انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-07-2015، 16:51)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:49)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:47)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:45)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:43)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ نظرسنجی زیبایی ._.
فک کنم فقط خود صابر بیشتر از 21 هس :v

آهو ^_^

(28-07-2015، 16:43)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خستمه -_-

چ مهم ._ . ..

فکر نمیکنی اشتباه گُفتی ملیکا ؟ :||

معنی اسم من میشه آهو ._.

اون اَهو .. :|||

اَََََََََََََهو ._.

اهوری چطوری ؟ 

من کاری ب معنی ندارم غزل ._.

آهو میگم ._. اَهو ی جوریه .-.
آهو منم ._.

خدافظ ._. !

تُ غزلی ._.

دوباره بیا ._. !
(28-07-2015، 16:51)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رُزی از این شیوا خبری نداری ؟ ._.
یهو استعفا میده .. اخه برای چی ؟
جواب خصوصی هاشم نمیده .. شمارشو بهم داده بود قبلن ولی الان ندارم ، بهش بگو کارش دارم  Dodgy
نه خبر ندارم

منم شمارشو ندارم شماره قبلیشو داشتم ..
(28-07-2015، 16:51)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شادی من فقط نظرمو راجبع روباه گفتم :|

بیا بخووووور منو :||||
تو این انجمن متاسفانه یا خوشبختانه خیلیا روی روباه تعصب دارن ! یکیشم من  Wink البته تازگیا عاشقشون شدم ..
تو هم به دل نگیر حرفامونو باووووو .. داریم شوخی میکنیم ؛ مثل خودت :d
آها درضمن من ادم خار نیستم .. کسی رو نمیخورم !  :ngh:
کدوم سعید ؟ مدیر آهنگ و موسیقی ؟
نقل قول: منو از محرومیت میترسونی ؟ :|

من فقط نظر دادم  گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 14 

نتقاد پذیر نیستی :/
فوش بدم؟  :97:
من موهامو میخوام cry girl

غلط کردم cry girl
نقل قول: پ ن پ .___.
اوه شت ! ._.
(28-07-2015، 16:53)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:51)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جواب خصوصی هاشم نمیده .. شمارشو بهم داده بود قبلن ولی الان ندارم ، بهش بگو کارش دارم  Dodgy
نه خبر ندارم

چش شده .. چرا استعفا داده ؟ :|
(28-07-2015، 16:54)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من موهامو میخوام cry girl

غلط کردم cry girl

من ک میگم خیلی جیگر شدی -_-

خودکرده رو تدبیر نی ._.

(28-07-2015، 16:55)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:53)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
نه خبر ندارم

چش شده .. چرا استعفا داده ؟ :|

نمیدونم ناگهانی بود ! من بی خبرترین مدیر انجمنم :|
(28-07-2015، 16:53)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:49)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:46)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:45)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:43)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی گفتی؟ Huh
توهیین؟ Angry
می خوای یک کاری کنم کلا نتونی بری تو نام کاربریت؟ kaffe2

باید به نظرات همدیگه احترام بزاریم (:

اینطور نی ؟:|

خب من از روباه خوشم نمیاد :/

نه Angry
روباه مقدسه!
من تعصب دارم!  Angry
محروم kaffe2

منو از محرومیت میترسونی ؟ :|