انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-07-2015، 16:59)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:57)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:54)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: پ ن پ .___.
اوه شت ! ._.

وات د هل ._. ؟

(28-07-2015، 16:54)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من موهامو میخوام cry girl

غلط کردم cry girl

آخی  cof

اهورا هی بت گف نکن شببیه غاز میشی ._. 

عکسمو که ببینی کف میکنی بچه  Shy

رزی در جریانه D:

ندیدم که هنو ._.

بده ببینم ._.
(28-07-2015، 16:58)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: واقعا ؟ :|
سعید و بهاره کین راسی ؟
برو تو تیم مدیریت متوجه میشی از نام کاربریشون

ها یادم اومد ._.
من دیگه برم بای ..
خدافس همگی .. فرید و رزی و غزل و همه :|
فرید :|

منو مدیر نمیکنین -_-
سلـام سخر :v ..
(28-07-2015، 17:00)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:55)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونم ناگهانی بود ! من بی خبرترین مدیر انجمنم :|
بی خبری که اره راس میگی ! =|
ولی عجیب ترین مدیر هم هستی .. 
خودت که میدونی من ادم کنجکاویم ؛ همیشه تعجب داشتم چرا سپاسایی که دادی اینقدر زیادن .. رفتم پست های سال 2011 رو خوندم ؛ دیدم تو همشون سپاس تو هم دیده میشه ! حتی گ.آ نسخه های 2011 هم توی اکثر صفحاتش سپاسای تو داد میزنن ! رزی خیلی حوصله داریا :|
برام جالبه ._.
چرا یادم نمیاد ؟ :||

خو این کجاش عجیبه ؟

سپاس ها 19284 سپاسای خودت ک اندازه منه ._.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/f49zfoy513fa3ciqsq91.gif
(28-07-2015، 17:00)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:59)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:57)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:56)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ه8ک بازی):
صابر نمیزاره :ag54:

بازیای رایانه ای ):

تو ک مدیر بازی شدی-_-
از اولش باس بازی رو انتخاب میکردم-_-
نمیتونم بین دوتا عشقم یکیو انتخاب کنم(.. )
بازی؟تاریخ؟-_-
مسله این است-_-

مدیر نقد و معرفی و اخبار بازیا -_- من بازیای رایانه ایو میخوام ! -_-

برو باااااااابا cof

بازی پنجا پنحا قبول؟._.
هک بازی هم خوبه._.
چون نمیتونم عین ادم ی بازی رو ت کنم ب خاطر همون:>
(28-07-2015، 17:01)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:59)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:57)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:54)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: پ ن پ .___.
اوه شت ! ._.

وات د هل ._. ؟

(28-07-2015، 16:54)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

غلط کردم cry girl

آخی  cof

اهورا هی بت گف نکن شببیه غاز میشی ._. 

عکسمو که ببینی کف میکنی بچه  Shy

رزی در جریانه D:

ندیدم که هنو ._.

بده ببینم ._.

میزارم اینستا بعدا ببین فقط تشنج نکنی از خوشگلیم 4fvf
(28-07-2015، 17:00)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:58)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: آخی  گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 17
اسکی -_-

عه O.o 

از کی ._. ؟

من نمیدونستم .__.

از من گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 17
(28-07-2015، 17:01)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:59)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:57)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام.. ._.

سحرررررررررررررر 

سلام ._.

خوبی..؟!

اوهوم ^_^

ولی تو انگار خوب نیستی ._. !
[ -> ]

غلط کردم cry girl

نگفتم؟ ..

+
فک کنم ..
من تنها کسیم ک میدونم چرا از انجمن رفتن!
هه ..