انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-07-2015، 22:21)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم همین دیروز یه دونه اشتباهی زدم :|

تو کجا ؟ ._.

بستگی داره تو کجا باشه یه انجمن پُر بازدید یا کم بازدید !

من کلا تو نصف انجمنایی که کم بازدید هست مدیر بودم حتی یه بارم مدیر کل شده بودم =|

همیشه آرززوم بود اینجا مدیر بشم مدیریت تو اینجا با ارزش تر از هر انجمن دیگه ای بود ! (:
ادغام کردن کلا چیز مزخرف و سختیه -_-
یادم نمیاد کجا ارشد بودم ^_^ باورت میشه ؟ :d
انجمنش کم بازدید بود فک کنم الان دیگه از بین رفته باشه خخخخخخ .. ! (:
یکی از دوستام مدیر کلش بود منو همینجوری ارشد کرد ! خیلی حال میدادا .. ! هرکاری میتونستی بکنی ! یعنی هر کاری !!!!
چیزی نمونده بود ادمین هم بشم و خودم مدیرارو انتخاب کنم که پشیمون شدم و فراموشش کردم چون فلش بهتره :|
مدیر شدن تو فلش افتخار بزرگیه :|
بچه ها من شکل نمیزارم فک نکنید جدیم با گوشی اومدم شکلک سخته:|
راستی راستی عقد کردن؟
(29-07-2015، 22:22)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 22:18)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 22:17)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=2122
تو فلش اشنا شدن بعد عقد کردن ! 

باکی؟0_0

با بی افش ی مدت تو لیست دوستاش بود ..
ملت چ شانسی دارن ..
اونوخت جی اف من ! هی ..
+
شادی منم از این گندا زدم دعا میکردم صابر نبینه و اخرشم متوجه نشد:|
ماهرخو نمیشناسم .. ولی خب معلوم بود با محمده .. تو لیست هم بودن و نوشته عقد کردن منم ادم باهوشیم
دادا ناراحت نباش درس میشه
بچه هـا .. !

اونـایی که مدیرن یا نویسنده ..

نویسنده شدین چه حسی گرفتین ؟ (=

یعنی جنگولک بازی ــآی نویسندگی ُ هیچ وقت آدم یادش نمیره ولی بعدش که مدیر میشین یه ذره خوشحال میشین .. ! یعنی نصف نویسندگی ..

من مثلا نویسنده شدم 1 ماه یا 2 ، 3 هفته فقد درحال بالا پریدن بودم :|

ولی مدیر شدم 3 ساعت ! (:

گرفتین /: ؟
(29-07-2015، 22:24)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 22:21)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم همین دیروز یه دونه اشتباهی زدم :|

تو کجا ؟ ._.

بستگی داره تو کجا باشه یه انجمن پُر بازدید یا کم بازدید !

من کلا تو نصف انجمنایی که کم بازدید هست مدیر بودم حتی یه بارم مدیر کل شده بودم =|

همیشه آرززوم بود اینجا مدیر بشم مدیریت تو اینجا با ارزش تر از هر انجمن دیگه ای بود ! (:
ادغام کردن کلا چیز مزخرف و سختیه -_-
یادم نمیاد کجا ارشد بودم ^_^ باورت میشه ؟ :d
انجمنش کم بازدید بود فک کنم الان دیگه از بین رفته باشه خخخخخخ .. ! (:
یکی از دوستام مدیر کلش بود منو همینجوری ارشد کرد ! خیلی حال میدادا .. ! هرکاری میتونستی بکنی ! یعنی هر کاری !!!!
چیزی نمونده بود ادمین هم بشم و خودم مدیرارو انتخاب کنم که پشیمون شدم و فراموشش کردم چون فلش بهتره :|
مدیر شدن تو فلش افتخار بزرگیه :|

لینک ی تا انجمن بدم ک توش مدیر ارشدم؟:/
(29-07-2015، 22:22)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شادی منم از این گندا زدم دعا میکردم صابر نبینه و اخرشم متوجه نشد:|
ماهرخو نمیشناسم .. ولی خب معلوم بود با محمده .. تو لیست هم بودن و نوشته عقد کردن منم ادم باهوشیم
ماهرخ همین دختره ست که لینک پروفشو الان گذاشتی :v
البته بهش سپیده هم میگفتن .. من اخر نفهمیدم اسمش سپیده بود یا ماهرخ :|
ولی از اونجایی که محمد رو از لیستش حذف کرده یکم نگرانم ؛ نکنه بهم زدن ؟ ._.
شاید هم از تو اوج بودن خسته شده بود میخواست یکم توجه ها بهش کم بشه ..
ولی خیلی خوشگل بود ! محمد خیلی خوشتیپ نبود :d
ولی خودش مث فرشته بود ..
کسی محل نمیذاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(29-07-2015، 22:26)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لینک ی تا انجمن بدم ک توش مدیر ارشدم؟:/
تبلیغ ؟ :|
جفتمون بن میشیما !
بده .. اگه خطری نباشه !
(29-07-2015، 22:24)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راستی راستی عقد کردن؟

اره ..
بچه هاشون ازشون میپرسن مامان بابا کجا با هم اشنا شدین؟:|
اونام میگن یکی بود یکی نبود ی انجمنی بود ..
Angel