انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یه سوال شماهایی که هیلر رو دیدین ؛
نقش پارک مین یانگ شبیه نقشش تو شکارچی هست یا نه ؟
بعد نقش منفی سریال کیه ؟
چانگ ووک و مین یانگ چه جور باهم آشنا میشن ؟
آخرش غمگین تموم گیشه یا خوب ؟
این پرونده ای که باز میشه چه ربطی به این دوتا شخصیت اصلی داره ؟
به تک تکشون جواب بدید ^__^
+ من قبلا فک میکردم هیلر (بخاطر اسمش که شفادهنده ست) یه سریال پزشکیه یا مثلا شفادهنده اسم یه پزشک افسانه ایه که میاد مردمو درمان میکنه D:
(26-02-2016، 0:15)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه سوال شماهایی که هیلر رو دیدین ؛
نقش پارک مین یانگ شبیه نقشش تو شکارچی هست یا نه ؟
بعد نقش منفی سریال کیه ؟
چانگ ووک و مین یانگ چه جور باهم آشنا میشن ؟
آخرش غمگین تموم گیشه یا خوب ؟
این پرونده ای که باز میشه چه ربطی به این دوتا شخصیت اصلی داره ؟
به تک تکشون جواب بدید ^__^
+ من قبلا فک میکردم هیلر (بخاطر اسمش که شفادهنده ست) یه سریال پزشکیه یا مثلا شفادهنده اسم یه پزشک افسانه ایه که میاد مردمو درمان میکنه D:

به نظر من بامزه تره ^_^ کاراش خیلی جالبه :>

شخصیت منفیم پارک سانگ وونه

باباهاشون با هم دوست بودن اما باباهاشون کشته شدن و هیچکدومشون نمیدونن جی چانگ ووک برای کاری که یوجی بهش سپرده بود به عنوان هیلر دنبال دختره .

خوب تموم میشه ، پایانشو بیشتر از شکارچی دوست داشتم ^_^

به بچگیشون و گذشتشون مربوطه .
✘sArA✘ نوشته است:صحنه های اکشنش خیلی خشن نبود !

تو فیلمای کره ای همینه همیشه ! مثلا پزشک غریبه ؛ اولاش کاملا سیاسی به نظر میومد . طوری که ببنده دیدش به فیلم کلاََ عوض میشد ، ولی نه ! از قسمت 3 ب بعد خیلی جـذاب و عاشقونه شـد ! من خودم یکی از طرفدارای این سریالم ! واقعا محشـر بود محشـر ! خصوصاََ اینکه لی جـونگ سوک بازی کرده بود ♥

نقل قول: موضوع کلیش یکم شبیه شکارچیه
کاورشم حـتی شبیهه شکارچی شهـره !
اول که پسره کارای مخفی انجام میده کـاملاََ شبیه شکارچی شهرـه .

_______

lgg3 :> :|

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 7
تو همه ی فیلمای کره ای باید همیشه تبلیغ باشه ! :| تو وارثان همه گوشی سامسونگ داشتن " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 7" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 7
______

نظر کلی خـودم :
بازیگریها و شخصیت پردازیها خوبه - صحنه های اکشنش قابل قبوله و از همه مهمتر داستانش هندی پیش نرفت هنوزم گم شدن های بچگی و پیدا شدن بزرگی وجود داره اما خوب قابل تحمل شده و توی همین موضوع چندتا جای سوال برای بیننده هااجرا کرده " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 7

به جای اینکه به خود این سریال نگاهی داشته باشم ترجیح می دهم که این سریال رو با سریال سیتی هانتر (شکارچی شهر) که تقریبا همه دیدن مقایسه کنم و اینجوری فکر کنم عیار کار بهتر معلوم بشـه ! Angel

1- شروع داستان سیتی هانتر بهتر و جذاب تر از هیلر بود که مجموعی از برداشت هایی از اتفاقات و صحنه های فیلم های هالیوودی بود که خوب از کار در اومده بود .. !

2- شخصیت نقش اول زن در هیلر بهتر شخصیت پردازی شده بود و روال تر از شخصیت پردازی نقش اول زن در سیتی هانتر بود که اونجا یک دختر فوق العاده ساده رو ترسیم کرده بود" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 7 اما از انجایی که پارک مین یونگ هردونقش رو بازی کرده بود من ایفای نقش در سیتی هانتر رو بهتر میـدونم !

3-  شخصیت نقش اول مرد در هر دو کار عالی بودن هم پردازش هم بازی .

