انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-04-2016، 21:41)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آها .
فهمیدم ، مرسی !
___
کیا اینجا فیلم من و بچه از سوکی رو دیدن ؟!

من خیلی وقت پیش دیدم... فوق العادس
هم طنزه هم آخراش گریه دار._.
نقد و بررسی نگهبان شبو که انجام ندادیم !  بـذارید من کامل ببینم خودم انجامش میدم  با کمک شادی جان ..  البته اگـه ماهانم استارت بزنه که خیلی خوب میشه ..  هرکسی نظرشو راجبش میگه .  من در حین اینکه فیلم میبینم همه نکاتشو بررسی میکنم ..  تو قسمت یادداشت گوشیم بررسی شو مینویسم بعد از توش یه چیزی در میارم به عنوان نقد و بررسی میذارم ..  
فقط در همین حد بگم که علاوه بر موضوع و تخیلی بودنش و اینا ،  من عاشق موزیک وسطش شدم !  واقعا آرامش بخشه . 
راستشو بگم !  من تا حالا فیلم تاریخی خودم ندیدم هرچی تاریخی دیدم تو تی وی بوده و قسمت سانسوراشو از اینستا میدیدم ..  ولی الان که خودم دارم کامل میبینم واقعا حسه خوبیه  
کره ایا جدیدا فیلمای عاشقی زیاد میسازن! مثله به من دروغ بگو ،  پنیر در تله،  اوه الهه من  و..   واقن خزش کردن :| واسه همین دیدن همچنین فیلمایی واقعا تنوعه .. 
" عکسهایی از قسمت 5 سریال نگهبان شب  "  (خودم اسکرین گرفتم ) 

