انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من از تلویزیون:
جومونگ و سرزمین بادها و پاستا و دونگ یی و یانگوم و ایسان و سرنوشت و ماه و خورشید و سرزمین آهن و آقای دکتر رو دیدم
خلاصه ی میراث رو گذاشتم
قبلا فقط دوقسمتش رو دیدم ولی داستانش خوب بود
(30-05-2016، 23:37)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حوصله م سررفته
نظرتون چیه بی خیال درسم شم برم نسل خورشید بیینم؟._.
آهان راسی شادی و ریحونه و تینا اسم سریالایی که دیدین بگین

اسم همشو ؟ :| طومار میشه که D:
اگه میخای وقتتو پر کنی پری دریایی ببین 10 قسمته .. زیاد جالب نی ولی یه چیزی شروع نکن که وسط امتحانا همش بخوای بری اونو ببینی . همینو شروع کن دوروزه ت میکنی .
خب من پری رو دیدم وارثان و پسران و پینوکیو و نسل و .. خیلیاشم مربوط به پارساله که اسمشونو یادم نی .
اخبار جدید از لی مین هو و سریالش :
زمان پخش سریال از 19 آبان خواهد بود . ( اوفففف تا اون موقع کی زنده س کی مرده -_- )
تعداد قسمتها : 20
جایگزین سریال : Jealousy incarnate
آخرین سریال لی مینهو این سریال میشه بعدش برای 2 سال میره سربازی :|
درباره ی داستان سریال :
یک درام رمانس-فانتزی هست که موضوع اصلیش از اولین کتاب داستان تاریخ کره ست که درباره ی یک پری دریایی یا مرد دریایی گرفته شده . در اون کتاب تاریخی مربوط به دوره ی چوسان اومده که این یه داستان واقعی درباره ی کیم دام نیونگ هست که مرد دریایی ای که گرفته بود رو به دریا بازگردوند !
( خلاصه داستانش جالبه ولی به احتمال 99.99% با یه سریال تاریخی تخیلی طرفیم . خب این برای خیلی ها میتونه خبر بدی باشه چون اکثریت مینهو رو با درام های عشقی در زمان حال دوست دارن البته من که خودم همه جوره دوسش دارم چون با سریال ایمان ثابت کرد تاریخی هم بهش میاد )
کارگردان : جین هیوک ( کارنامه: شکارچی شهر )
نویسنده : پارک جی اون ( کارنامه: تو از ستاره ها اومدی )
فعلا از بازیگرای این سریال فقط اسم لی مینهو و جون جیانا ( جون جی هیون ) گفته شده باید ببینم چی میشه !
+ کاش مینهو در طول فیلمبرداری سریال یه سری هم به اینستاش بزنه و عکسای سریالو بزاره برامون .-.
خوش به حال جون جی هیون .. 3 سال پیش که با کیم سو هیون ( مای فرست لاو ♡ ) بازی کرد حالام با مینهو ( مای سکند لاو ) داره بازی میکنه =|
کلا با عشقای من کاپل میشه دیگه ..
(31-05-2016، 11:56)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخبار جدید از لی مین هو و سریالش :
زمان پخش سریال از 19 آبان خواهد بود . ( اوفففف تا اون موقع کی زنده س کی مرده -_- )
تعداد قسمتها : 20
جایگزین سریال : Jealousy incarnate
آخرین سریال لی مینهو این سریال میشه بعدش برای 2 سال میره سربازی :|
درباره ی داستان سریال :
یک درام رمانس-فانتزی هست که موضوع اصلیش از اولین کتاب داستان تاریخ کره ست که درباره ی یک پری دریایی یا مرد دریایی گرفته شده . در اون کتاب تاریخی مربوط به دوره ی چوسان اومده که این یه داستان واقعی درباره ی کیم دام نیونگ هست که مرد دریایی ای که گرفته بود رو به دریا بازگردوند !
( خلاصه داستانش جالبه ولی به احتمال 99.99% با یه سریال تاریخی تخیلی طرفیم . خب این برای خیلی ها میتونه خبر بدی باشه چون اکثریت مینهو رو با درام های عشقی در زمان حال دوست دارن البته من که خودم همه جوره دوسش دارم چون با سریال ایمان ثابت کرد تاریخی هم بهش میاد )
کارگردان : جین هیوک ( کارنامه: شکارچی شهر )
نویسنده : پارک جی اون ( کارنامه: تو از ستاره ها اومدی )
فعلا از بازیگرای این سریال فقط اسم لی مینهو و جون جیانا ( جون جی هیون ) گفته شده باید ببینم چی میشه !
+ کاش مینهو در طول فیلمبرداری سریال یه سری هم به اینستاش بزنه و عکسای سریالو بزاره برامون .-.
خوش به حال جون جی هیون .. 3 سال پیش که با کیم سو هیون ( مای فرست لاو ♡ ) بازی کرد حالام با مینهو ( مای سکند لاو ) داره بازی میکنه =|
کلا با عشقای من کاپل میشه دیگه ..

