انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-07-2015، 16:47)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:45)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:43)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ نظرسنجی زیبایی ._.
فک کنم فقط خود صابر بیشتر از 21 هس :v

آهو ^_^

(28-07-2015، 16:43)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خستمه -_-

چ مهم ._ . ..

فکر نمیکنی اشتباه گُفتی ملیکا ؟ :||

معنی اسم من میشه آهو ._.

اون اَهو .. :|||

اَََََََََََََهو ._.

اهوری چطوری ؟ 

میگذره (=
تو خوبی دخترم؟._.

+

احمت 18 ه :|
حالا تو شدی وراج ترین :v
(28-07-2015، 16:48)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: من با خودمم کمنیست گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 13 کومونیست ؟ کمونیست :| کومنیست ؟ ._. 
25r30 باشه! برو!

بمیر  kaffe2
خفه شو cof

(28-07-2015، 16:48)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:46)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:44)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(28-07-2015، 16:44)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:43)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی گفتی؟ Huh
توهیین؟ Angry
می خوای یک کاری کنم کلا نتونی بری تو نام کاربریت؟ kaffe2
مرگ بر ضد ولایت فقیه Angry  ._.
منافق  Angry  با اونایی خسو خاشاک؟
من با خودمم کمنیست Angry کومونیست ؟ کمونیست :| کومنیست ؟ ._.

نقل قول: منم خبری نی ^____^

80 ._. 

تو ؟؟ :||

آقا کوچیک بزرگ داریم 
کوچیک .________.

:| 
80 کوچیک ؟ ._.
(28-07-2015، 16:48)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:48)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:47)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:44)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این احمدرضا 18 سالش نی !! :/

پس چنده؟
یادمه میگفت 23 سالمه ! :|

والا من نمی دونم! 
 شمشیر نگرفتم جلو گردنت ک بگی 23 سالشه :|

نقل قول: احمت 18 ه :|
من مطمئنم این میگف 23 سالشه -_-

حرف نباشه -_-
(28-07-2015، 16:48)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:46)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:44)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط یازده تا ارسال داشتم اینجا :|

شدم وراج ترین -_-

تو وراجی؟

من چی ام پس؟  Big Grin

اهورا چیه پس؟  Tongue

من پرحرفم :v

+

سلام ملیکا 
سلام بی اف افم !

میزاشتی فردا جواب میدادی ._. !

ثابت شدی تحویل نمیگیری T____T
رُزی از این شیوا خبری نداری ؟ ._.
یهو استعفا میده .. اخه برای چی ؟
جواب خصوصی هاشم نمیده .. شمارشو بهم داده بود قبلن ولی الان ندارم ، بهش بگو کارش دارم  Dodgy
(28-07-2015، 16:49)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:47)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:45)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:43)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ نظرسنجی زیبایی ._.
فک کنم فقط خود صابر بیشتر از 21 هس :v

آهو ^_^

(28-07-2015، 16:43)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خستمه -_-

چ مهم ._ . ..

فکر نمیکنی اشتباه گُفتی ملیکا ؟ :||

معنی اسم من میشه آهو ._.

اون اَهو .. :|||

اَََََََََََََهو ._.

اهوری چطوری ؟ 

من کاری ب معنی ندارم غزل ._.

آهو میگم ._. اَهو ی جوریه .-.
آهو منم ._.

خدافظ ._. !
شادی من فقط نظرمو راجبع روباه گفتم :|

بیا بخووووور منو :||||

چطوری اهورا  ؟ -_-
(28-07-2015، 16:50)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
نقل قول: من با خودمم کمنیست گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 13 کومونیست ؟ کمونیست :| کومنیست ؟ ._. 
25r30 باشه! برو!

بمیر  kaffe2
خفه شو cof

(28-07-2015، 16:48)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:46)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:44)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

[ -> ]
مرگ بر ضد ولایت فقیه Angry  ._.
منافق  Angry  با اونایی خسو خاشاک؟
من با خودمم کمنیست Angry کومونیست ؟ کمونیست :| کومنیست ؟ ._.

نقل قول: منم خبری نی ^____^

80 ._. 

تو ؟؟ :||

آقا کوچیک بزرگ داریم 
کوچیک .________.

:| 
80 کوچیک ؟ ._.

[ -> ]
(28-07-2015، 16:48)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:47)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
این احمدرضا 18 سالش نی !! :/

پس چنده؟
یادمه میگفت 23 سالمه ! :|

والا من نمی دونم! 
 شمشیر نگرفتم جلو گردنت ک بگی 23 سالشه :|

نقل قول: احمت 18 ه :|
من مطمئنم این میگف 23 سالشه -_-

حرف نباشه -_-

پ ن پ .___.
(28-07-2015، 16:51)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رُزی از این شیوا خبری نداری ؟ ._.
یهو استعفا میده .. اخه برای چی ؟
جواب خصوصی هاشم نمیده .. شمارشو بهم داده بود قبلن ولی الان ندارم ، بهش بگو کارش دارم  Dodgy

شادی...شیوا کلا قاطی کرد با دو تا دوستاش (سعید و بهاره) بعد اینکه من برگشتم کلی اعتراض داشتن به شرایط. حتی شیوا زنگ زد و 1 ساعت باهام حرف زد ولی...کلا معلوم بود اینا خسته شدن و می خوان برن. دیگه هم نمیان
(28-07-2015، 16:49)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:46)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:45)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:43)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: روباه :|

اصن موجود دوست داشتنی نی :/
چی گفتی؟ Huh
توهیین؟ Angry
می خوای یک کاری کنم کلا نتونی بری تو نام کاربریت؟ kaffe2

باید به نظرات همدیگه احترام بزاریم (:

اینطور نی ؟:|

خب من از روباه خوشم نمیاد :/

نه Angry
روباه مقدسه!
من تعصب دارم!  Angry