوست از هم جدا هستن پدر جین ورشکسته میشه و بخاطر ژنتیک پدرش قیافه ی جین بشدتا تغیبر میکنه و زشت میشه!

سالها میگذره و هردو بزرگ میشن هنوزهم همدیگر رو ملاقات نکردن تا روزی ک یه پیام بدست جین میرسه از طرف سونگ!!
خب طبیعتا جین فکرمیکنه ک سونگ هنوز هم زشته و بتخودش میگه ک اون با قیافم کنار میاد و مشکلی نیس!
از اونور سونگ بخاطر ژنتیک تبدیل به یه پسر خوشگلو جذاب میشه! با خودش فکر میکنه ک من خوشگل شدم و جینم خوشگل بود پس باهم کنار میایم!
روز ملاقتت این دونفر توی پارک فرا میرسه ولی وقتی دختره منتظر پسرس متوجه میشه ک اون پسری ک میشناخت کاملا فرق کرده و خعیلی جذاب شده..پس ناراحت میشه و فکر میکنه ک بهتره خودشو نشون نده!
( این صحنه خعیلی احساسیه._.* پسره میره سمت یه دختر خوشگل دیگه و ازش میپرسه که تو هی جینی؟! - جینم درحال اشک ریختن متوجه میشه ک پسره هنوز فکر میکنه ک جین خوشگله . بعد میدوعه میره قایم میشه و افسوس میخوره! اخه بچم قبلش خیلی خوشال بود برا ملاقات)

بعد دختره پیام میده ک ببخشید امروز نتونستم بیام بیا فردا همو ببینیم..
با کلی گریه و فکر به این نتیجه میرسه ک دوست صمیمیشو ک باهم همخونن و اون خیلی هم خوشگلو جذابرو به جای خودش بفرسته!!!
(چون اسم دختره یادم رفته میگم مانورا._.*)
فردا میشه و مانورا برای دیدن پسره ب عنوان جین میره!
قرار شد ک مانورا به پسر بگه ک من میخوام برم خارج و دیگه همو نمیبینیم!
(مانورا جزو پرسنل هتل معروف کره هس)

از قضا اینا چندروز بعد همدیگرو میبینن و دختره چاره ای نداره ک بگه منصرف شدم از رفتن!
جین هم مجبور به استخدام تویه شرکتی میشه ک سونگ رییسشه!
البته با خودش میگه ک میتونه تشابه اسمی باشه ولی بازم استرس خاصی داره!
وقتی این قضیه رو با مانورا درمیون میزاره مانورا به این نتیجه میرسه ک جین در شرایط سختیه پس بهتره هیچیو نگم بهش!
پس با پسره ادامه میده!

