انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-05-2016، 11:26)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای جان ! سوکی جلوشو میگیره ^^
من سوکی در تو زیبایی دوست ♡ (:
این پسره کانگ شین وو لیدر گروه Cnblue ئه ! اسمش یونگ هواست ؛ میگن یه بار یه کامنت ایرانی برای هواداراش تو اینستا نوشته . پسر خوبیه ^^

اما نگفتی چطور جلو دختره رو گرفت؟:/
شین هه انقدر گریه می کنه._.
ولی بخاطر شین هه س دیگه.-.
بیا تل تا برات عکس شین هه رو بفرستم((:
نقل قول: من از پنوکیو خوشم اومده =))
یکی بقیشو تعریف کنه برام !
خیلی سریال خوبیه .. تا یه جایی برات تعریف کردم ک ..
اینا هرکدوم یه شغلی رو انتخاب میکنن .. شین هه با جونگ سوک میرن خبرنگار بشن ، ولی یه ماجرایی پیش میاد که اینا هر کدوم تو یه شرکت خبرنگاری خبرنگار میشن . دوتا شرکت که رقیب هم هستن .. خب اینطوری قضایا پیش میره دیگه .. تا اخرش اینا تصمیم میگیرن با هم ازدواج کنن ولی بابا بزرگه رضـایت نمیده . اینام رابطشون همونطوری دوستانه و فامیلی میمونه . بعدش بابابزرگه میاد این دوتارو میبینه که خیلی همو دوست دارن ولی به حرف این رابطشونو حفظ کردن رضایت میده ..
+ من ک از نسل گفتم بت :| چی میخای بشنوی دیگه همین بود !! :rum:
نسلو مگه ادامه ندادی ؟  :306:
اخه منظور من تعریف ثانیه به ثانیه ایه ! ما تو مدرسمون اینجوری تعریف میکنیم  :Laie_23: کل زنگو میشینیم برای تعریف یه قسمت =))
ولی خیلی جالبه ..
لی جونگ سوک یه جورایی عموی شین هه به حساب میاد .. هع !
همو دوس دارن ؟ دوستم میگفت پسره از دختره بدش میاد .. شایدم دختره از پسره .. یادم رفته کدومو گفت !!
(25-05-2016، 11:02)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو زیبایی رو تا چند قسمت دیدی ؟ تعریف کن یکم برام =)
این تینا و ریحانه که هیچی تعریف نمیکنن از نسل خورشید برام .. لااقل تو برام یه سریال تعریف کن !
ما تو مدرسمون هروقت یکی سریال جدید میبینه یه ساعت میشینیم پشش برامون سیر تا پیازشو تعریف میکنه (:

نظرت درباره اینکه خودت ببینی چیه گُلم؟!  :|

نقش اصلی پسر سربازه یو شی جین و دختر دکتره کانگ مویون.
این دوتا سر یه ماجرایی باهم اشنا میشن و با هم قرار میزارن ولی پسره بخاطر شغلش نمیتونه زیاد با دختره باشه و این قضیه باعث میشه تا دختره از پسره جدا شه!
پسره برا 8 ماه اعزام میشه ی منطقه ای تو عراق و اخرای خدمتش دختره و گروهش برا کمک پزشکی میرن اونجا و این دوتا دوباره همو میبیننو قرار میزارن ولی بازم پسره نمیتونه کاملا پیش دختره باشه.
تو این زمان دختره رییس جمهور عراقو عمل میکنه و دوتا کارت پارتی طور میگیره!

وقتی پسره 8 ماهش تموم میشع و میخواد برگرده ب دختره اعتراف میکنه و دختره دوباره میگه نه! عبضییییییی-.-*

وقتی گروه دکتراهم میخوان برگردن ، عراق زلزله میشع و سربازا و دکترا همه میمونن عراق:|
کلی خون و عمل و خونریزی مرگ و زندگیو ماجرا...
خلاصه دختره و پسرم دوباره این وسط باهم قرار میزارن کثاپطاااا-.-***

___ این وسط مسطا ی خلافکاره ک قبلا سرباز بوده و شی جین رو میشناخته کرم میریزه.
تو این محله یا همون کارخونه ای ک دکترا بودن ی سری الماس بوده ک رییس کارخونه مجبور میشه اونارو بده ب خلافکارای اینگیلیسی..
بخاطر قضیه ی زلزله هم کلی اذیت و ازار میبینن و پای شی جین وسط کشیده میشه!
خلافکارم از فرصت استفاده میکنه و کانگ رو گروگان میگیره!

