انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-07-2015، 19:02)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 19:00)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:58)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:57)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:53)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ماشـالله همـه شکست عشقی خوردن ._.!

میخوای بیا تورو هَم شکست عشقی بِدَم ۷:

عاشق تو نمیتونم بشـم که بخوای شکستـم بدی .-.
قبلا که شده بودی...!۷:

غلط نکن -_-

خودتم میدونی که عاشقم بودی.-.!
وَلی من گفتم نه ۷: چون با فروم بودم ._.!
(29-07-2015، 19:04)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 19:01)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دست پیش میگیرین پس نیفتین؟:/\
میگین عقده ای خودتون لو نرین؟:/\
موفق باشین اینده روشنی در شما میبینم:/\
حسادت اصد دیگر بعضی گاهی میکنند(:
خدافظ

همه اینقد بیکار نیستن بشینن حسودی تو رو بکنن !

هیشکیم نه ، تو ((:

چیزی نداریم لو بره .. مگر اینکه ما رو قاطی خودتون کنین (:

تا الانشم انصراف ندادم ب خاطر ی نفر بوده ..

گفتم در جریان این مسائل باشی تا زیاد جو نگیرتت با ی رنگ

ب سلامت .

احسنت ای بانوی ایران زمین  :499:
cry2  ...
من بچه بودم

مث شما بچه پولدارا لاک پشت یا ازین پیشی ملوسا نداشتم

یه قورباغۀ بی پدر و مادر تو کوچه پیدا کرده بودم

و براش هم پدری کردم هم مادری…

خدابیامرزتش

اسمش جسی بود Big Grin
(29-07-2015، 19:05)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مـن عاشق تو نشدم .. کمتر برا خودت نوشابه باز کن..زیاد جو گیر شدی |:
عشق بچـه بازی نیـس |:
(29-07-2015، 19:06)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
cry2  ...

انقد گریه نکن یه نگاه به سنتم کن :|

زد بآزی عشق اصد -_-
(29-07-2015، 19:07)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 19:05)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عشق بچـه بازی نیـس |:
اِنقدر انکار نَکُن‎:|‎
حالا اصلا مهم نیست ...!
جدی نگیر من شوخی کردم ناراحت نشی ‎:|‎؟
واسه یه مدیر و نویسنده شدن با هم کل میندازید (:
هنو بچه اید  ((((:

آیدا ننه بزرگ :|
(29-07-2015، 19:09)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 19:07)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

عشق بچـه بازی نیـس |:
اِنقدر انکار نَکُن‎:|‎
حالا اصلا مهم نیست ...!
جدی نگیر من شوخی کردم ناراحت نشی ‎:|‎؟

قلب من گاراژ نیست|:

احمــق|:
(29-07-2015، 19:08)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 19:06)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
cry2  ...

انقد گریه نکن یه نگاه به سنتم کن :|

بآزی عشق اصد -_-
خدارو شکر...!
زد بازیو خز کردین ولی هنوز خلسه خَز نشده‎=)‎
اهتگاشو گوش نمیکنا‎:|‎ به کسیم نمیگی گوش کنه‎:|‎