انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اهورا تو اینستا بت پی ام دادم -_-
سیم گرفتی :|؟
(29-07-2015، 18:28)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی چیز بگین بخندیم :||||| Big Grin

پسرخآلم تو تآنگو عکسمو گذاشته گفته زشت ترین دختر جهآن از نظر کتآب گینس :|
اهورا قرش بده._.
(29-07-2015، 18:29)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:27)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی واقعا دارم از زحماتتون لذت میبرم :|

اسمت چیع ! ؟ :|

+

هیچی امیر جون : )

خاک عالم منو یادت نی ؟ :|
آیدام :|
(29-07-2015، 18:29)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:28)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مروا اگه اینجایی بخون .-.

از اون قضیه ازم نپرس لطفا ):
کدوم قضیه ‎=)‎؟

-_-
slm Smile

khobid?
(29-07-2015، 18:31)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:29)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:27)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

+

آیدا نویسنده بود ؟  129f
(29-07-2015، 18:32)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 18:31)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

+

آیدا نویسنده بود ؟  129f

احمد چیزیِ آلزایمری :|

همونیم که بهش اخطار دادی -_- اولین اخطارش :|
من مدرسه که میرفتم

همیشه سر کلاس به این فک میکردم

که اگه پنکه سقفی بیفته کله کیا قطع میشه Big Grin
امیر گوشیم منو عذاب میده میدونی چرا؟
چون همه چیز اونجاست ..
از عکسای ایسان گرفته تا پیاماش ..
شمارش اون منو عذاب میده پسر ..
اگه خط نمیگیرم واسه اینه وسوسه نشم بش بزنگم ..
اگه نمیام تله واسه اینه بش پیام ندم ..
من تو فلش با شما میخندم یادم میره ولی تو اون گوشی ..