انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هههههههه بدون فرید و اهورا و رزی اینا نمدونم چرا گ.ا به من خوش نمگذره
سلام داداشای گلم (:
(29-07-2015، 12:36)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هههههههه بدون فرید و اهورا و رزی اینا نمدونم چرا گ.ا به من خوش نمگذره

اره اونام باس باشن
(29-07-2015، 12:35)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی ممنون...خیلی دوسش داشتم

داداش دیگع هم داری؟
اومدم نت ک حالم خوب بشه
ببخشیداگه ناراحتتون کردم
(29-07-2015، 12:36)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 12:34)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 12:26)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خابم میاد ولی خابم نمیاد

درکت میکنم اصن بدموقعیتیه

ارع لامصب
فقط واس نت
=)

نگو اشکم در میاد
دلم واس یع نفر بد جور تنگع
بی خاب شدم از دستش
لعنتی
(29-07-2015، 12:38)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 12:35)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی ممنون...خیلی دوسش داشتم

داداش دیگع هم داری؟

ن ی داداش بودیمو ی خواهر حالا من موندم تک و تنها
فرید همیشه انقد دیر میاد؟
(29-07-2015، 12:38)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اومدم نت ک حالم خوب بشه
ببخشیداگه ناراحتتون کردم

ن عزیزم
.-.
این حرفارو نزن دیگع