انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مدرسه 2015 اسم دیگش تو کی هستیه ._. ؟ 
(11-06-2016، 3:28)Tɪɢʜᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مدرسه 2015 اسم دیگش تو کی هستیه ._. ؟ 

آره ..
بچه ها ! هرکی هر فیلمی داره میبینه یا قصد شروعشو داره بگه .
_______

سلام .
خب من مدرسه رو تموم کردم !
باید بگم واقعا از اون دست سریالایی بود که وصفش کار اسونی نیست اصلا اسون نیست .
خیلی خیلی رمانتیک و احساسی بود . با اینکه خیلی سریالای بهتری نسبت به مدرسه 2015 تا حالا دیدم ولی از یه نظر هیچکدوم به پای این نمیرسن ؛ مدرسه کاملا احساسات منو کنترل کرد ! یه جورایی افسار روحیم دستش بود -.-
هیچ سریالی تا حالا ندیده بودم که بتونه حتی در زمان های حساس و هیجانی فیلم "خنده و گریه" ی ادمو در بیاره .. ولی مدرسه تونست !
قسمتای پایانی که دیگه جای حرفی نمیزارن .. به ویژه 2 قسمت اخر ! دو قسمت کاملا جالب ، هیجانی ، دراماتیک ؛ یعنی داستان از همه نظر به اوج خودش رسیده بود . مثلث عشقی داستان ، رموز داستان همه واقعا پررنگ شده بودن .
تا حدودی هم گریه دار بودن .. خب با اینکه پایان فیلم خیلی خوب بود ولی من مثلا دلم برای ته کوانگ ( یوک سونگ جه . پسر مو نارنجی ^_^ ) سوخت چون مستقیما بارها عشقش رو به اون بی ابراز کرد و گفت دوسش داره ولی هربار اون بی ردش میکرد و خیلی راحت میگفت "متاسفم!"
از این نظر اصلا از اون بی راضی نبودم . ولی خب عشقه چه میشه کرد ؟ اون بی هم خودش ایان رو دوس داشت ..
قسمت یه دونه مونده به اخر و اخر واقعا گریه اور بودن نه فقط به این دلیل که غمگین بودن که اتفاقا ان چنان هم جز یکی دو مسئله چیزی برای ناراحت کردن مخاطب نداشتن .. منتها قبل تر هم گفتم ویژگی سریال این بود که همه جوره اشکت رو در میاورد .. وقتی برای اولین بار بالاخره گو اون بیول و لی اون بی باهم به مدرسه رفتن و هویتشون برملاء شد ، وقتی اون بیول ان چنان جواب سویونگ رو داد که حاضر شد حتی بیاد معذرت خواهی کنه ، استعفاء دادن معلم مهربون ، و علاقه ای که بعد از مدتها در ته کوانگ برای عشق به پدرش بوجود اومد ، اینا همه واقعا اشک اور بودن ..
و قسمت اخر که همه چی درست شد ؛ اون بیول به ارزوش رسید و رفت خارج .. ایان به شنا برگشت .. ته کوانگ بعد از ماه ها اون بی رو دید .. بابای ته کوانگ ازاد شد .. واقعا اینا همه انقدر قشنگ بودن که ادم نمیتونه گریه نکنه ! اصلا شدنی نی -_-
خلاصه بگم .. مدرسه عالی شروع و عالی تموم شد ! واقعا از دیدنش لذت بردم و به نظرم بقیه هم ببینن لذت میبرن .
بهترین سریال نبود ، ولی جزوه خوب ها بود . ارزش وقتی رو که پاش گذاشتم داشت !
و من از حالا میرم پسران فراتر از گل رو شروع کنم ♡_♡ خیلی خوشحالم و اضطراب دارم .. حرف دیگه ای نمونده =))
من عامدم! ^.^
واهاهای!!!! فک کنم تو مرداد قراره کور شم._.
کلی سریال هس ک تو مرداد میاد هم خ خفنن!
یکی سریال پارک شین هه
یکی جونگ سوک و دونگ یی
یکی کیم وو بین و سوزی
یکیم ک مال بکی
-_____-
بیوتیفول گونگ شیم هم هس :|

