انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-07-2015، 17:17)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تُف.-.!

چه شده برادرم ؟ ._.

یه عکس دیگه یه بار فایده نداره =|
[  ღBeauty G!Яlღ ]

من بازیشو ندیدمـ .. و راجبش نشنیدمـ ..

ولی فکر کنمـ مسخره باشه ..

ولی اصلش همینه ..
_
اون اسلایدر کلا بحثش جداست..قاطی نکنید..

البته من خودممـ نمیدونم اسلایدر چیه.. ولی اسلندرمن نیست ..

_

ســلـامـ غزل ..
(29-07-2015، 17:18)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 17:17)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تُف.-.!

چه شده برادرم ؟ ._.

همون یکیم نمیخواستم بدم 
=|

من نمیفهمم تو چرا عکس میخوای.-.؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*مهرناز*♥ سن رو الکی زده آ..

من گفتمـ ..

فکر نکنید بیچاره واقعا کمتر از 12 ِ ..
(29-07-2015، 17:20)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 17:18)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
تُف.-.!

چه شده برادرم ؟ ._.

همون یکیم نمیخواستم بدم 
=|

من نمیفهمم تو چرا عکس میخوای.-.؟

نفهم :|||

__

سلام مـاهی .. ! ((=
(29-07-2015، 17:05)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 17:04)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 17:03)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعییی .. !

آرزو به دل موندم یه دفه بیای بگی سلآم :|

همین الان یه خبر عالی شوکه ککنده شنیدم ._.
چی ؟

(29-07-2015، 17:04)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 17:02)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 17:01)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 17:00)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 16:57)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی کتک؟-_-
cry girl

+ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s2.img7.ir/JiydD.jpg

مرسی مهربونِ عُمو =)
ولی من توضیحُ میخوآم هنو (.. )*

این وآس امضآ پسرونه خوبه .-.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s2.img7.ir/D5jlY.jpg

دیگِ پُررو نشو .-.!

نه امضام خوبه...!
خُ وآس هر حرفی بآس یه دلیلی بیآری .-.

پیشنهآد دآدم .. خودم اونُ بسیآر میدوستم ._.
یعنی وقتی با رها حرف میزنی انگار داری با فریما حرف میزنی =|
هیچ فرقی ندارن.-.!
غزل عکسشو دآرم :>

بت بدم .. ؟
(29-07-2015، 17:25)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بت بدم .. ؟

بهش بدی دیگه با من حرف نمیزنی...!
(29-07-2015، 17:25)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 17:25)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بت بدم .. ؟

بهش بدی دیگه با من حرف نمیزنی...!
:v

(29-07-2015، 17:24)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یعنی وقتی با رها حرف میزنی انگار داری با فریما حرف میزنی =|
هیچ فرقی ندارن.-.!

کُدوم رهآ .. ؟ نویسنده یآ مدیر .. ؟