4- شخصیت پردازی نقش دوم مرد در سیتی هانتر که دادستان بود به مراتب از شخصیت نقش دوم مرد هیلر که خبرنگار مشهور با بازیی جین تائه بود سر داشت  ...
5- در سیتی هانتر تبدیل پدر شخصیت اول در طی داستان به بدمن بسیار خوب صورت گرفته بود و این شخص بسیار بهتر از بدمن هیلر بود و همینطور فراز و فرود های ان شـخصیت در طی داســتان هم بهتر بود و طبعاََ هر چه بدمن جذاب تر بشـه  ارزش کار بالا تر میــره ! ..
6- گستره ی داستانی و ارتباط داستانی افراد در هیلر بهتر از سیتی هانتر بود همچنین تم جاسوسی هیلر بهتر از سیتی هانتر بود ((:

7- پایان سیتی هانتر  زیبا تر بود  ولی هیلر به نظرم در پایان بندی هم از شکارچی شهر شکست میـخوره " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 7 " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 7

همین ! ._.
__

راستی میخام یه نظر سنجی بذارم راجب سریالای بعدی که درباره کـدوم صحبت کنیم ! ولی بنظرم کسی بغیر از منو شادی و سارا تو این تاپیک نمیاددد :|

خخخ آره فقط ماییم :|
مهم نی فدا سره خودمون ^.^
یه چی دیگه .. تو شکارچی شهر بلا ملا سره یون سونگ زیاد میومد .. دو بار تیر خورد که اخریش احتمالا منجرب مرگش شد .. یه بار گاز سمی تنفس کرد .. یه بار دستش پاره شد .. یه بارم حسابی کتک خورد .. از این بلاملاها تو هیلر هم زیاد سره مثلا جی چانگ ووک میاد ؟

+ پایان شکارچی اصلا خوب نبود >.<
چه یون سونگ رو مرده حساب کنیم چه زنده فرقی نمیکنه پایان کلا بد بود . مرگ پدره .. مرگ دادستان .. و همه اتفاقایی که میفته پایانو دلخراش میکنه ..
امیدوارم پایان هیلر بهتر دراومده باشه .-.
نقل قول: این بلاملاها تو هیلر هم زیاد سره مثلا جی چانگ ووک میاد؟ 
من کامل ندیدم هیلر رو !   شاید سارا جوابش رو بدونه ._. 
نه کلا زیاد از تفنگ استفاده نمیشه تو هیلر بخاطر همین میگم صحنه هاش خشن نبود ( اما یادم نیست دقیقا تیر میخوره یا نه )

پایان هیلر جالب بود بابای دختره خبرنگار بوده و بابای پسرم عکاسش ، دقیقا جایی که همه فک میکنن پسره دوباره هیلر شده ، میفهمن اونا مثل باباهاشون شدن. یه شُکم داره قبل اینا که خیلی جالبه ^_^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرتون راجب کدوم بحث کنیم بعد از هیلـر ؟
Remember You
Angry mom
faith
Oh my venus

Oh my Ghost 2015
.. ?!

بـه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تاپیک هم سری بزنید ! ویرایش کردم 129f
خب من هیچکدومشونُ ندیدم |:

تو زیبایی ام خوبه ^_^
هیچکدومو ندیدی سارا ؟ o_O
اوه ونوس من .. ؟ ایمان (سرنوشت) .. ؟ مامان عصبانی .. ؟ این سه تا خیلی معروفن .. ایمان رو امکان نداره ندیده باشی ! مینهو بازی میکنه .
بنظرم راجع به مامان عصبانی حرف بزنیم ^_^
بنظرم اسمشو میزاشتن مامان خنده دار بیشتر جور در میومد ^.^
البته بگم مامان عصبانی هم مثل هیلر دارمش و هنو ندیدمش D:
ولی خب ازش میکس زیاد دیدم و ساختم .. داستانشم میدونم ..
اوج بازیه کیم هی سان در مامان عصبانیه ~ ♡
ولی در رابطه با کیم یو جونگ فک نکنم .. نمیدونم والا ولی شنیدم بازیش ضعیف بوده تو این سریال ! البته من بی نظرما ! ..
خلاصه این مامان عصبانی رو چشم بسته خیلی دوس دارم .
سرنوشتُ نصفه شبکه 12 میداد دیدم ._.

ونوس من و مامان عصبانی اصن تا حالا نشنیده بودم -_-