انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خوبه این یکی رُو فهمیدم :| D:

باو ول کنین این بحثارو :|

حداقل از 100 درصد کاربرا 50 درصدشون از اینجور حرفا شنیدن .. به شخصه خودم ! kaffe2

حالا مثل بچهی خوب بگید نظرتون چیه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این موضوع با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این موضوع ادغام بشـه ؟

اگه تاریختشون ُ اشتبـاه نگفته باشم ..
ی انجمنی رفتم خیلی جالب بود ناپیک میتینگ داشت ..
کاش کاربرای مام اونقدی تعدادشون زیاد بود ک از این تاپیکا میزدیم((:
(29-07-2015، 22:08)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حداقل از 100 درصد کاربرا 50 درصدشون از اینجور حرفا شنیدن .. به شخصه خودم !  kaffe2

حالا مثل بچهی خوب بگید نظرتون چیه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این موضوع با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این موضوع ادغام بشـه ؟

موافقم :|
ادغام .. یادش بخیر  fishing ادغام چه جوری بود راستی ؟ ._.
چن وخته مدیر نیستم یادم رفته ! :d
(29-07-2015، 22:08)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حداقل از 100 درصد کاربرا 50 درصدشون از اینجور حرفا شنیدن .. به شخصه خودم !  kaffe2

این موضوع ادغام بشـه ؟

ادغام کن ..
من سر این ادغام کلی گیج زدم! 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 183
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b]×بنفشـــه ×
[/b] دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
◈ مـُدیـر اَنـجُمَن خَـبـر و حوآدثـ ◈ 
گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 183گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 183گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 183گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 183گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 183
موضوع‌ها: 846
سپاس ها 16694
سپاس شده 31608 بار در 10789 ارسال

حالت من: هیچ کدام
(29-07-2015، 22:10)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

این موضوع ادغام بشـه ؟

موافقم :|
ادغام .. یادش بخیر  fishing ادغام چه جوری بود راستی ؟ ._.
چن وخته مدیر نیستم یادم رفته ! :d

روی ادغام موضوع کلیک میکنیم ُ بعد لینک اون یکی موضوع رو میزنیم . ادغام میشه !.. :|
(29-07-2015، 22:11)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[b]×بنفشـــه ×
[/b] دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
◈ مـُدیـر اَنـجُمَن خَـبـر و حوآدثـ ◈ 
گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 183گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 183گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 183گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 183گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 183
موضوع‌ها: 846
سپاس ها 16694
سپاس شده 31608 بار در 10789 ارسال

حالت من: هیچ کدام
خیلی دخترونست ..
ی اسم خفن میخوام ._.
مدینه بیا پ.خ‎:|‎
(29-07-2015، 22:06)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من دیگه بیخیال دنیا و این آدماش شدم |:
هر غلط کاری دلشون میخواد بکنن|:
هر گـ*ی هم میخوان بخورن ..!
کسـی هم که بهـم اعتماد نداره بره به جهنـم |:
این طرز فکر با اینکه خشنه ولی خوبه :|
ادم باید از همون اول پر و بالش رو جمع کنه تا سوارش نشن :|
خب دیگه بیخیال این بحث ..

(29-07-2015، 22:07)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هردو اسمتو یادمه (: بیشترlona رو یادم میاد ..
یادمه تو این تاپیکای قبلی بعدی بودی Big Grin مثه الان .. هنوزم هستیم:|
شلوغ و بی فرهنگ Confused بچه بودم .. مرسی خجالت میدی(:
لونا رو بیشتر یادته ؟ هوممم اره سال 2013 اسمم لونا بود ؛ فک کنم 2014 کردمش فروزن ومپایر ..
لونا رو خیلی دوس داشتم و دارم .. اصن تمام شهرته من به اون بود :d
یادمه محمد ( سلطان ) بهم میگفت لونه -_-
اوایل ناراحت میشدم ولی بعد عادت کردم .. محمد رو یادته ؟
میارم پشت خودم بچه باحاله تا اون..:/
سلام