کاش ۲۱آبان میومد-.-*
اون وقت می شد برای تولدم^_^
+
اینم یه مینی سریال(از مینی سریال متنفرم-_- تا میای با بازیگرا ارتباط برقرار کنی تموم میشن-.-*)
نام : تماس عشق – سلول عشق – Love Cells – Dating DNA – 연애세포
ژانر : فانتزی , عاشقانه , کمدی
تعداد قسمت ها : 15 ( زمان هر قسمت 10 قیقه )
شبکه پخش کننده : Naver TV Cast
روزهای پخش : دوشنبه تا جمعه
زیرنویس فارسی : تمام قسمت ها

بازیگران :
Park Sun Ho
Nam Ji Hyun
Kim Yoo Jung
Baek Sung Hyun
Jang Hyuk
Kim Woo Bin
توضیحات :
این وب دراما (درام اینترنتی) بر اساس کمیک اینترنتی محبوب “سلول های عشق” از 김명현 کیم میونگ هیون است که در تاریخ 21اُم جولای 2010 تا مارس 2012 منتشر شده بود.این درام درباره ی مردی است که تلاش می کند با فریفتنِ ستاره ی یک گروه دخترانه از تنهایی (مجردی) خارج شود ! یک گربه ی ′سلول عشق′ که انسان نماست، ناوی (کیم یو جونگ) به ما دائه چونگ(پارک سان هو) الفبای عشق را آموزش می دهد، کسی که مصمم است سلول های عشق در حال مرگش را با یک رابطه ی
عاشقانه ی فوق العاده احیا کند،
به خصوص با فوق ستاره،
سئو رین (نام جی هیون)
(30-05-2016، 20:15)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-05-2016، 19:15)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-05-2016، 19:02)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-05-2016، 17:44)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-05-2016، 17:28)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیچی دیگه دوستای ارتشیش اومدن کمکش و دختره رو نجات دادن .. 
خیلی حساس بود ._. 
امتحاناتون کی تموم میشه نسلو شروع کنی ؟ خیلی حیفه نبینی . 
واقعا ؟ خوش به حالت :/منه بدبخت دارم عربی میخونم  -_-
راجب اکسو ال شدن فک میکنم D:
سه شنبه ی هفته دیگه تموم میشن ^^
اره میدونم .. نسل بهترینه ♡
خب باز خوبه که میخوای فک کنی ! D:
ولی خداییش عالیه .. یکی از اهدافم اینه بزرگ شدم یه کتاب بنویسم به اسم " شرح حال و روز و سبک زندگی یک اکسوال "
نه جدا ها ! خیلی مبحث جالبی میشه ..
شادی؟
اکسو شوتایم رو دیدی؟(:
+
تینا اگه میخوای اکسو ال شی اونو ببین._.
+
یه سوال اونی که تو نسل خورشیده همون مدیره تو به یادآور نیس؟
خیلی شبیهن._.

اکسوشوتایم؟! o_o
اکسو اسک این ا باکس!! o_o

ایناروببینی پامیشی میری کره فقط برا اکسوo_o
بهترینن!!
بخصوص قسمت ترسوهیجان اکسوشوتایم!!
میرن ازون تونل وحشتایی ک ادم میوفته دنبالشون عین خر صد. اسب ابی بدن!!
وااای^_____^
چن عالیه! برا اینکه به ترسش غلبه کنه هر ادمیو ک تو تونل میبینمه میگه " سلام خوبین؟ چن هستم از اکسو"(اکسوعه چنیم نیدا!._.)