+ فک کنم شادی بدجور میخواد بقیشو بدونه و جذب سربال شده!!!
ولی با کمال تاسف باید بگم ک فعلا دستام در حال قطع شدنه:|
بقیشو فردا میگم! شایدم دلم بحالت سوخت امشب گفتم!!!
خیلیش مونده!!!
تازه قسمت 3و4 عه!
از 16 قسمت:|
فک کنم دهنم صاف شه برا گفتنش-____-ک البته همین الانم شده:| !
کاملا درست حدس زدی ! ادامه لطفا ^.^
+ نمیشد زودتر تعریف کنی ماجرای این سریالو ؟ من وقتی شیراز بودمو نگهبان شب ، پزشک غریبه و اوه ونوس من رو خریدم خیلی سریالای دیگه از جمله همین او زیبا بود هم اونجا دیدم ولی فکر کردم چرتا و نخریدمش :|
اینم بخاطر بانوی تولدی(: :
لی سونگ گی:
درام‌های تلویزیونی
Year Network Title Character Co-stars Remarks
۲۰۰۴-۲۰۰۵ ام بی سی Nonstop 5 لی سونگ گی Guest Star Sitcom
۲۰۰۶ کی‌بی‌اس The Infamous Chil Sisters Hwang Tae Ja لی تی ران, مون چائه وان, شین جی سو
۲۰۰۹ SBS Brilliant Legacy Sun-Woo Hwan هان هیو جو, Moon Chae Won, بائه سو بین Male lead
۲۰۱۰ اس‌بی‌اس دوست دختر من یک روباه است چا دی وونگ Shin Min Ah, No Min-woo|No Min Woo, Park Soo Jin Male lead
۲۰۱۱ ام بی سی بزرگترین عشق لی سونگ گی کمیو
۲۰۱۲ ام بی سی پادشاه 2 قلب ها لی جائه ها Jo Jung Suk Male lead
۲۰۱۳ ام بی سی کتاب خانواده گو Choi Kang-Chi بائه سوزی, یو یون سئوک, جونگ‌های یونگ Male lead
۲۰۱۴ اس‌بی‌اس You're All Surrounded Eun Dae Gu/Kim Ji Yong چا سئونگ وون, گو آرا Male lead
برنامه های تلویزیونی
Year Network Title Remarks
۲۰۰۴ SBS Good Sunday – X-Man Fixed Guest
۲۰۰۶ کی‌بی‌اس Happy Sunday – Heroine 6 Fixed Guest
۲۰۰۶ SBS Love Letter مهمان (فصل ۲ و ۳)
۲۰۰۷-۲۰۱۲ کی‌بی‌اس Happy Sunday – 1 Night 2 Days MC with Kang Ho Dong, Lee Su Geun, Eun Ji Won, Kim C, MC Mong, Kim Jong Min, Uhm Tae Woong
۲۰۰۹-۲۰۱۲ SBS Strong Heart MC with Kang Ho Dong (2009–2011), Solo MC (۲۰۱۲-۲۰۱۱)
۲۰۰۹-۲۰۱۰ کی‌بی‌اس Happy Together مهمان (قسمت ۱۱۷ و ۱۳۶)
۲۰۱۱ کی‌بی‌اس Gag Concert Guest at "Emergency Measures Committee" segment (Christmas Special)
۲۰۱۲ تی وی ان The Romantic Narration
۲۰۱۲ اس‌بی‌اس یک شنبه خوب – مرد دونده (مجموعه تلویزیونی) مهمان با پارک شین-های (قسمت ۱۲۰ و ۱۲۱)
۲۰۱۲ کی‌بی‌اس Gag Concert Guest at "Discovery of Life" segment with Shin Bo Ra (21 November)[۳۰]
۲۰۱۳ تی وی ان Noonas Over Flowers Porter,Guide,Host
۲۰۱۳ اس‌بی‌اس یک شنبه خوب – مرد دونده (مجموعه تلویزیونی) مهمان با یون بورا و هان‌های جین (قسمت ۱۷۴)
۲۰۱۳ بنگاه پخش مونهوا Insects, Great Instinct Narration
موزیک ویدئوها
سال عنوان با درخشش تهیهٔ کلیپ
2004 Because You're My Girl (내 여자라니까) Kim Sa Rang
2004 Delete (삭제)
2006 Words That Are Hard To Say (하기 힘든 말) Nam Sang Mi
2006 Shape Of Your Lips (입모양)
2006 Please (제발), Desire And Hope (원하고 원망하죠), Addio (아디오), Tears (눈물) Park Min Ji
2007 White Lie (착한 거짓말), Why... Are You Leaving (왜... 가니) Wang Ji Hye
2008 I'll Give You All (다 줄꺼야)
2008 Let's Go On A Vacation (여행을 떠나요) 1 Night 2 Days
2009 Let's Break Up (우리 헤어지자) Lee Se Na
2010 Smile Boy (Rock ver.) کیم یونا
2010 Losing My Mind (정신이 나갔었나봐)
2010 From Now On I Love You (지금부터 사랑해) دوست دختر من یک روباهه
2011 Aren't We Friends (친구잖아)
2012 Time for Love (恋愛時代) پارک شین-های
2012 Aren’t We Friends (チングジャナ -友達だから-) پارک شین-های, جو سانگ ووک
2012 Return (되돌리다) پارک جان تی, کیم یو جونگ
2012 An Invitation For Me (나에게 초대)
2012 Forest (숲)
2013 Last Word (마지막 그 한마디) کتاب خانواده گو
+
سریال دوست دخترم روباهه بدون شک یکی از لطیف ترین سریالهای کره ای است که این سریال هم بی نهایت خنده داره و در خیلی از جاها اشک به چشمتون میاره اما مهم ترین نکته اش اینه که این سریال “روح” داره.منظورم اینه که پوچ و تو خالی نیست در عمقش یک روح لطیفی داره که قلب شما رو می لرزونه….
گومیهو یا روباه نه دم در افسانه های کره ای روباهیه که می تونه به شکل یک زن خیلی زیبا در بیاد و مردها رواغوا کنه و بعد جگر یا قلب اونها رو بخوره.در افسانه های کره ای گومیهو تقریبا همیشه یک موجود پلید و شیطانیه.

