انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-07-2015، 16:43)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ نظرسنجی زیبایی ._.
فک کنم فقط خود صابر بیشتر از 21 هس :v

آهو ^_^

(28-07-2015، 16:43)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خستمه -_-

چ مهم ._ . ..
(28-07-2015، 16:43)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: روباه :|

اصن موجود دوست داشتنی نی :/
چی گفتی؟ Huh
توهیین؟ Angry
می خوای یک کاری کنم کلا نتونی بری تو نام کاربریت؟ kaffe2

باید به نظرات همدیگه احترام بزاریم (:

اینطور نی ؟:|

خب من از روباه خوشم نمیاد :/
(28-07-2015، 16:44)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط یازده تا ارسال داشتم اینجا :|

شدم وراج ترین -_-

تو وراجی؟

من چی ام پس؟  Big Grin

اهورا چیه پس؟  Tongue
خدایا .. cry girl
اهورا :|
(28-07-2015، 16:44)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(28-07-2015، 16:44)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:43)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چی گفتی؟ Huh
توهیین؟ Angry
مرگ بر ضد ولایت فقیه Angry  ._.
منافق  Angry  با اونایی خسو خاشاک؟
من با خودمم کمنیست Angry کومونیست ؟ کمونیست :| کومنیست ؟ ._.

نقل قول: منم خبری نی ^____^

80 ._. 

تو ؟؟ :||
(28-07-2015، 16:45)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

چی گفتی؟ Huh
توهیین؟ Angry

باید به نظرات همدیگه احترام بزاریم (:

اینطور نی ؟:|

خب من از روباه خوشم نمیاد :/

نه Angry
روباه مقدسه!
من تعصب دارم!  Angry
محروم kaffe2
(28-07-2015، 16:44)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:43)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ نظرسنجی زیبایی ._.
فک کنم فقط خود صابر بیشتر از 21 هس :v

این آواتارو یکی از همین دخترا به من نشون داده بود! گفته بودش دوستش داره!!!

اره هع! ولی دقت کردی همیشه 15 ساله ها بیشتر بودن؟

یکی از این دخترا = ندا :||||
اره کلا تو انجمنای غیر حرفه ای بچه ها سنشون کمه ..
(28-07-2015، 16:44)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط یازده تا ارسال داشتم اینجا :|

شدم وراج ترین -_-

برگشتی ._. ؟

(28-07-2015، 16:45)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:42)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:40)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
روباه :|

(28-07-2015، 16:40)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:38)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ملیکا گوسپند ^_^

آیدا اسپند ^_^ 

:|

اسپند ؟ :||||||

نکنه خودت خیلی دوست داشتنی ای -_-

آره گفتم هم قافیه شه ._. اسپند ^__^

گند زدی به شعر :|

به این خوبی . _ . خیلی دلت بخواد ._ .
(28-07-2015، 16:44)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این احمدرضا 18 سالش نی !! :/

پس چنده؟