انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول:
خب دارم میگم کدوم رشته شد؟/:
اول جامعه شناسی ها رو زدم (تهران) بعد علوم سیاسی ها (بازم دانشگاه های تهران) بعد رفتم همین دو تا رو به ترتیب شهرستان زدم البته قبل این شهرستان ها علم ارتباط و فناوری اطلاعات و جامعه شناسی ارتباطات رو هم زدم...
اینجاچه خبره؟
(28-07-2015، 23:53)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:52)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوست ندارم بخوابم مامانم هی میگه بروبخواب حتی مچمم گرفته که شبا باگوشی میام اینترنت میگه معتادم -_-
مُعتاد ‎:|‎

(28-07-2015، 23:54)MisS special نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:52)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوست ندارم بخوابم مامانم هی میگه بروبخواب حتی مچمم گرفته که شبا باگوشی میام اینترنت میگه معتادم -_-

متـــادی^_^

خیلی ممنون از تو و امیرعلی :|
اما معتادنیستم خب خوابم نمیاد میام اینترنت دیگه!:|
ای کاش میشدخواب مامانمم مثل بابام سنگین شه._. !
(28-07-2015، 23:54)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: ببین یه نصیحت :|
من با این همه شاخ بازی و پارتی بازیم عینه چیز ازش میترسم :|
با رزی در نیوفت دارم در حد رفیق بت میگم :|
چرا جو میدی دخترم؟

رو کلمه دخترم حساسم میشه دیگه نگی ؟  :|||||||

جو نمیدم واقعیه._.
(28-07-2015، 23:55)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فا ئزه ای که فائزه ای ‎:|‎
دوست داشتم بهت بگم نفس ۷: !

:|
نقل قول: رو کلمه دخترم حساسم میشه دیگه نگی ؟  :|||||||

جو نمیدم واقعیه._.
نچ!  kaffe2 ناراحتی؟ 
(28-07-2015، 23:57)MisS special نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:55)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چ نگاه نازی ‎:|‎
+
پارمیدا خوب در اتاقتو قفل کن برادر من ‎:|‎
الان حال میده بازی کنم :hiccp: ._.

من رفتم خدافظ همگی

(28-07-2015، 23:58)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:57)MisS special نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

+
پارمیدا خوب در اتاقتو قفل کن برادر من ‎:|‎

کلیدشوندارم درومیبستم قبلا اما بخاطربابانبستم
تازه دراتاقم به زورقفل میشه :|
(28-07-2015، 23:58)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: رو کلمه دخترم حساسم میشه دیگه نگی ؟  :|||||||

جو نمیدم واقعیه._.
نچ!  kaffe2 ناراحتی؟ 

رو دخترم ؟ :|
رو اعصابم تاتی تاتی میکنه :|

خب خب خب._.
من لالا دارمـ   ._.

شمام برید بخوابید خوبیت نداره :|

شبخیرر :|||
(28-07-2015، 23:58)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

قابل نداره غلام 4xv