انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
منم برم کلاس دارم
.-.
بچه من برم تمرین فوتبال دارم یا علی 
گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 5
وایییییییییی اینو خدا  Heart بزارمش اواتارم ؟؟؟ آی لاو ایت :*
منم برم خسته شدم .. پوووووف >_<
شادی قسمت بعدی رو نمیزاری ؟ ._.

ولی بازم خدا خیرت بده شادی حوصله رمان خوندن آدم نداره میاد حداقل داستان تورو میخونه (: !

داستانات واقعن عالین اون موقع که کاربر عادی بودم خوندمشون ! (:
(28-07-2015، 16:16)کوچه ی عشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:15)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 16:13)کوچه ی عشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آیدام -_-
رمز لعنتی -_-

نمیشه که هرکی از راه میرسه رمز بخواد! کار درستیه؟
الانم که این نام کاربری انلاین بوده. از کجا معلوم شما اون باشی؟

آیدام باو :|
مگه مریضم رمز بخوام -_-
رمزم._.
بخدا آیدام همه در جریانن :|

راس میگه |:
(28-07-2015، 16:20)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وایییییییییی اینو خدا  Heart بزارمش اواتارم ؟؟؟ آی لاو ایت :*

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باو رمز منُ بدید الکی دارید وقت تلف میکنید :|
فرید مرسی ک حرف منو خیلی مهم دونستی :|

این آیداس ..
(28-07-2015، 16:25)کوچه ی عشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باو رمز منُ بدید الکی دارید وقت تلف میکنید :|
پیام خصوصیت بستس چرا؟