من که فعلا اینترتینر قسمت15 ام ک گویا 18 قسمته!
درحال حاضرم میخوام لاکی رومنس رو ببینم ک بشدتا طنز و باحاله!
البته ک فعلا فازم تو اکسوعه و دارم اجراهاشونو دان میکنم-.-*
بیشرفا خعیلی خوبن:*
(11-06-2016، 18:04)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من عامدم! ^.^
واهاهای!!!! فک کنم تو مرداد قراره کور شم._.
کلی سریال هس ک تو مرداد میاد هم خ خفنن!
یکی سریال پارک شین هه
یکی جونگ سوک و دونگ یی
یکی کیم وو بین و سوزی
یکیم ک مال بکی
-_____-
بیوتیفول گونگ شیم هم هس :|

من که فعلا اینترتینر قسمت15 ام ک گویا 18 قسمته!
درحال حاضرم میخوام لاکی رومنس رو ببینم ک بشدتا طنز و باحاله!
البته ک فعلا فازم تو اکسوعه و دارم اجراهاشونو دان میکنم-.-*
بیشرفا خعیلی خوبن:*
سریال جونگ سوک و دونگ یی ؟ این دیگه چه سریالیه ؟
آه خدا لیست خریدام داره طولانی تر میشه .. مگه چند تا سریال حق دیدن دارم ؟ عمرا همرو بابام قبول کنه >_<
من پسران فراتر از گل رو 2 تا دیدم ♡.♡ خدایا این دیگه چه جور سریالیههه داره دیوونم میکنه بس که خوبههههه لعنتی =)))
خیلی استایل سریال رو دوس دارم .. نمیدونم حالا شاید چون قدیمیه یا مثلا چه میدونم نوع فیلمش و کارگردانیش این مدلیه حس میکنم کمتر به سریالای کره ای شباهت داره یعنی یکم نزدیک به سریالای ایرانیه .. احساس من اینه البته شاید شما قبول نداشته باشید ولی نظر من اینه واس همین فک میکنم ایرانیها تو این سالها بیشتر به این سریال علاقه نشون دادن .. به هرحال عالیه ! عاشق F4 و جاندی ام !
سلام ،  من خونو دیدم 6 قسمت مونده ت شه ..  
تا اینجا میتونم بگم که سریال بی نظیری هست بدون هیچ نقصی ..  
به تخیلی بودنش خیلی توجه شده و اصولا هم باید بشه دیگه ..  چون سریال خون آشامی هست !  قدم به قدم جلو رفتنش خیلی منو جذب کرد .. ینی پارک جی سنگ " خون اشامه"  اولش با دختره زیاد رابطش خوب نبود و الان بهتر شده ..  تو قسمت های بعدی بهترم میشه ..  
خوب این عالیه  ب نظرم ! 
همین دیگه ،  بعدش میخام مدرسه 2015 رو شروع کنم ! خداکنه قسمت اول جذبش شم ^^
من تقریبا نصف پسران برتر از گل رو دیدم . (12 قسمت)
تا به اینجا که خیلی قشنگ بود ، ولی گاهی اوقات حوصله سر بر میشد که فکر کنم بدونم دلیلش چیه .
قبلا هم نمیدونم کی توی همین تاپیک بهم گفته بود یا خارج از فلش ، ولی گفته بودن که اگه فیلم کره ای دیده باشی یه کم تکراری میشه و درست هم میگفتن اتفاقای داستان برام تکراریه برای همین به اندازه ی کسایی که اولین سریالشون پسران بود لذت نمیبرم .
به هرحال امیدوارم این حس یکم بهتر شه برام . فقط اینو میدونم که با وجود اینکه جاندی گاهی واقعا در حق گوچونپیو نامردی میکنه ولی خیلی دوسش دارم .
اف4 هم که زندگین دیگه ! خصوصا لیدرشون =)) ♡
من نمیدونستم ولی سی دی هام پشت صحنه ها و مصاحبه های بازیگرا رو هم داره . مثلا میدونستید همه ی اعضای اف4 بلدن پیانو بزنن ؟ هیون جونگ مثلا میتونه گیتار و ویلون هم بزنه ولی مینهو فقط پیانو بلده . به علاوه نحوه ی انتخابشون اینجور بوده که برای مینهو بهش پییشنهاد میدن و تست میگیرن بعد مینهو طبق کمیکها موهاشو فر میکنه برای تست و اونام بخاطر تیپش قبولش میکنن ^^
هیون که خیلی باحالتره روحشم خبر نداشته که نقش جیهو رو بهش میدن طفلک وسط کنسرت ژاپنش بوده :|
(15-06-2016، 15:59)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من تقریبا نصف پسران برتر از گل رو دیدم . (12 قسمت)
تا به اینجا که خیلی قشنگ بود ، ولی گاهی اوقات حوصله سر بر میشد که فکر کنم بدونم دلیلش چیه .
قبلا هم نمیدونم کی توی همین تاپیک بهم گفته بود یا خارج از فلش ، ولی گفته بودن که اگه فیلم کره ای دیده باشی یه کم تکراری میشه و درست هم میگفتن اتفاقای داستان برام تکراریه برای همین به اندازه ی کسایی که اولین سریالشون پسران بود لذت نمیبرم .
به هرحال امیدوارم این حس یکم بهتر شه برام . فقط اینو میدونم که با وجود اینکه جاندی گاهی واقعا در حق گوچونپیو نامردی میکنه ولی خیلی دوسش دارم .
اف4 هم که زندگین دیگه ! خصوصا لیدرشون =)) ♡
من نمیدونستم ولی سی دی هام پشت صحنه ها و مصاحبه های بازیگرا رو هم داره . مثلا میدونستید همه ی اعضای اف4 بلدن پیانو بزنن ؟ هیون جونگ مثلا میتونه گیتار و ویلون هم بزنه ولی مینهو فقط پیانو بلده . به علاوه نحوه ی انتخابشون اینجور بوده که برای مینهو بهش پییشنهاد میدن و تست میگیرن بعد مینهو طبق کمیکها موهاشو فر میکنه برای تست و اونام بخاطر تیپش قبولش میکنن ^^
هیون که خیلی باحالتره روحشم خبر نداشته که نقش جیهو رو بهش میدن طفلک وسط کنسرت ژاپنش بوده :|

