انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-07-2015، 13:35)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:33)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بـه یکـی قول دادم اگـه نویسنـده شدم از خودم عکس بزارم :>

همه دَر میرن ۷:

قرار بود در برن با عکس تو در میرفتن نه من :7
بـر عکس .. جمعیت فلش به خاطـر عکس من سه برابر میشن:>
(29-07-2015، 13:33)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:31)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:27)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:24)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:21)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخوام صد سال سیاه راحت نباشی!!!!!!

آخه من ب تو بگم رونالدو؟

اخه تو جونت میخاره برا دعوا؟؟؟ اخه چته تو پسر من الان اگه بزنم دهنتو سرویس کنم بازم تقصیر خودته چون خودت شروع کردی

درست صحبت کنین‎:|‎
وگرنه میگم اخطار بدن بهتون‎:|‎

فهمیدیم گردنت کلفته بابا 

ولی تقصیر من نی اوکی؟؟؟؟

اجازه هس تو پ.خ دعوا کنیم؟؟

جواب الزامی

بفرما!!!!!!!

خودش دنبال دعواس دیه.من چی کار کنم؟
من با یه بچه دوازده ساله حرفی ندارم
(29-07-2015، 13:36)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:35)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:33)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

همه دَر میرن ۷:

اره اره ۷:
سه بار .-.!
(29-07-2015، 13:37)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:33)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:31)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:27)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:24)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخه تو جونت میخاره برا دعوا؟؟؟ اخه چته تو پسر من الان اگه بزنم دهنتو سرویس کنم بازم تقصیر خودته چون خودت شروع کردی

درست صحبت کنین‎:|‎
وگرنه میگم اخطار بدن بهتون‎:|‎

فهمیدیم گردنت کلفته بابا 

ولی تقصیر من نی اوکی؟؟؟؟

اجازه هس تو پ.خ دعوا کنیم؟؟

جواب الزامی

بفرما!!!!!!!

خودش دنبال دعواس دیه.من چی کار کنم؟
من با یه بچه دوازده ساله حرفی ندارم

چیه بابا بزرگ؟
(29-07-2015، 13:37)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:36)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

همه دَر میرن ۷:

اره اره ۷:
سه بار .-.!
احمــق|:
_
میگم اولــآ لــآ
برم قربون اون پاها :>>
بابابزرگ باشم بهتره تا یه بچه ژیگول و دنیا ندیدع باشم
(29-07-2015، 13:39)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:37)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

همه دَر میرن ۷:

اره اره ۷:
سه بار .-.!
احمــق|:
_
میگم اولــآ لــآ

کدوم پاها‎:|‎؟
دعوا ---> پ.خ -_-
اخطار بدم -_-

قرآر بود به یکی تو گ.آ هآی خیلی قبل اخطآر بدم بچه هآ اصرآر کردن ندادم بش :>
(29-07-2015، 13:40)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:39)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
همه دَر میرن ۷:

اره اره ۷:
سه بار .-.!
احمــق|:
_
میگم اولــآ لــآ

کدوم پاها‎:|‎؟

رکس^__________^