انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-07-2015، 20:36)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من میتونم اخطار دیگرانُ ببینم ..

ولی نمیتونم واسه خودمو ببینم :|

من تاحالا چند تا اخطار داشتم ؟ .. :|

مطمنم نصف اسپم هآی انجمن ماله توعه :|
مرگــ ُ فلان ُ ولش کنین ._. 

عـاقـا من هر وقت یاد این دختره میافتم دل درد میگیرم از خنده 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
D:
(28-07-2015، 20:39)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 20:36)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

2تا اسپم.. :|

اسپمر بودی..؟!:|||

اره :| سر دسته اسپمرآ بود :|
(28-07-2015، 20:36)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 20:32)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی چی بگنم مسخلم نمی کنین

میدونین چرا می گم تو خود کشی هم شانس ندارم

پدو سال پیش گرفغتم ده تا استا مینوفن خوردم وصیت نامه نوشتم گریه کردم

کپه مکر گمو گذاشتم

صبح پاشدم

هیچیم نشده بو.د-_____________-

نخندین

مرگ

من پـارسال 4 تا استامینوفن [ کُدئین 300 ] خـوردم :| 

یادمـه .. انگار عرق خورده بودم .. پدرم صدام کرد برم تو اتاقم بخوابم رفتم تو در :| 

چطو 10 خوردی نمردی |: ؟ 
کار خدا رو میبینی

هیچی نسشد

مثلا قرصو ک خوردم فقبلش واسه صد نفر اس زدم ک بای واس همیشه

ب امید اینک فردا مدرس نمیرم

تازه صبحشم رفتم مدرسه

کلیم از دوستام کتک خوردم

گویا بعدش کلی اس دادن ک صبا مرگ
و...................

ک من ج نداده بودم

طفلیا نگران شده بودن

الا من دو تا استا مینو فن بخورم مث فیل

س شبا نه روز می خوابم

تازه فک کن

تو اتاقم ابم نبود

ده تا رو بدون اب خوردم

ک الا نم

تا قرص میبینم
حالم بد میشه
سـلامـ ^.^
(28-07-2015، 20:39)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

من تازه وارد بودم ..  :ngh:
(28-07-2015، 20:39)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

مطمنم نصف اسپم هآی انجمن ماله توعه :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون وقت تا مآ یه اسپم میدیم جـو گیر میشه :| 
(28-07-2015، 20:40)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

اره :| سر دسته اسپمرآ بود :|
معلومه تا اخطار هر دو اسپم.. :v
ایمان طرف فک کرده تو جاستین بیبری برو خودکشی کن ناموسا :v
(28-07-2015، 20:42)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سـلامـ ^.^

گوگول .. ._.