انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15-08-2016، 10:27)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام(:
دیشب تا قسمت۱۴کیل می رو دیدم
لعنتی می بینی هی میخوای ببینی._.*
عشق بی پروا قشنگه؟
منظورم داستانشه چون من از ووبین زیاد خوشم نمیاد-.-*
می دونین دبلیو یه قسمت ۱۰۰دقیقه ای میخواد بده خلاصه وار؟
این مثلا یه ویژه برنامه س
فیلم کریس زیرنویسش اومد^_^
و اینکه بگم به کریس نقش عاشق نمیاد
استایلش نیس:|
باید از این نقشهای خفن بگیره
مثلا شبیه نقش لی مین هو تو شکارچی شهر(:
من منتظر اون فیلم خاصه ی کریس هستم که با وین دیزل و نینا دوبرو و روبی روز و نیمار توی هالیوود بازی کرده !
موشاالله مستر گلکسی از وقتی از اکسو درومد به چه جاهایی رسیده ♡
قضیه ی این قسمت 100 دقیقه ای چیه ؟ همش خلاصه ی این 7 قسمته اگه اینجوره خب چرا ببینیم وقت تلف کردنه :/
نقل قول: عشق بی پروا قشنگه؟
عالیه .. حتما ببین ..
زیرنویس فیلم کیریس اومده ؟
واقعاااااااااا؟؟؟
سلام ..
من قسمت 7 دبلیو رو دیدم . (چه قدر زود :|)
خب من به این نتیجه رسیدم که باید حدس و گمان هارو شروع کنیم چون داستان واقعا داره پیچیده میشه ..
حدس اول من راجع به ماهیت داستانه . ببینین هر قسمت همیشه با یه توضیح کلی از قسمتای قبلی شروع میشه و صدایی که این حرفارو میزنه بنظرم صدای هان هیو جو یعنی اوه یون جوی داستان هست . اوایل اهمیت نمیدادم ولی الان یه تئوری دارم راجع بهش .. یون جو هر قسمتو شروع میکنه یعنی همه چیو میدونه . من حدسم اینه یون جو تا اخر قصه رو هم میدونه چون این داستان تموم شده ست . شاید 1% هم احتمال نداشته باشه ولی اگه همه ی اینا خودش داستان باشه چی ؟ یا مثلا این قصه تموم شده و یون جو داره قصشو تعریف میکنه برامون . ولی چون هیچوقت صدای چول نمیاد موقع تعریف من یکم نگرانم میترسم اگه حدس اولم درست باشه و این داستان تموم شده باشه نکنه چول دیگه نیست که فقط یون جو قصه رو تعریف میکنه ؟
حدس دومم راجع به قاتله ست . ما هنوز اصلا نمیدونیم اون چه موجودیه ! آدمه ؟ من شک دارم . چهره نداره طرف ! حتی خوده بابائه هم نمیدونست که قاتل ساده و بی هویتش واقعی شده باشه . از قسمت 7 متوجه شدیم زمانی دبلیو تموم میشه که یا چول بمیره یا قاتله ، من با توجه به حدس اولم فکر میکنم توی این مبارزه هردو میمیرن :| هردوشون شخصیتهای داستانین به هرحال ! اینا نمیتونن تا ابد توی دنیای واقعی بمونن که . تازه معلوم نیست دوباره چه وقت دریچه ی ورود به دنیای واقعی برای چول باز شه ..
چه حدسای غم انگیزی (:  crying
و یه حدس سومم دارم . دختره که با چول کار میکرد و استعفا داد ؟ اون دستش یه لحظه محو شد .. ولی قبل ازینکه محو شه مثل چهره ی قاتله یه برقی زد یه حالت اتصالی داشتن !
برای همین فکر میکنم دختره طرف قاتله ست .. ولی قطعا ادم بدی هست یا شده . وقتی داستان از اختیار بابائه درومد هر اتفاقی افتاد پس هیچی بعید نیست :|
کاراگاه شدیم رفت D:
(16-08-2016، 13:15)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ..
خب من به این نتیجه رسیدم که باید حدس و گمان هارو شروع کنیم چون داستان واقعا داره پیچیده میشه ..