((:

آره قسمت اولش این طوریه که میرن تو یه اتاق یه تلویزیونه بعد ازشون تو اون تی وی سوال می پرسن
اولش اصلا گیج شده بودن
اسم برنامه ش از من بپرس بود
بعد آخرش می نویسه دوازده عضو اکسو به سوالاتون پاسخ میدن
ندیدم همه شو حتی یه سری شو دان کردم ولی دیگه ندیدم
+
ریحانه(:
ولی دیدنش خالی از لطف نیس.-.

اگ ناراحت نمیشی باید بگم کلا قسمت یکو اشتباه گفدی دُخدرم.-.!
قضیه اینکه هر نفرو میکنن تو ی اتاق با کلی سوال!هدفم اینه ک بفهمن جمله ی (شعار اکسو) "we are one" تا چ حد درسته!
تا زمانی ک هر 12 نفر ب یه سوال جواب یکی ندن نمیزارن از اتاقا بیان بیرون!!!
یکیشون داش از دسشویی میمرد._. ولی بازم نزاشتن بره wc ((:

ی قسمت دیگه هم هس ناهار مرغ سوخاری دارن!
کریس با غرور اشوه بر میگرده میگه"chicken is not my stile!"
بعد از چندیقه نشونش میدن بچم داره عین گاو میخورهo-o
اصنم شوخی نمیکرد! (*. .)

+خیلی زیاده فاطی!
گفتنش تا فردا طول میکشهo_o
متنش از خلاصه کامل سه تا سریالم میزنه بالا!!
اونجاش که باید شادی شونو نشون بدن
من مردم از خنده((:
ریحونه فقط اسم سریالا رو بنویس
خلاصه شو نمیخواد که
مال تلویزیون ایران هم ننویس
هرچی یادت اومد رو بگو._.
های ! ((:
خب من نسل خورشیدو تا 6 قسمت از دوستم گرفتم !
منتها زیر نویسا رو یادش رفته بریزه ._.
حالا باید برم نت گردی ببینم میتونم پیداشون کنم خودم دان کنم یا نه ..
یه نگاه گذرا به 6 قسمت کردم .. خیلی خوبه ! ♡_♡
من چن ساعت دیگه ک دیدم نقدمو از سریال میزارم .. فعلا !
خب من قسمت اول نسلو دیدم ؛ عالی بود !
دلایل عالی بودن ؛

- داستان متفاوت و جذاب
- فیلمبرداری قشنگ و قوی
- بازیگرهای قوی
- اهنگهای فوق العاده برای سریال
و از همه مهمتر کنار هم قرار دادنه یه داستان عاشقانه در قالب یک سریال جنگی !
فقط تنها ایراد تا به اینجا این بود که چه قدر زود دختره و پسره از هم خوششون اومد ! انگار دنبالشون کردن که جی اف بی اف بگیرن .. چه دختره هم زود شماره گل پسرمونو گرفت :|
من برم بقیشو ببینم ^^
راستی زیرنویس قسمت شیشم کار نمیکنه و دارم از ناراحتی میمیرم ._.
سلام(:
قسمت اول نسل خورشید رو دیدم اتفاقا
دیشب دیدم*^_^*
خیلی خوب بود داستان فیلم و فضای فیلم خیلی خوب بود و خیلی متفاوت تر از بقیه ی سریالا
منم با این عشق خیلی زودی که پیش اومد هنگ کردم
حداقل میذاشتن آخر قسمت دو._.*
ولی خب خیلی عالی بود
گذاشتم بقیه ش دان شه(:
چه جالب دقت کردید همه الان داریم نسلو میبینیم ؟! 
خیلی خوبه  ادامه بدید شادی و نسیم !! ما که به اخراش رسیدیم .  ریحانه ام ک ت کرده . 
من قسمت 13رو دیدم الان تو کف چهاردهم .. 
خیلی بد جایی تموم شد .  همون عکسی که از شی جین گذاشتم و صورت خونی بود ماجراش از آخر قسمت 13 شروع میشه . 
یه فرد مشکوک به‌طور ناگهانی اومد سمت شی جین. بعد فلاش بک زد که چن تا تیر خورد و بردش بیمارستان دکتر کانگ ..  
اونم جا خورد وقتی دوست پسرشو دید !! 
+ شادی من خودم به عنوان نقد گفتم اینو ..  تو قسمت اول یکم عشق و عاشقی ..  خب با عقل جور در نمیاد ! 
ولی شاید عشق در نگاه اول بوده باشه :v