انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-07-2015، 21:47)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:46)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:43)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غزل و سارا سلام..
راجبع چی میخواستید با من حرف بزنید؟

سارا ؟ :|

ایـنـجـا ؟

نمیدونم :|
ححس تک افتادگی دارم چرا؟
اخه خیلی ناراحتم اگه ناراحتتون کردم ببخشید
(28-07-2015، 21:46)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرضیه میخواد نوینسده گردشگری یا مدیرش ش سارا برکنار ش این شایعات چیه ک تو خ میفرستین بهم:/

!

(28-07-2015، 21:46)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شادی ._. !
مرضیه  p336 
دلم برات تنگیده دختر  4xv
خوبم frost مرسی !

__

احمت تو پ.خ ی تومار فحش خوب بده ._.
(28-07-2015، 21:49)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:47)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:46)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:43)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غزل و سارا سلام..
راجبع چی میخواستید با من حرف بزنید؟

سارا ؟ :|

ایـنـجـا ؟

نمیدونم :|

تـل نـصـبـیـدی ؟
گردشگری مدیر فعال دارع و امیر حسین و سارا هم هستن 
پس مکسه مکسه غزل جان نیازی ب حرکت انقلابی نیست:/
شما دوره کنید من تجدیدیآمو باید پآس کنم  :rum:
(28-07-2015، 21:47)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:46)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:40)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی جورایی؟:|
تجربی برا کنکور پدرت درمیاد..
هرسال متقاضیاش بیشتر میشه ..

احمد یه مدرسه دیگس .. ولی چندتا دوست مشترک داریم .-.

اون دوستا اول که ریاضی بودن مدرسه احمدشون بودن . الان تغییر رشته دادن اومدن تجربی پیش ما (: 

خعلی سخته :| 

فزدا کتابای دوم سومم ُ میارم جلو دوره واس کنکور -_- 
اونآ نیومدن اخراجشون کردن :V 
25r30 ..
ایمان عمرا اگه احمد بزاره تو حفظ ابرو کنی :v