شی جین از اون کارت پارتیا برا نجات دختره و کشتن خلافکارا استفاده میکنه و رییسرو میبره بیمارستان -_-
این خلافکاره ی سری بچرو میفروشه و پول میگیره و بچه هارو اذیت میکنه._.
و در اخر یکی از این بچه ها ب جین کمک میکنه!

دختره و پسره درحال قرار گذاشتنن ک پسره مجبور ب جنگ با ی منطقه میشه.. اونجا زندانی و ناپدید میشه و همه فک میکنن ک مردهo_o
کانگ برا سالگرد پسره میره همون منطقه هه و پسررو درحال فرار از زندان میبینه._.

خلاصه تهش اینا بهم میرسن!
کوفت دختره شه الهی:|

***شادی خعععععیلی خلاصه کردمااا!!!!
کلی این وسط کشت و کشتار مرگو زندگی عشقو عاشقی مشکلو گرفداری ( مین حتی) صخره دریا سنگ کشتی....
کلیشو خلاصه کردم(:
تازه دوتا شخصیت عاشق دیگم بودن ک مهم نبودن زیاد!
تینا این یکیو تو تعریف کن :|
دهنم صاف شُد!
دستام خسته!
:|||||||||||||

سریال فوق العاده عالی با موضوع جدید!
اهنگاشم ک عالیه(:
فقط دختره خیلی پیر تر از پسرس:|
و این قضیه رو اعصابه!
موضوعات سیاسیم زیاد داش._.
میترسم حمله کنن ب کره!
(25-05-2016، 11:59)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخه منظور من تعریف ثانیه به ثانیه ایه ! ما تو مدرسمون اینجوری تعریف میکنیم  :Laie_23: کل زنگو میشینیم برای تعریف یه قسمت =))
ولی خیلی جالبه ..
همو دوس دارن ؟ دوستم میگفت پسره از دختره بدش میاد .. شایدم دختره از پسره .. یادم رفته کدومو گفت !!
نه ندیدم همون 6 فعلن ..
خب من دوسته اینطوری ندارم که ب حرفام گوش بده :| واسه همین نحوه تعریف کردن فیلمو بلد نیستم /:
آره عموش به حساب میاد .. گفتم که ، بابابزرگه اینو پیدا میکنه به عنوان پسر از دست رفتش اینو بزرگ میکنه . به شین هه هم میگه این عموته .
پسره بدش میاد :| بعضی جاهام دختره حرصی میشه ازش . یه جاش شین هه مسواک جونگ سوکو برداشت زد کف توالت بعد گذاشت تو ظرف مسواکا .. جونگ سوکم اومد مسواک بزنه شین هه عذاب وجدان گرفت مسواکشو گرفت و انداخت سطل آشغال 25r30 ولی کلا پسره بدش میاد چون مادرش خبرنگار بوده و خانواده ی اینارو با خبرای دروغین  از هم پاشونده ..
ولی کم کم خوشش میاد .
نقل قول: نظرت درباره اینکه خودت ببینی چیه گُلم؟!  :|
شرایطشو نداره اگه داشت ک از ما نمیخاست براش تعریف کنیم عزیزم D:
______

ولی شادی برو خدارو شکر کن ک موقع امتحانا سریال نمیبینی :| من موقعی که درس میخوندم همش قیافه ی یون شی میومد جلو چشمم -_- تو کف قسمت 7 ام !!

