انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-07-2015، 21:00)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 20:59)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 20:58)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باشه بابا لاک داری‎:|‎

این چیزی نیس من بخوام برا داشتنش کلاس بزارم |:

ناخونام داغون شده -_-
اصلا مهم نیست .-.!

تو حرف نزنی نمیگن لالـی |:
_
من برم فرزاد اومد |:
(29-07-2015، 21:02)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:00)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اصلا مهم نیست .-.!

امیر :| 

اصلا اینطوری نبـودیـآ (:  
چطوری بودم .-.؟
از همونجا داد زدیم
زمیطن صافه گالیله-_______________-

میدونم زمین صافه
(29-07-2015، 20:56)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 20:51)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 20:49)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 20:45)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه لاک دیگه بزن روش بعدبا پد پاک کن

نمیشه >__<

ایسگا کردی؟.-.
بزن یه لاک خوب بزن
چرا نمیشه یه عکس بگیر از دستت.-.

|:

چیزی ندارم عکس بگیرم |:

لاکم تکراری شده میخوام جدید بزنم >____<

خداع من دیگه فکری ندارم
مدینه خدایی پاک نمیشه؟؟
+نظرم عوض شد کسی فعلا کتک نمیخورهO__O
(29-07-2015، 21:02)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:01)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 20:59)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 20:57)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 20:55)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خُب منم میگم بگو نَفَس۷:
اخ چقد دلم میخواد گازت بگیرم انقد بزنمت
بمیری یا بیفتی گوشع بیمارستون
جوون خیلیم عالی‎=)‎

ملضو جوون کوفتو جوون
ای زهرماری
نذار فکرای پلیدمو روت پیاده کنمااا

پیاده کُن نَفَس._.!

نفسو زهر هلاکو
نمیشع +۱۸ هسش
(29-07-2015، 21:02)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:00)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 20:58)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صبا سارینام
مرسی

اخ ببیخشین یادم رفته بود اسمتونو
همیشه خوب باشی گلی

دی جی صبا
دیگع اهنگ نمیخونی واسمونااا
چرا گلی دارم چی میگم ک زمین صافه
میدونم زمین صافه

دارم زمین صافه زد بازیو می خونم

عاشق این اهنگممممممممممممممممممممم

عزیزم شب اخرل......اخرومیخوام

ایییییییییییییییییییییییی

فازم خریست

ناجورررررررررررر
(29-07-2015، 21:05)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:02)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:01)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 20:59)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 20:57)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخ چقد دلم میخواد گازت بگیرم انقد بزنمت
بمیری یا بیفتی گوشع بیمارستون
جوون خیلیم عالی‎=)‎

ملضو جوون کوفتو جوون
ای زهرماری
نذار فکرای پلیدمو روت پیاده کنمااا

پیاده کُن نَفَس._.!

نفسو زهر هلاکو
نمیشع +۱۸ هسش

نفس انقدر با اخلاق .-.؟
نقل قول: خداع من دیگه فکری ندارم
مدینه خدایی پاک نمیشه؟؟
قشنگ یک ساعت نشستم فقط تونستم یه دونه از ناخونامو پاک کنم |:
پاک نمیشه |:
لاک وقتی میزنی بعد سه روز خودش پاک میشه خود به خود ..!
این اصن تکون نخورده الان 4 روزه این لاکو زدم |:
(29-07-2015، 21:06)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:02)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:00)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 20:58)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صبا سارینام
مرسی

همیشه خوب باشی گلی

دی جی صبا
میدونم زمین صافه

ایییییییییییییییییییییییی

فازم خریست

ناجورررررررررررر

میدونم
اخع هردو همزمان ارسال کردیم
برو تو اهنگ تابستون کوتاهه
اربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
saba 3 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~ُُBön َBáŠŦ~ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
▶δт★® Gι®ℓ◀ ، 1 مهمان

مهمان این وسط چ می گوید

واقعا جوووووووووووووون من

مخهمان گرامی از فضولی خسته نباشید

-__________________________---

(29-07-2015، 21:08)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:06)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
صبا سارینام
مرسی

همیشه خوب باشی گلی

دی جی صبا
میدونم زمین صافه