انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول:
بزرگتر گفتگوام :/
به نظر کوچولو میای!  kaffe2
(28-07-2015، 21:31)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:30)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:28)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:27)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:26)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مروا به نظرت صابره این واقعا ؟ :|

نه ولی میتونه باشه:Vv
ببخشین

ولی خاک تو سر دو تا تون

اخه صابر اسمشو اینجوری میننویسه
خخ الان ویرایش میکنم
+
مگه تو اصن اون عکسس قبلیارم دادی
همچین میگه به من نشون نداده که:Vv

صابرو می گم می گم با حوف بزرگ می نویسه خوئش اسمشوئ

این طفلک با حروغ کوچسیک نوشته

یک

دوما منظورت از تیکه دوم حرفت چیعععععععع
جشاید باشه حالا چه گیری دادیناا-.-
عکسارو میگم اومد تو گ.ا گفت عکس دارم گفتم به من بدشون نداد-.-
منحرف نشی یهو خوندمش با نظرت دی:
(28-07-2015، 21:32)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:29)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
تو چرا انقدر زود بزرگ شدی آخه فرید رومل ؟ 
یک روزی هم شاید منو با همسر گرامی و دخترام دیدی!
علاقه ی زیادی به دخترا داری :|  Angel 
بی اجازه ی خواهرت ازدواج میکنی ؟ ملاقه میخوای ؟ >_<

+ خانم saba3 من که نگفتم اون صابره .. اتفاقا منظورم این بود اون اصلا صابر نیس :|
آره! دختر دوستم کلا!
من از کسی اجازه نمیگیرم! حتی دختره!  Tongue  تو کتک می خوای؟  Angry

------------------

میشه بیخیال صابر بشید؟ اون فقط فیس بوک داره تا جایی که من می دونم...
(28-07-2015، 21:32)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: شهرستانیا ترسو ترن ..
چون انسانیا کلا دیدشون بازه اینجورین ..
چون جامعه شناسی خوندن منظق و فلسفه خوندن کلا نسبت ب بقیه رشته ها فکر روشن تری دارن..
همیشه از اینجور ادما تو ی کلاس هست ..
نه! به ترس نیست که! به نظرم این دلیل خوبی نیست...امکانات کمه اونجا ها و خانواده ها سنتی تر و مذهبی ترن! 
دقت کردی هنوز خیلی ها تو شهرستان های کوچیک اینترنت رو چیز بدی می دونن یا اصلا به اینترنت دست رسی ندارن؟
والا اون درسای ما که نصفش شرو ور بود پسر! قبول نداری؟

درباره جنوب کشور کاملا حرفتو قبول دارم ولی شمال نه .. شمال خیلی فکرشون باز تره ..
اره اینترنت ک هیچی ب برق دسترسی ندارن!
ی چیزی از شر و ور اونورتر .. کلا حوصلم نمیکشید بخونم ..
(28-07-2015، 21:33)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخ اره ولی صابر اصن جواب میده؟
شاید باشه من امید دارم یه وب مخفی داره شایدا

صابر جواب پ.خ هارو میده البته اونایی که ضرورین ..  Angel 
مروا میگم امکان نداره اون باشه !
صابر اگه وب پنهان داشته باشه مثل اینه که بگی اسمون بنفش رنگه ! :|
صابرو چه به وبلاگ نویسی ..  Angel Wink
(28-07-2015، 21:34)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فک میکردم احمت ریاضیه :|
هم مدرسه ای هستین؟
انسانیا کلا اروم ترن ولی مام شیطنتای خاص خودمونو داشتیم  Big Grin Angel
یه جورایی آره :| 

ریاضیـه احمد :| 
مروا منحرفففففففففففففففففففففففففففففففف
۴ تا فحش بلد نیستین ؟ :|

نُچ، نُچ ، نُچ .. -_-
(28-07-2015، 21:36)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره! دختر دوستم کلا!
من از کسی اجازه نمیگیرم! حتی دختره!  Tongue  تو کتک می خوای؟  Angry

------------------

میشه بیخیال صابر بشید؟ اون فقط فیس بوک داره تا جایی که من می دونم...
اجازه نمیگیری ؟  Angry 
من میدونم ُ تو شومپت :|
جرئت داری به من دست بزن  Wink جیغ میکشم >_<
مروا

+

شادی

=

بس کنید