حدس اول من راجع به ماهیت داستانه . ببینین هر قسمت همیشه با یه توضیح کلی از قسمتای قبلی شروع میشه و صدایی که این حرفارو میزنه بنظرم صدای هان هیو جو یعنی اوه یون جوی داستان هست . اوایل اهمیت نمیدادم ولی الان یه تئوری دارم راجع بهش .. یون جو هر قسمتو شروع میکنه یعنی همه چیو میدونه . من حدسم اینه یون جو تا اخر قصه رو هم میدونه چون این داستان تموم شده ست . شاید 1% هم احتمال نداشته باشه ولی اگه همه ی اینا خودش داستان باشه چی ؟ یا مثلا این قصه تموم شده و یون جو داره قصشو تعریف میکنه برامون . ولی چون هیچوقت صدای چول نمیاد موقع تعریف من یکم نگرانم میترسم اگه حدس اولم درست باشه و این داستان تموم شده باشه نکنه چول دیگه نیست که فقط یون جو قصه رو تعریف میکنه ؟
حدس دومم راجع به قاتله ست . ما هنوز اصلا نمیدونیم اون چه موجودیه ! آدمه ؟ من شک دارم . چهره نداره طرف ! حتی خوده بابائه هم نمیدونست که قاتل ساده و بی هویتش واقعی شده باشه . از قسمت 7 متوجه شدیم زمانی دبلیو تموم میشه که یا چول بمیره یا قاتله ، من با توجه به حدس اولم فکر میکنم توی این مبارزه هردو میمیرن :| هردوشون شخصیتهای داستانین به هرحال ! اینا نمیتونن تا ابد توی دنیای واقعی بمونن که . تازه معلوم نیست دوباره چه وقت دریچه ی ورود به دنیای واقعی برای چول باز شه ..
و یه حدس سومم دارم . دختره که با چول کار میکرد و استعفا داد ؟ اون دستش یه لحظه محو شد .. ولی قبل ازینکه محو شه مثل چهره ی قاتله یه برقی زد یه حالت اتصالی داشتن !
برای همین فکر میکنم دختره طرف قاتله ست .. ولی قطعا ادم بدی هست یا شده . وقتی داستان از اختیار بابائه درومد هر اتفاقی افتاد پس هیچی بعید نیست :|
کاراگاه شدیم رفت D:
شادی اگه دقت کنی یه قسمت درمیون اولش صدای یون جو و چوله
تو قسمت شش چول اولشو میگه
منم به سوهی مشکوکم._.*
(16-08-2016، 13:22)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-08-2016، 13:15)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ..
کاراگاه شدیم رفت D:
منم به سوهی مشکوکم._.*
آها
راست میگی اره .. پس چه خوب ^^
یعنی چول زنده میمونه . ولی درهر حال من فکر میکنم حدس اولم درسته یعنی این داستان تموم شده ست و اینا دارن تعریفش میکنن.
ولی یه چیزی . یون جو توی دنیای چول صدمه نمیبینه درسته ؟
و چول هم توی دنیای یون جو صدمه نمیبینه چون وقتی خودکشی کرد زمان وایساد و نمرد .
پس پیش نمایش قسمت 8 یعنی چی ؟ o_o
و یه چیزیم نفهمیدم ؛ یون جو چیکار کرد که با میل خودش رفت به دنیای چول ؟ راهکاری که پسره بهش گفت چی بود من نفهمیدم !!
(16-08-2016، 13:25)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-08-2016، 13:22)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سلام ..
کاراگاه شدیم رفت D:
منم به سوهی مشکوکم._.*
آها
راست میگی اره .. پس چه خوب ^^
یعنی چول زنده میمونه . ولی درهر حال من فکر میکنم حدس اولم درسته یعنی این داستان تموم شده ست و اینا دارن تعریفش میکنن.
ولی یه چیزی . یون جو توی دنیای چول صدمه نمیبینه درسته ؟
و چول هم توی دنیای یون جو صدمه نمیبینه چون وقتی خودکشی کرد زمان وایساد و نمرد .
پس پیش نمایش قسمت 8 یعنی چی ؟ o_o
و یه چیزیم نفهمیدم ؛ یون جو چیکار کرد که با میل خودش رفت به دنیای چول ؟ راهکاری که پسره بهش گفت چی بود من نفهمیدم !!
اول یون جو صدمه نمی دید ولی چون الان کاراکتر داستان شده آسیب می بینه
چول هروقت به یون جو فکر کنه یون جو میاد تو داستان
یعنیا اگه همه ش اومده بود من الان همون دوروزه تمومش می کردم._.
من فیلم کریسو نصفه دیدم
یعنیا دلم میخواد دختره رو خفه کنم:|
آقا یه بدبختی هس که من از زبون چینی خوشم نمیاد
از فیلم بی صدا هم خوشم نمیاد
ورژن کره ای نداره؟:|
این چینیا که حرف می زنن انگار دارن هملت می خونن:|
آدم یاد بدبختیاش می افته
تن صداشون کلا آرومه
جمله هاشونم همه ش این طوریه:شینک وینگ شینگ لینگ...:|(الکی مثلا یه جمله چینی!)
