انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول: 2شو تی وی داده قبلا .. با عنوان سرزمین بادها . دارمش سی دی هاشو !
آهان یادم اومد ! 
اونطـور که یادمه یکش از بقیه ش قشنگ تر بود .. 
نقل قول:  من تازه تابستون قراره فیلمایی مث پسران و وارثان و این دست فیلما که هر ننه قمری دیده رو تازه بیینم :|
چه اشکالی داره ؟!  منم خیلی از فیلمای قدیمی مثه school 2013  که وو بین و جونگ سوک بازی کردن  هنوز ندیدم !! 
__
من انیمیشن شکارچی شهرو ندیدم !  :<
به برنامه های تابستون اضافه شد ._. 
آره یکش از همشون بهتره ..
منم میخوام ببینمش !
راستی کی اینجا remember رو دیده ؟ با بازی پارک مین یانگ .
من چند تا میکس ازش دیدم ، داستانشم یکی از دوستام تعریف کرد . خیلی قشنگه ! ♡
(25-04-2016، 14:57)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: 2شو تی وی داده قبلا .. با عنوان سرزمین بادها . دارمش سی دی هاشو !
آهان یادم اومد ! 
اونطـور که یادمه یکش از بقیه ش قشنگ تر بود .. 

نقل قول:  من تازه تابستون قراره فیلمایی مث پسران و وارثان و این دست فیلما که هر ننه قمری دیده رو تازه بیینم :|
چه اشکالی داره ؟!  منم خیلی از فیلمای قدیمی مثه school 2013  که وو بین و جونگ سوک بازی کردن  هنوز ندیدم !! 
__
من انیمیشن شکارچی شهرو ندیدم !  :<
به برنامه های تابستون اضافه شد ._. 

فک میکنم school2013 مث بقیه فیلما قشنگ نباشه
من دیدم این سریالو..
خیلی فاز نا امیدیو غمو ناراحتو ایناس..
و فقط قسمتای اخر قشنگ میشه..
هرچند از نظر خیلیا ک فیلمای گریه دار می‌پسندن قشنگه..
بستگی ب فاز طرف داره
T.T
D:::
نقد سریال Remember

نام کامل : Remember : War of the son
نام فارسی شناخته شده : به یاد اور ، یاداوری
پخش : 2015-2016
محصول : کره جنوبی
شبکه ی تولید : sbs

داستان : راجع به پسری هست که حافظه ی خیلی متفاوت و قوی ای داره و هر لحظه رو میتونه به یاد داشته باشه اون از حافظش استفاده میکنه تا پدرشو از محکوم شدن به عنوان یه وکیل نجات بده ولی در همین حال ، بیماری ارثیش یعنی " آلزایمر " خودشو نشون میده و آقا پسر گلمون به تدریج همه چیو یادش میره ..

خب اسم این گل پسر سئوجین ووئه با بازی یوسونگهو !
و دختر خانومی که اونم وکالت میخونه و بالاخره دادستان میشه اسمش لی این آه هست با بازی پارک مین یانگ !!

بقیه نقش ها :
پارک سونگ وونگ در نقش پارک دونگ هو
جونگ های سانگ در نقش نام یو کیونگ
نامگونگ مین در نقش نام گیو مان
جون کوانگ ریول در نقش پدر جین وو
هان بو به در نقش اوه جونگ آه

تعداد اپیزودها : 20

خب حالا اصن جریان فیلم چیه ؟
جین وو و پدرش یه خونواده ی خوشبختن با وجود اینکه فقیرن و پدر جین وو مریضه ولی زندگیشونو دوس دارن . پدره الزایمر داره و تویه هتل کار میکنه که رییسش یه اشراف زاده ی فاسده که تو یه مهمونی به دختری ت ج ا و ز میکنه و اونو میکشه و قتلو میندازن گردن پدره جین وو . جین وو میره که تلاش کنه بی گناهی باباشو ثابت کنه که با یه دختره (مین یانگ♡) اشنا میشه که دانش جوی وکالته . دختره کمکش میکنه و اینا یه مدرکی جور میکنن ولی قدرتی ندارن پس پدره محکوم به اعدام میشه . جین وو میبینه همه ی دوروش ضدش شدن و اون یاروئه که قاتله واقعیه همرو خریده به دختره میگه اینجور نمیشه و میره وکالت میخونه و 4 سال میگذره و حالا یه وکیل حرفه ای شده ( باید بگم اجرای حکم اونجا چند سال طول میکشه پس بابای پسره هنوز زنده ست )
دختره هم حالا دادستان شده و جین وو برای اینکه دختره تو خطر نیفته باهاش سرد برخورد میکنه تا نزدیکش نشه و دختره هم ناراحت میشه [ یاده شکارچی شهر افتادم !! ]
دختره میفهمه جین وو میخواد انتقام بگیره و به همین علت کمکش میکنه تا مدارک دیگه ای هم پیدا کنن که نشون دهنده ی فساد اون یاروئه باشه . باید بگم پدر جین وو تو بیمارستان دیگه فوت کرده ..
حالا بعد از مرگ پدرش بیماری جین وو خودشو نشون میده !