my friend is a gumiho سریال کره ای بسیار زیبای دوست دخترم روباهه 

خـلاصـه داسـتان سریال کره ای دوست دخترم روباهه:
داســتان از جایی شروع میشود کــه وونگ در  معبدی در کره،نقاشی عجیبی می بیند و به طریقی یک روباه ۹ دم را از نقاشی بیرون می آورد این روباه یک دختر سمج هست کــه رفتار های روباهانه او باعث دردسر وونگ میشود،از طرفی این  دختر روباه کــه میخواهد وونگ را دوست خود کند مجبور میشود رشوه با ارزشی به او بدهد،بقیه کــه از وجود این رشوه باارزش خبردار میشوند سعی در به دست اوردن آن می کنند.
وونگ کــه این روباه را هــمـه جا دوست دختر خود معرفی کــرده،مجبور هست عادتهای روباهانه او را ترک دهد و او را به زندگی انسانها نزدیک کند،این تناقض ها باعث فراهم شدن لحظات شادی می شود کــه دیدن آن خالی از لطف نیست.

my gfriend is a gumiho سریال کره ای بسیار زیبای دوست دخترم روباهه

مشـخصات سریال کره ای دوست دختر من یه روباهه
عــنـوان سریال : 내 여자친구는 구미호 / My Girl-friend is a Gumiho /My Girl-friend is a Nine-Tailed Fox
نامهای شناخته شـــده دیگر: نامزد من روباهه ، نامزدم روباهه ، دوست دخترم روباهه
ژانر: عاشقانه / کمدی / فانتز
زیرنویس : زیرنویس فارسی
تـــعــداد قـسمـت : ۱۶ قـسمـت
مــحصــول ســــال ۲۰۱۰
پخش از شبکــه : SBS

gumiho سریال کره ای بسیار زیبای دوست دخترم روباهه

بازیگران سریال دوست دختر من یک روباه است :
 Lee Seung Ki as Cha Tae Woong (بازیگر سریال رزیبای میراث باشکوه) 
Shin Min Ah as Gumiho (بازیگر سریالهای شیطان ، روزهای زیبا و عشقی برای کشتن)
No Min Woo as Park Dong Joo (بازیگر سریال پاستا)
Park Soo Jin as Eun Hye In
Byun Hee Bong as Cha Poong (Dae Woong’s grandfather)
Yoon Yoo Sun as Cha Min Sook (Dae Woong’s aunt)
Sung Dong Il as Ban Doo Hong