شادی بهت پیشنهاد میکنم کامل ببینی ..

این فیلم جزو یکی از بهترین فیلم هاست ..

که توش هم مطرح ترین بازیگرا بازی کردن . از جمله لی مین هو (گو جون پیو ) _ کیم هیون جونگ ( رهبر دابل اس
نقش جی هو ) _ کوئه سان (جاندی )

درسته فیلم قدیمیه ولی یکی از بهترین فیلمای کرست که زمان پخشش 30 درصد کره تماشا کردن .. ( ساخته
2009 ) 

آره درسته تمام اعضای اف 4 پیانو بلدن .. بخصوص جی هو که هم ویالون - گیتار - پیانو هم بلده .

البته تو فیلم بخشایی که ویالون میزنه الکیه .. ولی تو قسمت 13 جی هو و جاندی واقعی پیانو میزنن ..

تو قسمت 15 هم جاندی واقعی و بدون آهنگ گذاشتن روی فیلم میزنه و میخونه ..

ولی شادی یه چیزی .. نزدیکای قسمت 12 به بعد کسل کننده میشه درواقع کسل کننده نه تلخ میشه ..

برای همین صبر کن تا قسمت 15 برسه !

منم به جمع بحث کنندگان میپیوندم .-.

نقل قول: یه فیلم کره ای باحال 2016 به نظرتون چی میتونه باشه؟
نظری ندارید ؟
لی مین هو یه سریال جدید بازی کرده !
بزودی میاد .. من چند تیکشو دیدم قشنگه !
عه آنیتا ! خوش اومدی ..
اره میدونم که بهترین سریاله .. الان به همون جاهاییش که گفتی رسیدم ؛ قسمت سیزده .
یکم حوصله سر بر شده ولی قطعا دوباره جذاب میشه ..
پیانو زدن جاندی و جیهو عالی بود ! لذت بردم .
+ این سریال مینهو اسمش چیه ؟ اگه the legend of the blue see رو میگی که هنوز حتی یه عکسم ازش نیومده ..
فک کنم bounty hunters رو میگی که کمدی / اکشنه . اون سریال نیست ها ! یه فیلمه .
سریال جدید بائه سوزی با کیم و بین هم باید جالب باشه. 
کاور های تکی این سریال هم اومده !! 

اسم سریال  : #عشق بی پروا 
(15-06-2016، 23:13)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سریال جدید بائه سوزی با کیم و بین هم باید جالب باشه. 
کاور های تکی این سریال هم اومده !! 

اسم سریال  : #عشق بی پروا 

تیزر هاشم منتشر شده !
به نظر میاد با یه سریال عاشقانه / کمدی و صد البته اکشن طرفیم ^^
لااقل اون تیزری که من دیدم همه همش داشتن همو میزدن ._.