انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مربا کلا 3 فصله فصل اول و سوم زمان حال و درباره یه دختره خون آشامه بعد جالب اینجاست مردم کره میدونن بینشون خون اشام هس اما نمیدونن کیا ؟!

فصل دومم زندگی گذشته دخترس که تقریبا با فصل یک یکیه فقط توی گذشتست .-.
من همون فصل یکو که دیدم زده شدم :|
چه برسه دو فصل دیگه رو بخام ببینم !
درکل فیلم داغونی بود .. مشکل از فیلمنامه نویسه وگرنه بازیگران مشکلی ندارن ..
من از یکی همکلاسیام پرسیدم گفت مربارو دیده بوده .. راجب  اون زندگی گذشته و اینا گفت اینطور نبوده که اون زندگی گذشته اینا بوده باشه !! ( حالـا این نظر اون بوده  )سارا هم گفت زندگی گذشته دختره و پسره بوده !

نظر همه محترمهه و من به عقیده کسی توهین نمیکنم ولی داریم فیلمُ بررسی میکنیم ! درست ؟ ._. من که اون قسمت وسطیارو ندیدم

ولی هرکی یه عقیده ای داره .. این ابهام ضعفه بزرگه فیلمـه !
دقیقا قسمت اخر فصل دوم دقایق اخرش دختره برمیگره میگه من تو زندگی بعدیم حتما برمیگردم یه همچین چیزی ! |:

وگرنه در کل نمشه فهمد زندگی گذشتشونه
عجب ! ._.
ولی اگه وخت شد میخرمش .
این همکلاسی هامو که K-Dramer کردم دارن از خودمم جلو میزنن !
F4 ، شکارچی ، وارثان ، ماهی خالخالی ، سلیقه شخصی ، ایمان ، من سم هستم و ... ! همرو دیدن !
مینوز های سریعی هستن :|
روز اول میگفتن فقط شکارچی حالا وسط امتحانا دارن فیلمای مینهو رو یکی یکی تموم میکنن .
حسودیم شد .-. من چه کندم پ ! /:
خب یه سریال دیگه .. (:
پیشنهاد من : دکتر خوب ( آقای دکتر که از ایران پخش شد )
من نقدمو میکنم اگه شمام دوس داشتین نقد کنیم اگرم نه یه سریال دیگه پیشنهاد بدید ! )

نام : Good Doctor ، آقای دکتر
سال تولید : 2013
نمره : 8 از 10 ( imdb )
داستان : حول محور جوانی به اسم پارک شیون ، که مبتلا به اوتسیمه میچرخه .. این جوان بعد از مرگ خرگوش و داداشش در کودکی تصمیم میگیره جراح کودکان بشه و حالا داره در این راستا تلاش میکنه و وارد بهترین بیمارستان کودکان میشه ..
بازیگران : جو ون ، مون چه ون ، جو سانگ ووک و .....
به نظر من >|
نکات مثبت سریال به تصویر کشیدن یه داستان متفاوت بود . این که بخوای زندگی یه اوتیسم رو به فیلم تبدیل کنی خیلی سخته و به نظرم کارگردان ، نویسنده و از همه مهمتر جو ون تونستن به خوبی اینکارو بکنن .
پارک شیون پسر مبتلا به اوتیسمه که خیلی باهوش و مهربونه ولی ازتباطش ضعیفه . این سریال نشون داد عشق میتونه چه زیبا مسائل رو حل کنه . پارک شیون به مرور رشد میکنه و قوی میشه ، ولی موانع زیادی هم داشته .
تقریبا سریالیه که هر یکی دو قسمت یکبار داستان جدیدی داشت چون ژانر پزشکی و بیمازستانی بود دیگه ! ولی داستان ثابت و اصلی راجع به شیون و چایون سو و استاد کیم میگذره .
استاد کیم هرچند سخت گیر و بی رحم در رابطه با شیون عمل میکنه ولی همین رفتاراش شیون رو قوی و با محیط جامعه اشنا میکنه . شیون باید بالاخره یاد میگرفت زندگی اون چیزی نیس که دلش میخواد و رویاشو داره ، زندگی سخته ! پس باید ادم هم سخت بشه .
من اگه به این سریال نمره میدادم احتمالا همون 8 رو میدادم . شاید گاهی اوقات یکنواختی سریال و کمتر پرداختن به مسائل دیگه که میتونست داستان رو هیجانی و جذاب تر کنه تنها ایرادش باشه . درکل واقعا کار قشنگی بود که بازی بازیگران عالی بود .
همکلاسی های من کلا پرتن .. /:
بهشون میگم نگهبان رو دانلود کنن  میگن کره ای دوست نداریم !  میرن آمریکایی میبینن  -_-

من دکتر رو ندیدمو نظری ندارم |:
منم ندیدم اما سی دی نگهبانو گرفتم از دوسم بشینم تمومش کنم این اخر هفته
(20-04-2016، 19:09)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بهشون میگم نگهبان رو دانلود کنن  میگن کره ای دوست نداریم !  میرن آمریکایی میبینن  -_-

اکثر همکلاسی های منم اینجورن البته این اواخر خیلیا نظرشون عوض شده ^^
چون نمیدونن کره ای چه قدر قشنگه .. فک میکنن کلاسشون میاد پایین :||||
بیخیالشون ..
(20-04-2016، 19:09)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اوووو
همکلاسیایه منم که هنو کره رو جومونگ میدونن میگن سبکشون قدیمه :|
خلن-_-
البته من به کمک یکی از دوستام تونستیم سه نفرو به راه کریا هدایت کنیم... یکی از افتخاراتم همین سه نفرن^-^
(20-04-2016، 22:12)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
البته من به کمک یکی از دوستام تونستیم سه نفرو به راه کریا هدایت کنیم... یکی از افتخاراتم همین سه نفرن^-^

منم همینطور !
سه نفرو عاشق کره کردم ، یکی دو نفر هم هنوز عشقشون به کره شله ولی به امید حق این دوتا رو هم تا اخر سال تحصیلی امسال به راه راست هدایت میکنم ^^
+ خب یه سریال دیگه حرف بزنیم . پیشنهاد من : نسل خورشید
نسل خورشید خیلی خوبه !!! 
کامل ندیدم ولی تیزر و تیکه صحنه هاشو دیدم عالیه !