myghh 300x240 سریال کره ای بسیار زیبای دوست دخترم روباهه
 +

عنوان فارسی : کتاب خانواده گو
عنوان : Gu Family Book – 구가의서
کارگردان : شین وو چول
نویسنده : کانگ ایون کیونگ
شبکه : MBC
تعداد قسمت ها : 24
ژانر : تاریخی – فانتزی – ملودرام
شروع پخش : آوریل 2013
زیرنویس : فارسی
بازیگران :
Lee Seung Gi as Choi Kang-Chi
Bae Suzy as Dam Yeo ul
Yoo Yun Suk as Park Tae Seo
Lee Sung Jae as Jo Gwan Woong
Han Chae Ah as Park Cheong jo
Park Sung Woong as Lee Soon Shin
خلاصه داستان :
چوی کانگ چی ( لی سونگ گی ) فقط نیمی از وجودش انسان است!! و میخواهد تلاش کند مثل یک انسان زندگی کند
+
خلاصه داستان سریال کره ای بزرگترین عشق :سریال بزرگترین عشق با زیرنویس فارسی
در سریال بزرگترین عشق گو آ جونگ دختریه با شخصیت گرم و صمیمی که زمانی عضو گروه محبوب دختران گنجینه ملی بوده . ده سال قبل این گروه بنا به دلایلی منحل شده و همه آ جونگ رو به خاطر این مسئله سرزنش می کنن. اون در حال حاضر تو برنامه شو رنگارنگ داره آینده شغلی خودش رو می سازه. دوک گو جین یه ستاره برتر سینما ست که در اوج شهرته این دو هم دیگه رو تصادفی می بینن و به نحوی در کار و شغل هم دیگه در گیر می شن .
یون پیل جو یه پزشک طب شرقیه که علاقه ای به دنیای سر گرمی نداره ولی قبول می کنه در برنامه ای به اسم زوج یابی شرکت کنه. دوک گو جین به آجونگ کمک می کنه در برنامه مستند زوج یابی نقشی رو به دست بیاره. که یون پیل جو هم تو همین برنامه حضور داره . دوک گو جین و یون پیل جو هر دو عاشق آ جونگ می شن و …
مشخصات سریال بزرگترین عشق :
نام ها ی شناخته شده فارسی سریال کره ای :  عشق بزرگ / بزرگترین عشق / برترین عشق / بهترین عشق
نام ها ی شناخته شده کره ای سریال کره ای : 최고의 사랑
نام ها ی شناخته شده انگلیسی سریال کره ای : Choegoui Sarang / Best Love / The Greatest Love
ژانر : عاشقانه ، کمدیthe-greatest-love-kdrama
کشور : کره جنوبی
شبکه پخش کننده سریال : MBC کره جنوبی
تعداد اپیزود ها : ۱۶ قسمت
سال پخش : ۲۰۱۱
زیر نویس : زیر نویس فارسی دارد
کیفیت تصویر : بسیار خوب
بازیگران سریال بزرگترین عشق :
Gong Hyo Jin as Goo Ae Jung
Cha Seung Won as Dokko Jin
Yoo In Na as Kang Se Ri
Yoon Kye Sang as Yoon Pil Joo
Choi Sung Min as Kim Eun Ho PD
+
پادشاه قلبهای یک رو خلاصه شو یافتم ولی دو رو نه._.
با اینکه ندیدمش ولی خیلی حس خوبی نسبت به دوست دخترم روباهه دارم .. میخوام بخرمش =))
خب پس لیست خرید من شد الان : نسل خورشید ، او زیبا بود ، تو زیبایی ، پینوکیو ، بکش خلاصم کن ، ارباب خورشید ، 6 اژدهای پرنده ، یونگ پال و دوست دخترم روباهه ^^
چیزی به نظرتون قشنگه بگید اضافه کنم .
باران عشق هم خیلی قشنگه
