انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-07-2015، 13:28)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:24)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:21)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:19)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:17)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
omidcrv قرص اعصاب نمیخوای؟

الان دقیقا این حرف ینی چی؟؟؟ بیماری!!!

رونالدو صدام کنی راحت ترم

میخوام صد سال سیاه راحت نباشی!!!!!!

آخه من ب تو بگم رونالدو؟

اخه تو جونت میخاره برا دعوا؟؟؟ اخه چته تو پسر من الان اگه بزنم دهنتو سرویس کنم بازم تقصیر خودته چون خودت شروع کردی

من شروع نکردم...
.
.
.
.
ولی اگه میگی من شروع کردم خودمم تمومش میکنم.ولی حیف ک خودتو نمیتونم ببینم و گرنه تو واس من هیچی نیستی کوچولو
اخجون دعوا دعوا
(29-07-2015، 13:28)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:26)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:24)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:21)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:20)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســوپــــر استـآر فلـش اعلام حضور میکند :>

سلــآم .-.!

تو چرا انقدر از من اسکی میری‎:|‎
+
سلام فاطی ‎:|‎

اسکی؟
اونم از کی؟
از تو؟
احمـــق-_-

جان تو فقط بگو احمق۷:

چـه خبــر؟!|:
عارف چرا نمیــآد؟!

بی خبر‎:|‎
حال نمیکنه بیاد فلش.-.
یکمم حالش خرابه...!
(29-07-2015، 13:27)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درست صحبت کنین‎:|‎
وگرنه میگم اخطار بدن بهتون‎:|‎

میدونستی منُ مرضی میتونیم اخطآر بدیم |:
(29-07-2015، 13:28)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:24)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:23)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلآم مروآ .. خوبی .. ؟
اوهوم
تو چطوری؟:>
بد نیسَم .. چ خبرآ .. ؟

راسی کی فـ*ـش داده بود :|

(29-07-2015، 13:25)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی‎:|‎
میخوای بگم جیگر عمو سلام‎:|‎
این طوری خوبه ها._.!
مشنگ-__-
آره اینجوری بهتره :>

در ضمن ب من نگو مشنگ میزنمتا -_-
باشه مَشَنگ۷:
(29-07-2015، 13:28)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:24)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:23)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلآم مروآ .. خوبی .. ؟
اوهوم
بد نیسَم .. چ خبرآ .. ؟

(29-07-2015، 13:25)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این طوری خوبه ها._.!
مشنگ-__-

گفتم بهت
+
کچلل مشنگ چه شود خخخ
(29-07-2015، 13:27)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:24)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:21)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:19)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:17)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
omidcrv قرص اعصاب نمیخوای؟

آخه من ب تو بگم رونالدو؟

اخه تو جونت میخاره برا دعوا؟؟؟ اخه چته تو پسر من الان اگه بزنم دهنتو سرویس کنم بازم تقصیر خودته چون خودت شروع کردی

فهمیدیم گردنت کلفته بابا 

ولی تقصیر من نی اوکی؟؟؟؟

اجازه هس تو پ.خ دعوا کنیم؟؟

جواب الزامی
بـه یکـی قول دادم اگـه نویسنـده شدم از خودم عکس بزارم :>
(29-07-2015، 13:31)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

آخه من ب تو بگم رونالدو؟

فهمیدیم گردنت کلفته بابا 

ولی تقصیر من نی اوکی؟؟؟؟

اجازه هس تو پ.خ دعوا کنیم؟؟

جواب الزامی

بفرما!!!!!!!

خودش دنبال دعواس دیه.من چی کار کنم؟
(29-07-2015، 13:33)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بـه یکـی قول دادم اگـه نویسنـده شدم از خودم عکس بزارم :>

همه دَر میرن ۷:
(29-07-2015، 13:30)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
سلآم مروآ .. خوبی .. ؟
اوهوم
بد نیسَم .. چ خبرآ .. ؟

[ -> ]
این طوری خوبه ها._.!
مشنگ-__-

باشه مَشَنگ۷:
:moi:

(29-07-2015، 13:31)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
سلآم مروآ .. خوبی .. ؟
اوهوم
بد نیسَم .. چ خبرآ .. ؟

[ -> ]
این طوری خوبه ها._.!
مشنگ-__-

گفتم بهت
+
کچلل مشنگ چه شود خخخ
منظورم تو نبودی :|

مُروآ کچل چیه >_<