انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سارا لینک اون موضوعتو میدی ؟
هَچِم ._.

عطسه بود :|

ممنون که فُحش بارونم کردید (:
(28-07-2015، 21:58)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:56)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:53)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:52)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:47)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اونآ نیومدن اخراجشون کردن :V 
25r30 ..
ایمان عمرا اگه احمد بزاره تو حفظ ابرو کنی :v
تآزه نمیدونی چرآ اخرآج شدند که :V

ایمآن در جریآنی میثم جون 8تا آورد ! ؟  Big Grin
چرا؟:v
+
شادی مسایل خصوصی جاش تو گ.ا نیست ..
اونم چنین مسئله ای ..
من خودم ب مرضیه پیشنهاد دادم اگه مایله تو بخش سینما فعالیت کنه ..
درضت نیازی نیست شما مدیریای عزیز برا دیگران تصمیم بگیرید مرضیه جان اگه دلش بخواد میتونه تو ی بخش دیگه فعالیت کنه... اگه هم نه خب تو بخش خودش میمونه ..
اینکارا چیه؟
اولین نفر میثم : زیآد به وسایل مدرسه خسآرت میزد خیلیم شلوغ بود 

امیررضآ خیلی دعوا و بحث میکرد اخر سر ازش چآقو گرفتن انداختنش بیرون :V

ایمآن به کسی نگی  Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin 
 چ جو خلافی :v
ژان ژان ..
چ صادقانه هم اعتراف کردن ((=

(28-07-2015، 21:59)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:58)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:56)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تموم کنید بحثو حق با اهوراس جاش اینجا نبود
_____
اهور سیمکارت شکوندی؟

فردا یکی میگیرم ..
اره شکستم..
ولی این جدیده رو ب کسی نمیدم متاسفانه اون قبلیه پدرمو دراورد ..

من چی(.. )
نگا چ مظلومم(.. )
ترجیح میدم فقط تو تلگرام در ارتباط باشیم ..
سـوپــر استــار ._.!

سلــآم ^___^
مُروا حال ندارم پخو بخونم ._.

بله؟ 
(28-07-2015، 22:01)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:58)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:56)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:53)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:52)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
25r30 ..
ایمان عمرا اگه احمد بزاره تو حفظ ابرو کنی :v
تآزه نمیدونی چرآ اخرآج شدند که :V

ایمآن در جریآنی میثم جون 8تا آورد ! ؟  Big Grin
چرا؟:v
+
شادی مسایل خصوصی جاش تو گ.ا نیست ..
اونم چنین مسئله ای ..
من خودم ب مرضیه پیشنهاد دادم اگه مایله تو بخش سینما فعالیت کنه ..
درضت نیازی نیست شما مدیریای عزیز برا دیگران تصمیم بگیرید مرضیه جان اگه دلش بخواد میتونه تو ی بخش دیگه فعالیت کنه... اگه هم نه خب تو بخش خودش میمونه ..
اینکارا چیه؟
اولین نفر میثم : زیآد به وسایل مدرسه خسآرت میزد خیلیم شلوغ بود 

امیررضآ خیلی دعوا و بحث میکرد اخر سر ازش چآقو گرفتن انداختنش بیرون :V

ایمآن به کسی نگی  Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin 
 چ جو خلافی :v
ژان ژان ..
چ صادقانه هم اعتراف کردن ((=

(28-07-2015، 21:59)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:58)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:56)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تموم کنید بحثو حق با اهوراس جاش اینجا نبود
_____
اهور سیمکارت شکوندی؟

فردا یکی میگیرم ..
اره شکستم..
ولی این جدیده رو ب کسی نمیدم متاسفانه اون قبلیه پدرمو دراورد ..

من چی(.. )
نگا چ مظلومم(.. )
ترجیح میدم فقط تو تلگرام در ارتباط باشیم ..
هع..
اوکیه(:
فعلا..
(28-07-2015، 22:03)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سـوپــر استــار ._.!

سلــآم ^___^

سلام مدینه
(28-07-2015، 22:03)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مُروا حال ندارم پخو بخونم ._.

بله؟ 

بخونش لطفا.-.
(28-07-2015، 22:01)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سارا لینک اون موضوعتو میدی ؟

کدوم

پ.خ ج بده
سلام میشه اون فحشایی که بهت دادنو به منم بدید؟؟خواهش میکنم .-.

_____

بسم الله :|

25r30