انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اسمت قشنگه مروا

+خستم خسته
خابم میاد
+یه اهنگ ملایم
(28-07-2015، 20:09)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بله ( .. )

چی شده ؟ ._.
:|
خخخخخخخ
دارم پایتخت میبینم
نقی (:
(28-07-2015، 20:10)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اسمت قشنگه مروا

+خستم خسته
خابم میاد
+یه اهنگ ملایم

تشکر*ــــ^
پکیدم crying
(28-07-2015، 20:11)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 20:09)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چی شده ؟ ._.

یکی از دوستام فوت کرده ..
حـالم بـد بود ولی این دُختر همش منو میخندونه :| 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دسـت دستی عکسم پـخش شُد رفتم :| 

دو روز دیگه تو گوگل سرچ کنید آواتار پسره خوشگل .-. عکس من میـاد \: 
چرا مروا؟
(28-07-2015، 20:13)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعا ؟  Angel 
خدا رحمتش کنه ..
برای همینه ناراحتی و لحن حرف زدنت بی حسه پری پون ؟ :|
تا حرف زدی فهمیدم یه چی شده .. پریای من همیشه شنگوله ..  p336 Heart
من رفتم پسر خالم اومد دنبالم بریم ددر دودور
بای عشقولیا
(28-07-2015، 20:15)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 20:13)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعا ؟  Angel 
خدا رحمتش کنه ..
برای همینه ناراحتی و لحن حرف زدنت بی حسه پری پون ؟ :|
تا حرف زدی فهمیدم یه چی شده .. پریای من همیشه شنگوله ..  p336 Heart

ممنون ..
شادی شون ..*
17 سال خیلی کمه واسه زندگی ..