انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-07-2015، 17:55)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 17:53)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 17:51)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 17:46)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهورا دنیا ارزش نداره غصه بخوری...!

عشق یک چیز چرته (:  ...!

من هنوز موندم چطور عآشق میشن -_-

البته ببخشیدآ .. !

+ بچه ها o_O

من دیروز فهمیدم آهنگ پیر شدیم ولی بزرگ نَ موزیک ویدئو دآره |:

خیلی حس مزخرفیه (:
+
خسته نباشی   :  |
تجربه نکردم خدآ رو شکر ((:

چیه خُ .. اگه موزیک ویدئویی از نکس وآن نده من نمیفهمم دادنش بیرون |:

سیاه سفیده .. زیاد جالب نی باش حس خوبی نمیگیرم
(29-07-2015، 17:56)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 17:54)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آیداااااااااااااااااااااا :\

جونم ؟ 

جواب سلامو بده ._.*
تا تجربه نکنید .. درک نمیکنید (:
(29-07-2015، 17:56)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چمان خوبی؟
سلام مرسی عزیزم تو خوبی؟
(29-07-2015، 17:56)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ارع دیگه هیچ کدومتون عشقو تجربه نکردید:|
همه تک پرین:/
لابد ما پسرا عاشق عممون میشیم:/
بری اکانتشون ..:|
هیچ چیز جلوی ی جوون و نمیتونه بگیره ک عاشق ش و عشقشو ول کنه..
عشق اصلا بد نیست تجربست
خُ نکردم الکی بگم صد بآر عآشق شُدم -_-
(29-07-2015، 17:57)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مرضیییییییی ._.
(29-07-2015، 17:57)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 17:56)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 17:54)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آیداااااااااااااااااااااا :\

جونم ؟ 

جواب سلامو بده ._.*

حوصله نداشتم :/
سلام._.
ویرایش شد
(29-07-2015، 17:56)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سیاه سفیده .. زیاد جالب نی باش حس خوبی نمیگیرم
دیدم .-.

یه چیز دیگه بگم شآخ درآرین |:

من تآزه فهمیدم نسیم بچه دآره o_o

(29-07-2015، 17:57)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرضی ^_^

چ عجب ._.
(29-07-2015، 17:56)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 17:53)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 17:52)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ آیدا ]

مگه برای اینکه روز . روز خوبی باشه..

همه چی باید نظرتو جلب کنه :|

همینش خوبه که همه چی خوبه..

چی میگی انیشتین؟:}

قرار بود من هاکینگ باشمـ  .. ._.

_

+ من خیلی وقت پیش مدیریتتونو تبریک گفتم نیدیدین .. :|
اون فقط چشش و تکون میده ها:|
[ -> ]
حالا من یکم درازش کردم:|