داستان از این قراره که در زمانقدیم دو نفر عاشق هم بودند ولی نمی تونند به هم برسند و از هم جدا می شوند.هر دوشون ازدواج می کنند و صاحب بچه می شن.در زمان جدید بچه های این دونفر که جانگ گیون سوک و ایم یونا هستند طی اتفاقاتی با هم دوست می شن و از طرفی این دو نفر که قبلا نتونستن به هم برسند دوباره به هم می رسند....
خیلی قشنگه من عاشق بازیگراشم Heart Heart
(27-05-2016، 21:40)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با اینکه ندیدمش ولی خیلی حس خوبی نسبت به دوست دخترم روباهه دارم .. میخوام بخرمش =))
خب پس لیست خرید من شد الان : نسل خورشید ، او زیبا بود ، تو زیبایی ، پینوکیو ، بکش خلاصم کن ، ارباب خورشید ، 6 اژدهای پرنده ، یونگ پال و دوست دخترم روباهه ^^
چیزی به نظرتون قشنگه بگید اضافه کنم .
قمار باز سلطنتی رو یادت رفت._.
+
نظرت چیه همه اینا رو هم بگیری؟(:
فقط ورشکست میشین بعدش((:
۱)رویای بلند۱
۲)رویای بلند۲
۳)عروس قرن
۴)عشق مخفی کارا
۵)شروع عشق(کیم کیو جونگ)
۶)چون اولین باره(چوی مین هو)
۷)تشویق کن
۸)باران عشق(جانگ گیون سوک)
۹)جامعه سطح بالا
۱۰)همسایه بغلی اکسو
۱۱)مربای پرتغال
۱۲)دانشمند شبگرد
۱۳)او زیبا بود(چویی شیوون)
۱۴)شفادهنده(جی چانگ ووک)
۱۵)شوالیه رویا(GOT7)
۱۶)توازستاره ها امدی(کیم سوهیون)
۱۷)یونگ پال
۱۸)عاشقم شدی(جانگ یونگ هوا)
۱۹)عشق در دبیرستان
۲۰)خط عشق(لی مین هو)
۲۱)سلام هیولا(دی او)
۲۲)دختر دوست داشتنی من
۲۳)من و هاید و جکیل
۲۴)به زیبایی شما(چوی مین هو)
۲۵)توزیبایی
۲۶)اوه روح من
۲۷)وسوسه شیرین(تی ارا)
۲۸)کتاب خانوادگی گو
۲۹)خون
۳۰)تابستان عشق(لی مین هو و یونا)
۳۱)شکارچی شهر(لی مین هو)
۳۲)پینوکیو(لی جونگ سوک)
۳۳)اوه ونوس من
۳۴)بوسه شیطنت امیز۱(کیم هیون جونگ)
۳۵)بوسه شیطنت امیز۲(کیم هیون جونگ)
۳۶)باغ شکلات(پارک جونگ مین)
۳۷)سقوط برای عشق
۳۸)یکه و تنها(لی مین هو)
۳۹)راز دهکده اچیارا
۴۰)به یاد اور
۴۱)ذائقه شخصی(لی مین هو)
۴۲)دو هفته(لی جونگ کی)
۴۳)دکتر غریبه(لی جونگ سوک)
۴۴)ماهی خال خالی(لی مین هو)
۴۵)پاستا
۴۶)خانه کامل(تایلندی)
۴۷)پیام مخفی
۴۸)قهرمان
۴۹)مرد خوب(سونگ جونگ کی)
۵۰)ارانگ و دادرس(لی جونگ کی)
۵۱)نسل الهام بخش(کیم هیون جونگ)
۵۲)گل پسر همسایه
۵۳)تیر انداز چوسان(لی جونگ کی)
۵۴)پسران فراتر از گل
۵۵)اکسو چنل
۵۶)چوکو بانک(کای)
۵۷)بزرگ
۵۸)مدرسه موریم
۵۹)بوسه شیطنت امیز(تایلندی)
۶۰)اینفینیت شوتایم
۶۱)پاشنه های دوست داشتنی او
۶۲)بوسه شیطنت امیز ورژن تایلندی
۶۳)سقوط برای بیگناهی
۶۴)پری دریایی
۶۵)عاشق شیطانی
۶۶)باغ مخفی
۶۷)مدرسه۲۰۱۵-توکی هستی؟
۶۸)وارثان(لی مین هو)
۶۹)صداتو میشنوم(لی جونگ سوک)
۷۰)نسل خورشید+قسمت ویژه
۷۱)مسابقه نهایی کی پاپ
۷۲)خواستگاری عاشقانه
۷۳)اوراکارا
۷۴)رودخانه ماه(جانگ ایل وو)
۷۵)مامان عصبانی
۷۶)خداحافظ اقای سیاه
۷۷)کارگاه خون اشام
۷۸)قرارداد ازدواج
۷۹)قمارباز
۸۰)دلم برات تنگ شده
۸۱)پسر کارشناسی ارشد
۸۲)دادستان خون اشام
۸۳)لطفابرگرد اجوشی
۸۴)هنرمندان
۸۵)Hello is this luhan
۸۶)ستاره بزرگ
۸۷)یک پایان خوش دیگر