نقل قول: دختره و پسره درحال قرار گذاشتنن ک پسره مجبور ب جنگ با ی منطقه میشه.. اونجا زندانی و ناپدید میشه و همه فک میکنن ک مردهo_o
واو من اینارو ندیدممممممم ! قسمته چندددددددد ؟؟؟ چقد جذااااااب داره میشه O_o
نظرتون چیه به من سپاس بدین؟._.
خب یه نفر رو پیشنهاد کنین تا درمورد فیلما و سریالاش بذارم.-.
من بدبخت شماها امتحاناتون تموم شه امتحان دارم و الانم سرما خوردم-.-*
+
امتحانام تموم شه نسل خورشیدو میبینم._.
(25-05-2016، 12:46)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-05-2016، 11:59)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی خیلی جالبه ..
نه ندیدم همون 6 فعلن ..
خب من دوسته اینطوری ندارم که ب حرفام گوش بده :| واسه همین نحوه تعریف کردن فیلمو بلد نیستم /:
آره عموش به حساب میاد .. گفتم که ، بابابزرگه اینو پیدا میکنه به عنوان پسر از دست رفتش اینو بزرگ میکنه . به شین هه هم میگه این عموته .
پسره بدش میاد :| بعضی جاهام دختره حرصی میشه ازش . یه جاش شین هه مسواک جونگ سوکو برداشت زد کف توالت بعد گذاشت تو ظرف مسواکا .. جونگ سوکم اومد مسواک بزنه شین هه عذاب وجدان گرفت مسواکشو گرفت و انداخت سطل آشغال 25r30 ولی کلا پسره بدش میاد چون مادرش خبرنگار بوده و خانواده ی اینارو با خبرای دروغین  از هم پاشونده ..
ولی کم کم خوشش میاد .

نقل قول: نظرت درباره اینکه خودت ببینی چیه گُلم؟!  :|
شرایطشو نداره اگه داشت ک از ما نمیخاست براش تعریف کنیم عزیزم D:
______

ولی شادی برو خدارو شکر کن ک موقع امتحانا سریال نمیبینی :| من موقعی که درس میخوندم همش قیافه ی یون شی میومد جلو چشمم -_- تو کف قسمت 7 ام !!
بنظر من قسمت7 قشنگ ترین و هیجانی ترین قسمتشه^____^ وای عالیه شی جین!

نقل قول: دختره و پسره درحال قرار گذاشتنن ک پسره مجبور ب جنگ با ی منطقه میشه.. اونجا زندانی و ناپدید میشه و همه فک میکنن ک مردهo_o
واو من اینارو ندیدممممممم ! قسمته چندددددددد ؟؟؟ چقد جذااااااب داره میشه O_o

-________-
شاید باورت نشه ولی قسمت 15 ._.
قسمت 15 اتفاق میوفته قسمت 16 تمومه!
قضیه ب این حساسیو مهمیو هیجانیو ب یه قسمت نکشیده بستن!!!
اه لعنتی ! خوش ب حالت خدایی .. خیلی دوستدارم ببینم ! ولی امتحانا نمیذاره اصن . هنوز شیش تا امتحان اونم از نوع سختریناش مونده .
نمیدونی فصل دو کی میاد ؟ ینی تو ماهواره یا نت چیزی ندیدی یا نخوندی ؟!
عرررررر  :229:
خیلی جالب شد که این نسل خورشید !!!!!!
من بدبخت شرایط شماهارو ندارم که هروقت خواستم یه سریال جدید شروع کنم =|
ولی اشکالی نداره باورم نمیشه 13 روز دیگه طاقت بیارم منم به سریالام میرسم ^^
ولی نسل خورشید خ عالیه !
گل پسرمون ناپدید میشه ؟؟ O_O نهههههع :|
وای تینا چه زندگی باحالی ^^ موقع درس خوندن قیافه ی شی جین بیاد جلو صورتت .. وایی !
منم این تجربه رو داشتم .. پارسال که شکارچی رو میدیدم تمام وقت قیافه مینهو جلوم بود :|
خب فاطمه جون به نظرم به جای معرفی بازیگر یا سریال بقیه ی تو زیبایی رو تعریف کن ^^
میدونم این کار خیلی غلطه با این کار لذت دیدن سریالو برای خودم از بین میبرم ولی دیگه نمیتونم طاقت بیارم =))
ممنون که نسل خورشیدو بهتر تعریف کردید ^^
تینا بقیه ی پینوکیو لطفا ! ^.^
وایی چه حالی دارم میکنم من D:
ناموسا نزنید تو ذوق و حال خوبم ^^ فقط تعریف کنید  :499:
(25-05-2016، 16:20)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اه لعنتی ! خوش ب حالت خدایی .. خیلی دوستدارم ببینم ! ولی امتحانا نمیذاره اصن . هنوز شیش تا امتحان اونم از نوع سختریناش مونده .
نمیدونی فصل دو کی میاد ؟ ینی تو ماهواره یا نت چیزی ندیدی یا نخوندی ؟!

در کمال ناباوری من از تو شنیدم فقط:|
هیچ جای دیگه جیزی ندیدم و نشنیدم
و اولین بار خودت گفتی بم..

+ شادی جان نپوکی مادر:|