انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-07-2015، 21:12)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:10)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تابستون کوتاهه ماها تا میتونیم پیش همیم
دوستای صمیمی برای همینیم
اینجا ماهمینیم

اینم واسه سارینا جان

جییییییییغ
ژووون دلم
دوئستان همراهی کنین

میدونی الا فازم تو چ اهنگیه

اهنگ قبر ارزو

امشب هم این اهنگو زدم هم خودم خوندم

واسه همین فازم خرکی شدهپ

دلم گرف
ی ساعت پیش هم زدم و هم خوندم

ولی گناه از دستای او بود
پپپپپولی گناه از دستای او بود
(29-07-2015، 21:11)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جواب ابلهــآن خاموشیــه گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 173
چـه مـاشین خُوشگلی داری مدینــ :ag54:  

مبارک باشـع 
(29-07-2015، 21:13)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:12)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:10)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تابستون کوتاهه ماها تا میتونیم پیش همیم
دوستای صمیمی برای همینیم
اینجا ماهمینیم

اینم واسه سارینا جان

جییییییییغ
ژووون دلم

میگم او لــَ لــَ .. برم قربون اون پاهــآ .-.

اونو خودت بخون

اگه تونستی

اونم تو همچین محیطثی ک همه چشمشون دقیقا از کی ب تایپه همینه

خخخخخخخخخخخخخ

اگ جرعت داری تایپ کن
بریم تو فازع پلنگ
پلنگ پلنگ پلنگ پلنگ من عاشقع پلنگم
دورو ورم یه لشکرن نباشن ک ملنگم
(29-07-2015، 21:14)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:11)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مبارک باشـع 

._.!
__

تو ایـن ماشین داره چه اتفاقی میوفته؟!
یا ک اونایی ک رفتن نوک بینی بستن
مث تازه عروسای سینی ب دوستم
اره بابای عزیزمممممممممممممم
وای وای چ پلنگی موهای لایت چشه رنگی
بای بای ب ... نی
گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 173
(29-07-2015، 21:17)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:14)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

مبارک باشـع 

._.!
__

تو نشستی پشت فرمون :| 

چرخش در رفت :| 

الانم داره چپ میکنه :| 
(29-07-2015، 21:16)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بریم تو فازع پلنگ
پلنگ پلنگ پلنگ پلنگ من عاشقع پلنگم
دورو ورم یه لشکرن نباشن ک ملنگم

وای وای
چ پلنگی موهایلایت چشکم رنگی

و.ای وای ب چپم نی

اره های دای زدم هونگی

حالا فاز بی حس

دخترخوب نکن هی نگا
ن ما عهین تو ایما
پن تو عین ما