انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-07-2015، 21:25)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برا من تا حالا نشده !
جدی؟ چ خوب :|
برا من یه بار شد :| 

(28-07-2015، 21:26)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کچل شین

هیشکی نظر نداد

مهم نیس
اااااااااااااااااااا

فقط اگه رفتین و نظر ندادین ایشاالله
...............................

عکس های نـاب دارم :| 

حتـی بـه مـُـروا هم نشون ندادم :| 

میخـوای ؟ 
نقل قول:
تو چرا انقدر زود بزرگ شدی آخه فرید رومل ؟ 
یک روزی هم شاید منو با همسر گرامی و دخترام دیدی!
(28-07-2015، 21:27)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:26)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:22)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جییغ این صابر کیهO___o?
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Untitled_d2a90.png
مروا به نظرت صابره این واقعا ؟ :|
احمقید؟

(28-07-2015، 21:25)Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پاشید برید خونه هاتون -_-

شما؟
بزرگتر گفتگوام :/
با یکی دعوام شُده کم آوردم >_<

کمکککک

پسرا کمک ._.
ی بار بچه ها صابرو اورده بودن تو گپ تلگرام ..
من ک شک دارم ولی عرفان میگفت خودشه :|
تو تلگرامم عکس اواتار فلشش بود ..
میشه؟
(28-07-2015، 21:28)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:27)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:26)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:22)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جییغ این صابر کیهO___o?
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه ولی میتونه باشه:Vv
ببخشین

ولی خاک تو سر دو تا تون

اخه صابر اسمشو اینجوری میننویسه
خخ الان ویرایش میکنم
+
مگه تو اصن اون عکسس قبلیارم دادی
همچین میگه به من نشون نداده که:Vv
(28-07-2015، 21:27)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه ولی میتونه باشه:Vv

امکان نداره بابا  Angel 
من صابرو میشناسم ..
صابرو چه به این کارا  Big Grin 
اگه میخوای ازش بپرس .. اونوخت یک هفته محرومیت در انتظارته ! ( شوخی  Wink )
خلاک تو سرتون اصلا نمی خوائ نظر بدین

و.اقعا

ینی تو دنیا فقط ی نفر اسمش صابره

نیس بابا این بنده خدا ی کی دیگس

-____________________________-
(28-07-2015، 21:28)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شهرستانیا ترسو ترن ..
چون انسانیا کلا دیدشون بازه اینجورین ..
چون جامعه شناسی خوندن منظق و فلسفه خوندن کلا نسبت ب بقیه رشته ها فکر روشن تری دارن..
همیشه از اینجور ادما تو ی کلاس هست ..

مـآ که تجربی هستیم داغونیم Big Grin 

احـمد در جریانه .. 20 تـا چیز خُل ِ تغیان گر افتادیم کنار هم .. ب مدیر ُ معاون مدرسه هم رحم نمیکردیم D: 
(28-07-2015، 21:27)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
جییغ این صابر کیهO___o?
احمقید؟

(28-07-2015، 21:25)Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پاشید برید خونه هاتون -_-

شما؟

خخ مممکنه
همش نباس خودشو معلوم کنه که