(27-05-2016، 21:48)**elmira** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باران عشق هم خیلی قشنگه
داستان از این قراره که در زمانقدیم دو نفر عاشق هم بودند ولی نمی تونند به هم برسند و از هم جدا می شوند.هر دوشون ازدواج می کنند و صاحب بچه می شن.در زمان جدید بچه های این دونفر که جانگ گیون سوک و ایم یونا هستند طی اتفاقاتی با هم دوست می شن و از طرفی این دو نفر که قبلا نتونستن به هم برسند دوباره به هم می رسند....
خیلی قشنگه من عاشق بازیگراشم Heart  Heart

من دیدمش ولی خب خیلی دراماتیکه و کشش و روند داستان خیلی آرومه و فقط فضای سریال و بازیگراش باعث امتیاز بالاش شده
راستی در صفحات قبلی راجع به فیلمای یونا و جانگ گیون سوک حرف زدیم
اگه دوست داشتی بخونش(:
رویای بلند فصل دو جالب نیست .  نخر ! 
فقط و فقط  1 ش وبس ! 
(27-05-2016، 22:12)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط و فقط  1 ش وبس ! 

تینا^_^
دلم برات تنگ شده بود._.*
راستی اسم اولت اون موقع که نویسنده بودی چی بود؟
اره راست میگی بعضیا رو مثل قمارباز سلطنتی و به یاد اور و کتاب خانواده گو رو یادم رفت .. ولی فاطی این لیست و نقدهای سریالارو از کجا کپی میکنی ؟ D:
هرجا هست خیلی کامله ..
بعضیایی که تو لیست بود رو یا قبلا دیدم یا دارم و قراره تابستون ببینم . ولی بین اینا باغ شکلاتی ، تیرانداز چوسان ، مدرسه موریم ، هنرمندان ، برگرد اجوشی ، صداتو میشنوم ، بوسه شیطنت امیز ، رویای بلند ، باغ مخفی ، پری دریایی ، ارانگ و دادرس ، منو هایدو جیکل ، عشق در دبیرستان ، مربای پرتغال ، عروس قرن و دادستان خون اشام توجهمو جلب کردن چون تعریفشونو زیاد شنیدم .. منتها من تا اخر عمرمم نمیتونم به همه ی اینا برسم :|
اخه دختر من بابامو چه طور راضی کنم ؟ دیدن همه ی اینا برای من کاری نداره ولی مشکل اجازه ست !
من همین الانشم شک دارم به نسل خورشید برسم !
مگر اینکه تو برام بخری بعد قرار جایی بزاریم بهم تحویل بدی منم تلاش کنم کسی بویی نبره که اینم امکان نداره چون من حواس پرتم و اخر لو میرم ._.
پس نتیجه میگیرم بایییی ! من به هیچی نمیرسم ._.

(27-05-2016، 22:18)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-05-2016، 22:12)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط و فقط  1 ش وبس ! 

تینا^_^
دلم برات تنگ شده بود._.*
اسپم :|
مگه اینجا گ.ا ئه ؟ -.-
(27-05-2016، 22:19)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره راست میگی بعضیا رو مثل قمارباز سلطنتی و به یاد اور و کتاب خانواده گو رو یادم رفت .. ولی فاطی این لیست و نقدهای سریالارو از کجا کپی میکنی ؟ D:
هرجا هست خیلی کامله ..
بعضیایی که تو لیست بود رو یا قبلا دیدم یا دارم و قراره تابستون ببینم . ولی بین اینا باغ شکلاتی ، تیرانداز چوسان ، مدرسه موریم ، هنرمندان ، برگرد اجوشی ، صداتو میشنوم ، بوسه شیطنت امیز ، رویای بلند ، باغ مخفی ، پری دریایی ، ارانگ و دادرس ، منو هایدو جیکل ، عشق در دبیرستان ، مربای پرتغال ، عروس قرن و دادستان خون اشام توجهمو جلب کردن چون تعریفشونو زیاد شنیدم .. منتها من تا اخر عمرمم نمیتونم به همه ی اینا برسم :|
اخه دختر من بابامو چه طور راضی کنم ؟ دیدن همه ی اینا برای من کاری نداره ولی مشکل اجازه ست !
من همین الانشم شک دارم به نسل خورشید برسم !
مگر اینکه تو برام بخری بعد قرار جایی بزاریم بهم تحویل بدی منم تلاش کنم کسی بویی نبره که اینم امکان نداره چون من حواس پرتم و اخر لو میرم ._.
پس نتیجه میگیرم بایییی ! من به هیچی نمیرسم ._.

(27-05-2016، 22:18)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
فقط و فقط  1 ش وبس ! 

تینا^_^
دلم برات تنگ شده بود._.*
اسپم :|
مگه اینجا گ.ا ئه ؟ -.-
شرمنده ولی من تینا رو فقط همین جا می تونم نقل قول کنم و یه لحظه یادم رفت._.*
و دیگه تکرار نمیشه
ولی در کل فکر کنم باید یه قرار بذاریم من و تو و تینا و ریحانه و ندا بعد باهم سریالامونو قسمت کنیم(:
+
لیست سریالای یه کانال تو تل بود((:
و اینکه بازیگرا مال ویکی پدیاست
ولی فیلما و سریالا خلاصه هاشون بعضیاش مال تل و بعضی مال سایتای مختلفه