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 17
برای شروع نقد خوبی بود ♡
بنظرم راجع به داستان تا هرجایی که دیدی هم نقد کن .
داستان تا قسمت 5 خوبه ، بهترین قسمتش همون اولیش هست بین 5 تا . ولی خب داستان فیلم تازه شروع شده !
شخصیتا هم به ویژه سو ریون دختر وزیر در حال حاضر خودشون هستن خوده اولیه شون .. مثلا سو ریون خیلی مهربونه ولی شاید نتونه مهربون بمونه *_*
دیدن سریالای تاریخی خیلی خوبه فقط نه از تی وی چون تی وی بهش گند میزنه همین نگهبانو اگه تی وی پخش میکرد افتضاح میشد اونم چون جادو و ارواح اصلا قطب مخالف عقاید وطنم پاره ی طنم ایران هست ._.
همین ایمانو که تی وی پخش کرد نصف سانسوراش بی مورد بود و قدرتای جادویی چویونگ و گیچول بود که سانسور شد
اگه نگهبانو تی وی پخش میکرد کل تخیلیش از بین میرفت
نقل قول: خیلی مهربونه ولی شاید نتونه مهربون بمونه *_*
چقد جالب داره میشه  ^^^_____^^^ میشه بیشتر از این بگی ؟ ینی چه اتفاقاتی باعث میشه عوض بشه ؟ 
هرچی میرم جلوتر انگیزه دیدنم بیشتر میشه  واسه این سریال ! 
چرا ایمانُ مثال میزنی ؟  افسانه خورشید و ماه که بانوعه جادوگر بود و دختره رو جادو کرده بود تو دوبلش گفتن : من بهش دارویی دادم که باعث شد بمیره :| 
اخه دارو کجا،  جادو کجا ..  
قسمت 6 اَم تموم شد ._.  واقعا خیلی سریال خوبیه .. من عاشق سـانگ هه(دوهـا) شدم♥جز اون نقش هاییه که واقعا تو فیلم خیلی منو تحت تاثیر خودش قرار داده ..  اون قسمتی که اون دوتا مرده میخاستن اذیتش کنن  و اون زنه سیلی زد به دختره، یکی سمت راست یکیم سمت چپ صورتش !  گفتن تو سه پنم نمیرزی و دختره گریه کرد واقن ناراحتش شدم !!  
جونگ ایل وو هم خیلی باهاش بد رفتاری میکنه .. بنظر من نباید با دختر وزیر دوست بشه و ازدواج کنه ..  که البته معلومه کی به کی میرسه تهش !  مو سوک همون نگهبانی که امپراطور برا رین گذاشته ،  اون دوها رو میگیره و رینم خواهرشو ..  خواهر محافظه  همین مو سوک !  آره ؟  :|
ولی خدایی هیچی قسمت اولش نمیشه ..  الانشم واقعا جذاب و خوبه ..  ولی واقعا قسمت اول یه چیز دیگه بود  ♥♥♥
(02-04-2016، 23:45)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: خیلی مهربونه ولی شاید نتونه مهربون بمونه *_*
چقد جالب داره میشه  ^^^_____^^^ میشه بیشتر از این بگی ؟ ینی چه اتفاقاتی باعث میشه عوض بشه ؟ 
هرچی میرم جلوتر انگیزه دیدنم بیشتر میشه  واسه این سریال ! 
چرا ایمانُ مثال میزنی ؟  افسانه خورشید و ماه که بانوعه جادوگر بود و دختره رو جادو کرده بود تو دوبلش گفتن : من بهش دارویی دادم که باعث شد بمیره :| 
اخه دارو کجا،  جادو کجا ..  
قسمت 6 اَم تموم شد ._.  واقعا خیلی سریال خوبیه .. من عاشق سـانگ هه(دوهـا) شدم♥جز اون نقش هاییه که واقعا تو فیلم خیلی منو تحت تاثیر خودش قرار داده ..  اون قسمتی که اون دوتا مرده میخاستن اذیتش کنن  و اون زنه سیلی زد به دختره، یکی سمت راست یکیم سمت چپ صورتش !  گفتن تو سه پنم نمیرزی و دختره گریه کرد واقن ناراحتش شدم !!  
جونگ ایل وو هم خیلی باهاش بد رفتاری میکنه .. بنظر من نباید با دختر وزیر دوست بشه و ازدواج کنه ..  که البته معلومه کی به کی میرسه تهش !  مو سوک همون نگهبانی که امپراطور برا رین گذاشته ،  اون دوها رو میگیره و رینم خواهرشو ..  خواهر محافظه  همین مو سوک !  آره ؟  :|
ولی خدایی هیچی قسمت اولش نمیشه ..  الانشم واقعا جذاب و خوبه ..  ولی واقعا قسمت اول یه چیز دیگه بود  ♥♥♥
قسمت اول حتی میشه گفت بهترین قسمت سریال بود .
قسمت های اول و اخر دوتا از خارق العاده ترین قسمتای نگهبانن . البته قسمتای 15 به بعد اگه اشتباه نکنم هم عالین !
گفتم که الان تو در مقطعی از فیلم هستی که داستان اروم شده ولی نگران نباش چون خوباش هنوز نرسیدن .. (:
منم دوها رو خیلی دوس دارم واقعا پشتکارش قابل تحسینه .
نمیتونم بهت بگم چرا دختر وزیر بد میشه البته فک کنم مشخص باشه ؛ دختره رین رو دوس داره ، دوها هم رینو دوس داره ، رینم دوها رو دوس داره !
در رابطه با اخرش ترجیح میدم چیزی نگم . خودت باید ببینی !
ولی اینو بگم که حدس هات همه اشتباه بود D:
فقط یه چیزی ؛ دختر وزیر خواهره موسوک نیست . دختر عموی موسوکه ! خواهر موسوک خیلی وقته مرده و وارد داستان هم به صورت روح خواهد شد و ماجراهایی خواهد داشت ^^
تمام مدرسمونو کی درامر کردم ^^
فردا میخوام مدرسه 2015 رو واس یکی ببرم اونم در عوض توآیلایت رو برام بیاره !
توآیلایتو هیچ وخ کامل ندیدم :|
بگذریم ... از شماها چه خبر ؟ تینا که مشغول نگهبانه .. the crezy girl هم مشغول سریال های ریپلای !
ماهانم که از موده کره درومده ..
سارا چه میکنه ؟!
یه خبر بد .. 
قسمت 10رو نمیتونم ببینم  >_______<
آنلاین نمیتونم ببینم ..  همه سایتارو باز کردم یا لینکاش خراب بود یا هنگ میکرد ... 
وای چی کنم :'<
(03-04-2016، 22:19)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تمام مدرسمونو کی درامر کردم ^^
فردا میخوام مدرسه 2015 رو واس یکی ببرم اونم در عوض توآیلایت رو برام بیاره !
توآیلایتو هیچ وخ کامل ندیدم :|
بگذریم ... از شماها چه خبر ؟ تینا که مشغول نگهبانه .. the crezy girlریحانه-__- هم مشغول سریال های ریپلای !
ماهانم که از موده کره درومده ..
سارا چه میکنه ؟!
قسمت 10 میلی متری میرفت جلو  :| خیلی اصابمو خورد کرد ! 
هنوز 14قسمت مونده :| 
اگه قسمتای بعدم همینطور پیش بره کارم زاره ! 
خیلی خوب بود این قسمتشم .   همه حقایق داره فاش میشه . 
راستی ! 
عاشق آهنگ تیتراژ پایانی شم . 
فوق العاده س ..  ینی هرچی از این فیلم بگم کم گفتم خدایش  (:
عین فیلمای آمریکایی عه ! ..
 " اسکرین بای می "

خب یاد گرفتم ! D:
ریحانه ی عزیز ^^ ♡

+ تینا جون از کجا میبینی ؟ اپارات و نماشا هم فک کنم داشته باشن ! هیچ جا اگه نداشت یوتیوب هست ^^
امیدوارم درست شه .
این سریال که اصن عشقه منه =)
دوستام ازم خواستن تو مدرسه براشون ببرن قبول نکردم ^^ عمرا به کسی بدمش !
اهنگاش که دیگه ♡♡♡ .. یه چنل هس تو تلگرام اهنگاشو همین امشب گذاشت ( ب درخواست من ^^ )
اسمش مجله کره ای در کافه بازاره .. خواستی سر بزن !
من جز اهنگ پایانیش اون اهنگ بی کلامشو که مواقع حساس میزاره خیلی دوس دارم .. همون اهنگی ک قسمت اول شاه رفت کمان رو برداره گذاشت ! اصن میمیرم برا اون اهنگ *.*
خب کم کم داری به جاهای جالب داستان میرسی ! حالشو ببر =)
منم توآیلایتو 2 قسمت دیدم D:
ولی هیچی کره ای نمیشه