به نظرم داستان فیلم خیلی قشنگه .
چیزی که حسابی ازش تعریف شده بازی قشنگ بازیگرا به ویژه مین یانگ بوده .
فدای این دختر بشم حسابی فعال شده !! کاش همیشه ادامه بده .
این سریال 2 ماه از تموم شدنش گذشته ..
و اینکه .. حتما میخوام بخرمش !
خب حرفام تموم شد . راستی مثل که قرار بود همه بحث کنیم و هرکی سریال مد نظر خودشو معرفی کنه تا بقیه بشناسن پس چرا فقط من دارم به حرفامون عمل میکنم ؟؟
اینهمه من نبودم چی دیدید -_- ؟
من ک در انــتظار فصل دو نگهبانم D:
که البته فک نکنم فصل دویی وجود داشته باشه .. /: ترجیح میدم دوباره برم ببینم ! .-.
دوستمم دید .. خوشش اومد ^-^
+ مرسی از شادی برای نقد ریمبر .. خلاصش که خوب بود .. باید دانلود کنم ببینم چیه موضوعش ._. Heart

نقل قول: اینهمه من نبودم چی دیدید -_- ؟ 

نفرین بر مدرسه ..
با این وضع امتحانا مگه چیزیم میشه دید ؟ :|
سلام ..
من میخوام چند تا سریال جدید بخرم ، نیاز به مشاوره ی شما دوستان عزیز ( !! ) دارم .
پس لطفا همه نظر بدید ..
خرید سریالهایی مثل : بکش خلاصم کن ، به یاد اور ، 6 اژدهای پرنده و همسایه بغلی اکسو که قطعیه ..
میخوام تاریخی چند تایی بگیرم . بین جادوگر چوسان ، ملکه کی ، دانشمند شبگرد ، کتاب خانواده گو ، شاهزاده ی زیر شیروانی و ملکه سوندوک موندم .. به نظرتون کدوما قشنگ ترن ؟ و اینکه تاریخیه خوب سراغ ندارین ؟
مدرسه ی موریم و نسل خورشید هم دوس دارم بگیرم .. نظر شما چیه ؟ دیگه چه سریالایی به نظرتون بخرم ؟
( بابام کارناممو دیده گفته چون خوب درس خوندی میخوام برات جاییزه بخرم اول گفت ساعت مچی مد روز ._. من گفتم نه فیلم کره ای میخوام ^^ )
خب اندیشه هایتان را بگویید آجوماها D:
بهتون برنخوره آجوما خطابتون کردما !! خب اخه همه از من بزرگترید ^^
مگ چن سالته تو :v

ملکه کی توش جی چانگ ووک بازی کرده ندیدم اما شندیم قشنگه ._.
(28-04-2016، 14:42)Tɪɢʜᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگ چن سالته تو :v

ملکه کی توش جی چانگ ووک بازی کرده ندیدم اما شندیم قشنگه ._.
15 .
خب خودمم میدونستم اینو که ! D:
اوکی مرسی ..
بکشم و خلاصم کن و همسایه ی بغلی اکسو خوبن
نسل خورشیدم هفته بعد میخوام ببینم هنوز نمیتونم نظر بدم
She was pretty رو هم حتما تو برنامه هات جا بدهD:
قشنگ تر از خیلی از فیلمای دیگس :|
داستان جدید و جالبی داره(:
در اولین فرصت خلاصشو میزارم(: