انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
پوووف اهنگ نرو بدون تو انجا سخته در این حال خوبه
تابستون پارسال تو تاپیک عکس میزاشتم دخترا تو گ.ا جیغ میزدم میگفتن اهورا عکس گذاشته :vvv
چ دورانی بود پیر شدم :ngh:
(28-07-2015، 20:13)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 20:11)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی شده ؟ ._.
:|

یکی از دوستام فوت کرده ..

چی می شه ی روز من
بمیرم بعد همه بگین حیف دختر خوبی بود

حیف شد مرد

ای دروود بر روزی ک بمیرم

(28-07-2015، 20:27)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پوووف اهنگ نرو بدون تو انجا سخته در این حال خوبه

کار سیجل من تو این اهنگ حرف نداره
نرو یبدون تو بد میگذره نرو

نرو اینجا سخته

عاشق این شعرممممممم
(28-07-2015، 20:23)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 20:17)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون ..
شادی شون ..*
17 سال خیلی کمه واسه زندگی ..
آخی عزیزم  p336 
عیب نداره اون رفته پیش خدا .. این دنیا ارزش زندگی نداره :|
خیلی دلم میخواد خدا بیاد بهم بگه از دست این ادما و این دنیا خسته شدی ؟ بیا بریم پیش خودم ..  cry2 
پریای من  Heart

دارم میمیرم .. : (((

نامرد زد ورفت .. اگه میموند شاید زنده میموند ..

اهورا مبارکه ثابت شدی ..
چه زود ساعت شد 10 :|
یادم رفت شام بخورم :دی
من برم شام بعدا میام ..
بای  Angel
(28-07-2015، 20:30)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 20:23)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 20:17)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون ..
شادی شون ..*
آخی عزیزم  p336 
خیلی دلم میخواد خدا بیاد بهم بگه از دست این ادما و این دنیا خسته شدی ؟ بیا بریم پیش خودم ..  cry2 
پریای من  Heart

اهورا مبارکه ثابت شدی ..
پریا تو اوج ناراحتیشم مهریونه ..
ی سریا خیل کولی بازی درمیارن ..
مرسی (:
این روزا چ گفتگو شلوغه.. ._.
(28-07-2015، 20:30)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ممنون ..
شادی شون ..*
آخی عزیزم  p336 
پریای من  Heart

اهورا مبارکه ثابت شدی ..
خدا نمیگذره ازش مطمئن باش ..
100 % سره خود 10*سِـشَـم این بلا میاد حالا ببین ..
میدونین کیه ؟ ردی نمونده ازش ؟ :|
ی چی بگنم مسخلم نمی کنین

میدونین چرا می گم تو خود کشی هم شانس ندارم

پدو سال پیش گرفغتم ده تا استا مینوفن خوردم وصیت نامه نوشتم گریه کردم

کپه مکر گمو گذاشتم

صبح پاشدم

هیچیم نشده بو.د-_____________-

نخندین

مرگ
من برم یکم فک کنم.-. -ـــــــــــــــــــــ-
ااااااااااااااااااااااه