کلمه ی نه خودش یه جمله س:/
فکر کنم آنتی چین شدم:|
دقت کردین چقدر پوکر گذاشتم؟!
این یعنی دارم حرص می خورم._.*
دیگه فیلم چینی نمی بینم
این اولی و آخری ش بود:|
+
کیل می چرا این طوری شد؟:|
دختره گفت من دوهیونم:|
یعنی هویت دختره رو دزدین؟
+
سریال بعدی چی ببینم؟
هیلر خوبه؟
قرار بود با شادی ببینیم.-.
بعد که شروع کرد به دیدن منم باهاش می بینم
دریم های قشنگه؟
یه سریال با محور موسیقی بهم معرفی کنین برای دوستم میخوام^_-
(16-08-2016، 20:42)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من فیلم کریسو نصفه دیدم
یعنیا دلم میخواد دختره رو خفه کنم:|
آقا یه بدبختی هس که من از زبون چینی خوشم نمیاد
از فیلم بی صدا هم خوشم نمیاد
ورژن کره ای نداره؟:|
این چینیا که حرف می زنن انگار دارن هملت می خونن:|
آدم یاد بدبختیاش می افته
تن صداشون کلا آرومه
جمله هاشونم همه ش این طوریه:شینک وینگ شینگ لینگ...:|(الکی مثلا یه جمله چینی!)
کلمه ی نه خودش یه جمله س:/
فکر کنم آنتی چین شدم:|
دقت کردین چقدر پوکر گذاشتم؟!
این یعنی دارم حرص می خورم._.*
دیگه فیلم چینی نمی بینم
این اولی و آخری ش بود:|
+
کیل می چرا این طوری شد؟:|
دختره گفت من دوهیونم:|
یعنی هویت دختره رو دزدین؟
+
سریال بعدی چی ببینم؟
هیلر خوبه؟
قرار بود با شادی ببینیم.-.
بعد که شروع کرد به دیدن منم باهاش می بینم
دریم های قشنگه؟
یه سریال با محور موسیقی بهم معرفی کنین برای دوستم میخوام^_-

ب اعصابت مسلط باش گُلم :|
+
اره (:
رسیدی ب جاهای قشنگش(:
+
دیریم های 1 خیلی قشنگه! 2 ش هم بد نیس! ولی ب اندازه 1 ـش قشنگ نیس بنظرم!
ولی سریال Entertainer با محور موسیقیه و من واقعا دوس داشتم! سبک سریالش جدید و جالب بود... بازیگراشم عالیم!
محض اطلاع عرض کنم ک نقش دومش جی سانگه ((:
من cheer Up رو هم دوس داشتم!
موسیقی داره ولی نه زیاد... بیشتر دنس و هنر رو موزیک بی کلامه! طنزم هس بیشتر (:
بنظرم دیریم های1 و اینترتینر گزینه های خوبین ((:
اینترنت های خود را شارژ کنین بدبخت شدیم:|
سوهو داره سریال بازی می کنه
سهون داره فیلم بازی می کنه
یه تیزر هم دیدم از فیلم ژیومین
لوهان و کریس هم فیلم جدید دارن
سریال بکهیون هم که به زودی میاد
فقط دی او و کای اقدامی در این مورد نکردن:|
یونا هم داره سریال بازی می کنه(چقدر خوشگل و جذاب شده بود تو عکسش!)
اگه کسی جامونده بگین._.
+
ریحونه تو شاهزاده زیر شیروونی رو دیدی؟
از این سفر در زماناست
ریتینگش هم بالاست
+
راستی ممنون(:
پس شد دریم های۱
ریحانه از محور موسیقی خوشش میاد.-.
(16-08-2016، 23:14)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینترنت های خود را شارژ کنین بدبخت شدیم:|
سوهو داره سریال بازی می کنه
سهون داره فیلم بازی می کنه
یه تیزر هم دیدم از فیلم ژیومین
لوهان و کریس هم فیلم جدید دارن
سریال بکهیون هم که به زودی میاد
فقط دی او و کای اقدامی در این مورد نکردن:|
یونا هم داره سریال بازی می کنه(چقدر خوشگل و جذاب شده بود تو عکسش!)
اگه کسی جامونده بگین._.
+
ریحونه تو شاهزاده زیر شیروونی رو دیدی؟
از این سفر در زماناست
ریتینگش هم بالاست
+
راستی ممنون(:
پس شد دریم های۱
ریحانه از محور موسیقی خوشش میاد.-.

یا بسم الله O_O
خدایا رحم کن ب ما!!!
چرا همه باهم حالا یه دفه ای یهو :|