انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-07-2015، 18:56)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:54)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:53)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ماشـالله همـه شکست عشقی خوردن ._.!

من اضاف نکن ب جمعشون -_-

-فاطـی :>
_
اللهم صل علی محمد و ال محمد |:
^_^

(29-07-2015، 18:57)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:53)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

میخوای بیا تورو هَم شکست عشقی بِدَم ۷:
یه بآر به یک گفتم من میخوام شکست عشقی بخورم ولی عآشق نمیشم لامصب :|

گفت تو بشین گـ*ـتو بخور شکست عشقی لآزم ندآری -_-
. ﻛﺎﺵ ﺁﺑﻢ ﺩﻳﺮ ﺗﺮ ﺑﻴﺎﺩ !

ﺗﺎ بدنمو ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺑﻤﺎﻟﻲ ..!

.
ﺁﻩ ﺑﻴﺸﺘﺮ !...
.

آآآآآآآآآآخ!...
.
.
بمال جوووووون بمال ....

ﺧﺎﻃﺮﺍﺕ ﻳﻪ ﻟﻴﻤﻮ ﺗﺮﺵ :|

نیشتو ببند منحرف
منو پستای بی ادبی؟!؟

بوي گلِِ سوسنو ياسمن ايد ((:

???
(29-07-2015، 19:00)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:58)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:57)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:53)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

میخوای بیا تورو هَم شکست عشقی بِدَم ۷:

عاشق تو نمیتونم بشـم که بخوای شکستـم بدی .-.
قبلا که شده بودی...!۷:

غلط نکن -_-
(29-07-2015، 19:01)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:59)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:59)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه امیر اینجوری بچه نیس من خودم دیدم بچه بآ مرامیه ! :|||||

مگه نه امیر ؟  290

حس کردم تیکه انداختی._.
60درصد مبارک^_^
نمیخوام دوباره مقآمو بگیرم پشیمون شدم  kaffe2

چی مینوشی._.
(29-07-2015، 18:59)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:57)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:56)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:54)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

من اضاف نکن ب جمعشون -_-

-فاطـی :>
_
اللهم صل علی محمد و ال محمد |:

و عجل فرجهم.-.

یا علی یا حسین :|

یا ابوالفضل.-.
در کل من مشکلی برام پیش اومد میام از شما کمک میگیرم :|
مشاورین فلشخور :>
(29-07-2015، 19:01)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دست پیش میگیرین پس نیفتین؟:/\
میگین عقده ای خودتون لو نرین؟:/\
موفق باشین اینده روشنی در شما میبینم:/\
حسادت اصد دیگر بعضی گاهی میکنند(:
خدافظ

rding   ng2   290   4

خدا به همرات ای دوست :|
(29-07-2015، 19:01)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:59)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:58)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:57)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:56)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مدینه آواتارتُ وردار هر بار که میبینمش یه سکته میزنم :V

نمیشــــه :>

عکساشُ سیو کردم :VVV

بپـا عاشق نشـی |:

دیگه دیره دیگه دیره دیگه دیره *-*

عاقااا من عاشق شدم :|
این رِل فور اِوِر آواتار مدینه :|

دو ایت اگین |:
(29-07-2015، 19:01)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دست پیش میگیرین پس نیفتین؟:/\
میگین عقده ای خودتون لو نرین؟:/\
موفق باشین اینده روشنی در شما میبینم:/\
حسادت اصد دیگر بعضی گاهی میکنند(:
خدافظ

همه اینقد بیکار نیستن بشینن حسودی تو رو بکنن !

هیشکیم نه ، تو ((:

چیزی نداریم لو بره .. مگر اینکه ما رو قاطی خودتون کنین (:

تا الانشم انصراف ندادم ب خاطر ی نفر بوده ..

گفتم در جریان این مسائل باشی تا زیاد جو نگیرتت با ی رنگ

ب سلامت .
کجـایین ببینین زنـم داره شوهر میکنه cry girl