انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به عنوان اولین اپیزود عالی !!  ینی من الان جذبش شدم به شدت ..  
لعنت بر امتحان ینی :| لعنتت !! 
ایشالا تو هم سیدی شو بخری ببینی  بعد باهم نقدش کنیم  ^^ 
(16-05-2016، 21:46)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه قسمت یکشو تعریف و نقد و بررسی کنی برام ؟ ^_^
(16-05-2016، 21:48)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-05-2016، 21:46)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه قسمت یکشو تعریف و نقد و بررسی کنی برام ؟ ^_^

با کمال میل !!  
فرماندهه =یو شی جین ، موقع مرخصیشه با دوستش میره بیرون .. 
بعد یه دزد داشته چیز میز میدزدیده اینام با تفنگ اسباب بازی ( ینی اسباب بازی ن ..  اینایی که باهاش شلیک میکنن و 5متر برد داره )  دزدرو میزنن .. توش به جا فشنگ سنگه :|  بعد آمبولانس میاد و اینو میبره بیمارستان.. 
بعد این دوتا دوست میرن کافی شاپ و ح میزنن .. رفیق  یو شی جین که اونم ارتشی بوده یهو میبینه گوشیش نیست! میغهمه اون پسره ازش زده ..  بعد میرن دنبال پسره تو بیمارستان..  فرماندهه اونجا از دکتر معالج این دزده خوشش میاد ! تو قسمت اول خیلی زود صمیمی میشن این دوتا ..  شاید به عنوان نقد به حساب بیاد این حرفم !  اخه با عقل جور در نمیاد ولی به هرحال دیگه ..  
بعد یون شی با دکتره قرار داره ولی واسه یه عملیات نظامی هلی کوپر میاد دنبالش  و میرن افغانستان ..  انگار جنگه ! بعد اینجا وایستاد ..  
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/szmvg1k9f2ttmb3gx0hv.png
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/9forcznijtxrd025vhvc.png
http://8pic.ir/images/55kn7afndhuwvf8dr5fj.png
http://8pic.ir/images/8om455ilof1y1zobuk3e.png
جووون >3
خیلی خوبه که $_$
پسره رو خیلی دوس دارم .. تو مرد خوب خیلی دوس داشتنی بود .
راستی داستان فیلم مال زمان حاله ؟ من فکر میکردم مال جنگ جهانی ایناس ._.
اخه کره با افغان چیکار داره ؟!؟!
نقل قول: راستی داستان فیلم مال زمان حاله ؟ من فکر میکردم مال جنگ جهانی ایناس ._.
یـس ! نه بابا جنگ جهانی نیست . البته کاوری که ازش دیده بوم بیانگر همین چیزا بود .. ینی خودمم فک میکردم واس جنگه .
نه ! پسره ارتشیه ..
نمیدونم والا ! باز کره شمالی یه چیزی .. که بینشون جنگه ! افغان چی میگه این وسط نمیدونم .
(17-05-2016، 9:51)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: راستی داستان فیلم مال زمان حاله ؟ من فکر میکردم مال جنگ جهانی ایناس ._.
یـس ! نه بابا جنگ جهانی نیست . البته کاوری که ازش دیده بوم بیانگر همین چیزا بود .. ینی خودمم فک میکردم واس جنگه .
نه ! پسره ارتشیه ..
نمیدونم والا ! باز کره شمالی یه چیزی .. که بینشون جنگه ! افغان چی میگه این وسط نمیدونم .
ولی خیلی خوبه که همچین موضوعی رو انتخاب کردن .
اکثر فیلما موضوعاتشون یه طنز عاشقانه بود که شبیه هم بودن ولی موضوع نسل خورشید یه موضوع متفاوت و قشنگتره !
حتما در اینده قشنگترم میشه ..
خودت هروقت راحت بودی ببین و هروقت قسمت جدید دیدی نقدشو برای ما بزار Smile
ممنون تینا جان .
نسل خورشید فوق العاده فوق العادس!

یه سوال+امرجنسی کاپل قشنگه؟!
دوستم داره دانلود میکنه._. گفتم گزینه های بهتری هم وجود داره گفت دارم دانلود میکنم چرت هم ک باشه باید ببینیم در حق نتمون ظلم نشه:| قانع شدم!

+پنیر در تله هم داستانش مثه شی واز پریتی عه...
دوستان می‌فرمایند ک خوبه!
گویا دوتا فیلم به زور به جونمون افتاد..

کمک کنین بگین کودومو اول ببینم>>>
مربای پرتغال _ پنیر در تله _ سرگرم کنندگان _ امرجنسی کاپل _ ارباب خورشید _ پیشنهاد شما._.!
(17-05-2016، 14:03)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دوستم داره دانلود میکنه._. گفتم گزینه های بهتری هم وجود داره گفت دارم دانلود میکنم چرت هم ک باشه باید ببینیم در حق نتمون ظلم نشه:| قانع شدم!

مربای پرتغال _ پنیر در تله _ سرگرم کنندگان _ امرجنسی کاپل _ ارباب خورشید _ پیشنهاد شما._.!

هیچکدوم !
پنیر در تله که خیلی مزخرفه اصلا پیشنهاد نمیدم .. بقیه هم جالب نیسن .
(17-05-2016، 14:03)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من هیچکدومو ندیدم ولی یکی از دوستام ارباب خورشیدو دیده گفته راضیه ..
دیگه نمیدونم والا !
ولی از فیلمای قدیمی تر اگه Smile again رو ندیدی ببین .
(17-05-2016، 14:39)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

هیچکدوم !
پنیر در تله که خیلی مزخرفه اصلا پیشنهاد نمیدم .. بقیه هم جالب نیسن .

تا وقتی در بی فیلمی ب سر میبری مجبوری یکیو انتخاب کنی!

+پیشنهاد شُما._.!

(17-05-2016، 14:46)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

من هیچکدومو ندیدم ولی یکی از دوستام ارباب خورشیدو دیده گفته راضیه ..
دیگه نمیدونم والا !
ولی از فیلمای قدیمی تر اگه Smile again رو ندیدی ببین .

عاره فک کنم ارباب خورشید گزینه ی نسبتا مناسبی باشه!
-.-*